Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

No i teraz ja dziękuję bardzo :banan::banan::banan::banan: :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Aż się chyba przeniosę z tym problemem dalej w inny temat. Bo błędów miałem kilka bo spadnięciu przewodu dolotowego do intercoolera, ale nie wiem jakie się ostały a jakie były wcześniej.

16795 - Secondary Air Injection System: Incorrect Flow Detected P0411 - 35-00 - -

17526 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating; B1 S2: Open Circuit P1118 - 35-00 - -

17522 - Oxygen (Lambda) Sensor; B1 S2: Internal Resistance too High P1114 - 35-00 - -

16524 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S2: No Activity P0140 - 35-10 - - - Intermittent

18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low P1602 - 35-10 - - - Intermittent

Te na bank zniknęły po podłączeniu przewodu.

16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 35-10 - - - Intermittent

16685 - Cylinder 1: Misfire Detected P0301 - 35-10 - - - Intermittent

16687 - Cylinder 3: Misfire Detected P0303 - 35-10 - - - Intermittent

16688 - Cylinder 4: Misfire Detected P0304 - 35-10 - - - Intermittent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Soulmaster - na 99.99999% to jest ten bezpiecznik co mówisz , ten przekaźnik 373 jest od tej pompy powietrza wtórnego , ten 429 od zasilania ECU - wszystko w schematach w Elsie tam jest ten bezpiecznik , jak chcesz do swojego silnika to pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i by się wszystko zgadzało. U mnie tam jest przekaźnik 30:

9347446644_77ccbee66a.jpg

Pytanie tylko co padło, przekaźnik 373 czy SAI.

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

Kurcza, nawet zapomniałem, że już był poruszony problem SAI i to przy okazji tego, że mi ten przewód spadł, tyle było roboty po drodze, że totalnie o tym zapomniałem.

Jakby co to możemy się przenieść tam coby tutaj nie zaśmiecać http://a4-klub.pl/1-8t-212/brak-mocy-dusi-sie-wcisnieciu-gazu-pokazuje-epc-278673/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mr kostki do manetki fisa od polifta potrzebuje , mógłby mi ktoś podac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mr kostki do manetki fisa od polifta potrzebuje , mógłby mi ktoś podac?

9268251629_e183376bd9_o.jpg

9271034476_7841ff3e4e_o.jpg

9271033268_ba555015d3_o.jpg

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

Będzie jakoś stronę temu (dokładnie 10 postów temu) jak wklejałem te same zdjęcia, ale co tam. Mogę tak codziennie po kilka razy a i tak nie przebiję lenistwa co poniektórych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mr kostki do manetki fisa od polifta potrzebuje , mógłby mi ktoś podac?

http://farm6.staticflickr.com/5323/9268251629_e183376bd9_o.jpg

https://farm8.staticflickr.com/7403/9271034476_7841ff3e4e_o.jpg

http://farm4.staticflickr.com/3725/9271033268_ba555015d3_o.jpg

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

Będzie jakoś stronę temu (dokładnie 10 postów temu) jak wklejałem te same zdjęcia, ale co tam. Mogę tak codziennie po kilka razy a i tak nie przebiję lenistwa co poniektórych ;)

Też Cie lubię , i dziękuję za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też Cie lubię...

Miałem deja vu, jakbym gadał z kumplem, który jest w Twoim wieku, aż wysnułem teorię, że Wy tak macie po wyjściu z gimbazy.

Co rocznik macie inne odzywki :D

Wasz ma "Też Cię lubię.", a rocznik 87 i 88 ma "Chyba Ty."

:wink::grin::wink::grin:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

Jakbyś potrzebował jeszcze jakieś foty z FISa czy tempomatu czy czegokolwiek z A4 to zaglądaj tutaj: gex_3m's photosets on Flickr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też Cie lubię...

Miałem deja vu, jakbym gadał z kumplem, który jest w Twoim wieku, aż wysnułem teorię, że Wy tak macie po wyjściu z gimbazy.

Co rocznik macie inne odzywki :D

Wasz ma "Też Cię lubię.", a rocznik 87 i 88 ma "Chyba Ty."

:wink::grin::wink::grin:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

Jakbyś potrzebował jeszcze jakieś foty z FISa czy tempomatu czy czegokolwiek z A4 to zaglądaj tutaj: gex_3m's photosets on Flickr

:hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też Cie lubię...

Miałem deja vu, jakbym gadał z kumplem, który jest w Twoim wieku, aż wysnułem teorię, że Wy tak macie po wyjściu z gimbazy.

Co rocznik macie inne odzywki :D

Wasz ma "Też Cię lubię.", a rocznik 87 i 88 ma "Chyba Ty."

:wink::grin::wink::grin:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

Jakbyś potrzebował jeszcze jakieś foty z FISa czy tempomatu czy czegokolwiek z A4 to zaglądaj tutaj: gex_3m's photosets on Flickr

Tam ładnie proszę pomagać Karolkowi bo ja to będę montował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piernicze jaki tu zlot weteranow fisowych :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piernicze jaki tu zlot weteranow fisowych :grin:

:yeah:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i u mnie. Zostało podłączyć radyjko i chyba wszystko.

peb1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również już jest :) Tylko problem bo w tej kostce kable53 | Flickr - Photo Sharing! jest jakby cały czas napięcie i wyświetla mi cały czas otwarte drzwi z drzwiami kierowcy jest okej wiadomo inna kostka. Wlutowałem się bezpośrednio w te kable przed tą kostką. Światła wszystko chodzą jak należy górne jak i podświetlenia nóg miał ktoś coś takiego ? odlutowywałem po kolei kable i sygnał otwarcia drzwi systematycznie znikał więc coś tam musi byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie czytają poradników, nie czytają :wink:

---------- Post dopisany at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

Krok 8) Przygotowanie szarej kostki T32b

KOMUNIKAT OTWARTYCH DRZWI

T32b/8, 9, 10 - DOOR CONTACT

Ja to dłużej opracowywałem i pisałem niż Ty to całe przeczytasz i zrozumiesz, więc proszę docenić mój trud i z niego korzystać do woli.

Wymiana FIS - VAG AUDI VW itd - soulmaster3m - Chomikuj.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z licznikiem. Wczoraj odlutowaliśmy z kumplem stacją lutowniczą diodę odpowiedzialną za immo. Nie wiem, czy to akurat przypadek czy jak ale nie mogę ustawić ręcznie czasu i daty, a wcześniej próbowałem to można było. Licznik to VDO ustawiany radiowo (z palemką). Druga sprawa świeci mi się kontrolka od aku, ale to chyba przez to że samochód stoi już drugi tydzień nie jeżdżony a codziennie coś tam przy nim robię i zaświecam światła na chwile, wskazówka jest trochę poniżej 12V na zegarze na zgaszonym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aku potrzebuje 10V+ żeby strzelić rozruch. Bynajmniej u mnie przy 10 jeszcze odpalałem bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...