Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 20.03.2020 o 20:45, KoJ@K napisał:

Wywlekamy zapasy z szafy ... :whistling:

Akebono 6 cio tłok przerobione pod tarcze 375mm - na 20' rotorze wygląda już przyjemnie :jerk:

Screenshot_20200304-222726_WhatsApp.jpg

Screenshot_20200304-222600_WhatsApp.jpg

Dooooobrze to wygląda !!

 

Opublikowano

Na bogato :kox::slina:

Opublikowano

Grubo:thumbup1:

Opublikowano

Powiedz jak 345 przy 200km? Miałeś już wrzucone 345 przy zakupie czy jeździłeś na OEM? 

Opublikowano
W dniu 10.03.2020 o 18:28, KoJ@K napisał:

Albo dobra, masz jedną taką spy fotke :kox:

Screenshot_20200310-182738_Messenger.jpg

A co to za czerwony pasek ???

Lampy środek farba matowa do plastiku ? 

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, lizik napisał:

Powiedz jak 345 przy 200km? Miałeś już wrzucone 345 przy zakupie czy jeździłeś na OEM? 

Heble 345mm były już na aucie. Przy 200KM są wystarczające, co prawda nie miałem jeszcze jakiegoś super ostrego awaryjnego hamowania, ale jest okej.

Opublikowano
Godzinę temu, KoJ@K napisał:

Heble 345mm były już na aucie. Przy 200KM są wystarczające, co prawda nie miałem jeszcze jakiegoś super ostrego awaryjnego hamowania, ale jest okej.

A co masz z tyłu? 330?

Opublikowano
  • Autor

Tak.

Opublikowano
  • Autor

Lampiony ukończone, Jaram się jak pochodnia :a4fan:

 

20200323_224932.jpg

20200323_225324.jpg

20200323_224813.jpg

20200323_225149.jpg

20200323_225419.jpg

20200323_202034.jpg

20200323_224617.jpg

Opublikowano

Masz jakiś filmik jak to świeci?

Listwa Led w lampie w jakim celu ??

Opublikowano

Wrzucaj front z tymi lampami :) 

Opublikowano

Pisz co tam pomodziles, i ile sobie zyczysz ?

Opublikowano

Ekstra się prezentuje :thumbup: siądzie w B6? :wstydliwy:

Opublikowano

Noooo eleganckoo to wygląda, czapki z głów :hi:

Opublikowano
  • Autor

Przed założeniem wleciała jeszcze na lampy Powłoka i założone na auto.

20200324_171139.jpg

20200324_171312.jpg

20200324_171443.jpg

20200324_171538.jpg

20200324_171646.jpg

20200324_171740.jpg

20200324_171857.jpg

20200324_172219.jpg

20200324_172327.jpg

20200324_172554.jpg

Opublikowano

Ładnie :thumbup1: . Ja tez mam czarny przód w mojej c6 ale dodatkowo emblemat audi mam czarny ,chromy w zderzaku oklejone folia i oklejone halogeny na jasny czarny. W sumie jeszcze pozostaje mi końcówki wydechu pomalować na czarno i jedyną kolorową rzeczą w aucie będą żółte zaciski .

Opublikowano

Dobra robota ,ale powiem szczerze przy czarnym lakierze gubią się one i wyglądają dla mnie troche tandetnie bo brakuje mi górnego neonu przez co przód jest mniej agresywny( to nie hejt ani nic w tym stylu po prostu moja opinia bo nie lubię również lamp przyciemnianych folią tylko seria hehe) bo widzę że górny neon jest wyłączony ? Kawał dobrej roboty propsuje fest bo coś nowego :) zazdroszczę dynamicznego kierunku :D

Opublikowano

Zawsze mówiłem że przyciemniane lampy to się nadają... do karawanu pogrzebowego

Opublikowano
Godzinę temu, Leszczonka napisał:

Dobra robota ,ale powiem szczerze przy czarnym lakierze gubią się one i wyglądają dla mnie troche tandetnie bo brakuje mi górnego neonu przez co przód jest mniej agresywny( to nie hejt ani nic w tym stylu po prostu moja opinia bo nie lubię również lamp przyciemnianych folią tylko seria hehe) bo widzę że górny neon jest wyłączony ? Kawał dobrej roboty propsuje fest bo coś nowego :) zazdroszczę dynamicznego kierunku :D

Pierwszy raz się z Tobą zgodzę leszczon:D 

Wszystko jest kwestią gustu, chodzi o to żeby się właścicielowi podobało. Jeżeli tak jest to najważniejsze :) czasem nie co za dużo kombinować, można zejść z tej właściwej drogi.

Edytowane przez MaciekPL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.