Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

No nawet niech mu zejdzie 15 minut. A ile potem radości i wtedy możesz się napie*$^&dolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WItam koledzy serdecznie

potrzebuje waszej pomocy

projektem obecnym jest a4 b5 brata 1.8 t 99r z wrzesnia (posiada pół fis)

a dawcą jest UK ten sam roznik (z pażdziernika ten sam silnik itp) tylko że pełen fis

posiadam wszytskie kostki ( potrzebuje rozpiske pinów jak zrobic najszybciej

a takze manetke

ps posiadam stacyjke z anglika wraz z kluczykami od niego (immo)

czy jak załoze licznik z uk i stacyjke od uk będzie chodziło (czy czasem nie jest potrzebny komp org

a i jeszcze jedno jak z tarcza musi byc zaminni zapewne do anglika w km

dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co Ci stacyjka, do koduj swój kluczyk/kluczyki

Musisz wgrać europejski wsad żeby podmienić tarczki bo inaczej będzie oszukiwał z prędkością

Rozpiska pinów jest w tym temacie :szukaj:

Zresztą wszytko co pytasz było już przerabiane :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moze leca do wzmacniacza pocos a do licznika nie wracaja. niewiem sam gdzie moga isc jak nie mam fisa to gdzie by one szly?

Zobacz na rozpisce radia do czego są te 3 przewody :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ena data i clock tak jak do fisa jak dobrze pamietam nazwy[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 15:44_________________________________________________a ma ktos opis pinow od czujnika w misce olejowej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ena data i clock tak jak do fisa jak dobrze pamietam nazwy[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 15:44_________________________________________________a ma ktos opis pinow od czujnika w misce olejowej ?

1- +12V

2- masa

3- wyjście sygnału na licznik (pin 15 zielona wtyczka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat poiadam audi a4 b5 2.8 V6 :quattro: 96r i posiadam licznik z fisem ale z tego co widze to nie mam kilku funkcji np . nie pokazuje mize sa otwarte drzwi, nie widze jaka stacja gra czy cos jest nie tak z licznikiem

audi.jpg

audi1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy zostało mi zrobic immo jak to zrobic i czym najlepiej (Co kupic wag tacho czy commander)

mowa o a4 1.8t 99r wrzesien

wczesnije był pół fis org

a i jeszcze jedno widze że poruszacie temat tych trzech kabelków od data ena i clock czy zaizolowac te kable (lub czy gdzies podpiąc)

odnosnie immo morze ktoś sie podejmie zakodowanie nowego licznika (jestem z płocka moge dojechać Prosze na priv)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat poiadam audi a4 b5 2.8 V6 :quattro: 96r i posiadam licznik z fisem ale z tego co widze to nie mam kilku funkcji np . nie pokazuje mize sa otwarte drzwi, nie widze jaka stacja gra czy cos jest nie tak z licznikiem

audi.jpg

audi1.jpg

Twoje radio moze nie obslugiwac rds na fisie, a otwartych Ci taki stary licznik nie pokaze, maja tylko polifty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat poiadam audi a4 b5 2.8 V6 :quattro: 96r i posiadam licznik z fisem ale z tego co widze to nie mam kilku funkcji np . nie pokazuje mize sa otwarte drzwi, nie widze jaka stacja gra czy cos jest nie tak z licznikiem

radio mam delta

audi.jpg

audi1.jpg

Twoje radio moze nie obslugiwac rds na fisie, a otwartych Ci taki stary licznik nie pokaze, maja tylko polifty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat poiadam audi a4 b5 2.8 V6 :quattro: 96r i posiadam licznik z fisem ale z tego co widze to nie mam kilku funkcji np . nie pokazuje mize sa otwarte drzwi, nie widze jaka stacja gra czy cos jest nie tak z licznikiem

audi.jpg

audi1.jpg

i tu sie mylicie,te radio pokazuje na fisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potrzebuję waszej pomocy. Zabrałem się w końcu za wymianę licznika na po lift i mam problem z immo, otóż nie mogę usunąć starych kluczy i dodać nowych ciągle wyskakuje error byłem już u dwóch elektroników próbowali vag tacho, vcds, i vag super czy jakoś tak, i ciągle ten sam problem, a żeby było ciekawiej to auto normalnie odpala i da się jeździć tylko ta migająca lampka denerwuje :no:. Drugi problem to że nie działa mi obrotomierz może coś źle podłączyłem ale korzystałem z opisu z forum więc powinno być ok. I trzeci problem to nie wiem gdzie podłączyć mam kabelek z kostki zielonej pin 15 chyba światła obrysowe. Za pomoc z góry dziękuję. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...