Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja z czystym sumieniem polecę ctr z zabrza. Program zrobiony starannie, łatwy dojazd...tuż przy autostradzie.

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 587,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robil kolega u nich jakieś autko lub zna kogos kto goscil w ich zakładzie??

Człowiek jest znany z innych for.

Od nas robił u niego program Topor i chyba Aju.

Wybierałem się do niego ze względu na darmowe korekty (tak jak u Spanky-ego) ale Spanky był bliżej.

Opublikowano

Z czystym sumieniem polecam Tomka z Tune-Soft w Tomaszowie Lubelskim. Indywidualne podejście do klienta, seria prób, program na podstawie logów. Po wszystkim kilka telefonów jak sprawuje się auto - bardzo profesjonalne podejście i wytłumaczenie co jak i gdzie.

Tune soft

Opublikowano

dzisiaj dzwoniłem do oddziału w śremie ( tam mam najbliżej ) za podrasowianie mocy silnika samym programem wołają okolo 1 tys zł, dają gwarancje na swoje usługi, z tego co sie wypytałem, przyrost mocy to 20%. Co do terminów na dzień dzisiajeszy pierwszy wolny to 13 maja, Ja planuje swoja wizyte u nich w czerwcu, chyba, ze do tego czasu znajdzie sie ktoś pewniejszy z wlkp

Opublikowano

Panowie poszukuje dobrego tunera z okolic Wrocławia lub Zielonej góry. Czytałem o Ecuproject i Jetronic, znacie jakieś opinie na ich temat?

Opublikowano

Ecuproject podobno wymiata we Wroclawiu. Ja robilem u znajomego w firmie C-tronic i tez jestem zadowolony. Hamownie maja taka sama jak w ecuproject.

Opublikowano

Czy ktoś zna ceny samej hamowni 4x4 w ecuprojecie, compsporcie?

Opublikowano

W c-tronic na takiej samej hamowni pomiar 150pln

Opublikowano

Pisałem do WSTR Wojciech Sarnowski - chiptuning, hamownia, serwis, tuning, usuwanie DPF i FAP

koszt chipa wraz z pomiarami na hamowni, diagnostyką

silnika oraz indywidualnym strojeniem to 790zl z VAT.

Ktoś robił u nich?

Opublikowano

Witam. Czy wie ktoś jak mogę się skontaktować ze Spanky'im. Słyszałem, że jest dobry w tym co robi ale nie mogę się z nim skontaktować na forum na PW. Jestem w sumie nowy na tym forum.

Dzięki za ewentualne info

Opublikowano

Poczytalem troche o tunerach w tym watku, poniewaz sam mam B8 TDI. Przeczesalem strony z calego swiata o chipach i boxach i natrafilem na strone w Szwecji gdzie mieszkam :shock3:

Co jest z tymi 2.0 tdi Cr ? Jest ich tyle rodzai i kazdy tuner dodaje okolo 30-40 + hp a tu ? Kazdy na 191 HP i za ta sama cene :kox:

Jezyk malo zrozumialy, ale na pewno znajdziecie tabelke z B8.

Audi A4 - Trimsatser, chiptrim, trimma, uppgradering, optimering

Zadzwonie tam w piatek i zapytam o blad w tekscie....

Opublikowano

tabelke maja kox... z AWX robia 405 Nm:facepalm:

Opublikowano

Witam

Próbowałem znalesc ale nie ma nic o tunerach w okolicach Grudziądza czy polecicie kogos z tych terenow ?

Opublikowano
Moze i ja bym troszku podniosl moc mojego autka...

Orientuje sie ktos czy w zachodniopomorskim mozna znalezc godnego polecenia tunera magika? ;)

tune-up gdansk lub szczecin jest 1 gosc ale o namiary pytaj na spotach szczecinskich

Opublikowano

wladca_pierscieni kawałek drogi masz do Tune-up w gdańsku.Znajdziesz ich stronę w necie i namiary

Opublikowano

Mav78 w sumie masz racje :thumbup:

Moze za planujemy tam grupowy

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Myślę nad KingSoft START - KingSoft mam tam bardzo blisko :wink:

Proszę o opinie.

Opublikowano

chlopaki z A3-club jezdzą do KingSoft.

KingSoft

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.