Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?

WAHACZE W NASZYCH A4 753 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wahacze mają to do siebie że jak jednego wymienisz to następne się "obrażają" i za jakiś krótki czas wymienisz po kolei wszystkie i znowu robota i kasa w błoto..! :thumbdown:

Twoja wypowiedź całkowicie mija się z prawdą! Jak ktoś potrafi i chce się bawić w wymianę pojedynczych wahaczy to nie ma przeciwwskazań! Czysta matematyka - kasa w kieszeni :naughty:

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 874,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bzdura będziesz wymieniał kolejne :naughty:

Opublikowano

rookie to ty bzdury wypisujesz,

po wyminie wszystkich wahaczy, po przejechaniu 10 tyś, auto pływało i ponad 100km/h jechać sie dało (padł wahacz górny z przodu z prawej).

Wymieniłem tylko jego i od jakichś 15tyś cisza

:tonguemad:

Opublikowano

każdy robi jak chce, po co robić podwójnie, a co nowe to nowe. poza tym na zawieszeniu sie nie oszczędza chyba że wiesz, że nie zrobiło 200tys. km. To twoje bezpieczeństwo.

Ale jak to Owsiak mówi rób ta co chce ta :hi:

Opublikowano

daj chłopaką spokój niech sobie grzebią w tych wahaczach;) znałem juz takich którzy wymieniali pojedyńczo ale już tego błedu nie powtórzą, Powodzenia :th:

Opublikowano

Ja jakieś 30 kkm temu wymieniłem jeden górny wahacz i do dziś żadne inne nie padły, a jeżdzę na codzień po "polskich" drogach.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kolejny test MS rozpoczynam :-)

Opublikowano

witam :hi: i jak wyniki testów bo tez mnie to czeka w przyszłym tygodniu?

Opublikowano

Weź MS z tej firmy, kupiłem właśnie od nich i solidny sprzedawca. Te o które pytasz wyglądają na wahacze Krafta lub jakieś no name'y. Dorzuć stówkę i kup MS-y za 580 zł. Polecam bo na nich jeżdżę. Zrobiłem już 300 km ale same dziury i studzienki.

Opublikowano

Weź MS z tej firmy, kupiłem właśnie od nich i solidny sprzedawca. Te o które pytasz wyglądają na wahacze Krafta lub jakieś no name'y. Dorzuć stówkę i kup MS-y za 580 zł. Polecam bo na nich jeżdżę. Zrobiłem już 300 km ale same dziury i studzienki.

zgadzam się w 100%tach z kolegą rookie. MS w tej cenie daje chyba najlepszą jakość. Śmigam na nich od jakiegoś czasu po Śląsku a jak wiadomo niektóre drogi to są jak w Iraku i jest cisza.

Opublikowano

Weź MS z tej firmy, kupiłem właśnie od nich i solidny sprzedawca. Te o które pytasz wyglądają na wahacze Krafta lub jakieś no name'y. Dorzuć stówkę i kup MS-y za 580 zł. Polecam bo na nich jeżdżę. Zrobiłem już 300 km ale same dziury i studzienki.

zgadzam się w 100%tach z kolegą rookie. MS w tej cenie daje chyba najlepszą jakość. Śmigam na nich od jakiegoś czasu po Śląsku a jak wiadomo niektóre drogi to są jak w Iraku i jest cisza.

chłopie , drogi w iraku sa takie , ze my nie bedziemy mieli podobnych przez najbliższe 15 lat

Opublikowano

I ja rowniez rozpoczynam testy :)

Opublikowano

Ja również dołączam się do grona testujących z tym że nie Master Sportów tylko GPD (German Parts Distributions).

Pogrzebałem trochę w necie i znalazłem sporo pozytywnych opinii głownie co do amortyzatorów i innych dupereli ale zobaczymy, czas pokaże....w piątek montaż :cool:

Opublikowano

Witam,muszę wymienić wachacze w związku z tym mam pytanie,czy montował ktoś wachacze firmy Delphi,takie proponowano mi dziś w AD Dakol,ponoć obecnie najlepsze na rynku [opinia sprzedawcy]dlatego chciałbym poznać też wasze zdanie na temat wachaczy tej firmy.

Opublikowano

No i sie stalo po przejechaniu 43 tysiecy na wachaczach master sport pierwsze oznaki zuzycia, zaczelo stukac wiec odrazu wskoczylem pod auto i sprawdzilem, co sie okazuje minimalny luz na tylnym gornym ale jest jeszcze do jazdy reszta w porzadku. Posypaly sie laczniki stabilizatora zaczela sie guma odklejac od metalu, jutro wymienie na nowe i smigam dalej ciekawe jak dlugo jeszcze wytrzymaja.

Opublikowano

kurde. a ja 4 dni temu kupiłem wachacz prawy górny przód za 39zł w lublinie w sklepiku motoryzacyjnym firmy jakiejs takiej "GPD" czy ktos o czyms takim słyszał co to jest. zaznaczam że jeszcze nie założyłem do swojej :a4fan: a tu link do tej oferty.

http://moto.allegro.pl/item320306936_wahacz_vw_passat_96_audi_a6_97_audi_a4_94_gpp.html

prosze o jakies komentarze i opinie na ich temat, czy lepiej ich nie zakładać.

ja na twoim miejscu zalozyl bym ten wachacz

1.cena niska i zalozyc mozesz sam(odpada koszt robocizny)

2.przetestujesz kolejna firme i powiesz czy mozna jej zaufac(bo tani niezawsze znaczy zly)

ps.pierwsze s;ysze o tej firmie -to nieznaczy ze jest zla

Hmm, moj kumpel kupił to do Passata B5 i górne wytrzymują góra 3tys km, wiec nie warto pracy w to wkładać...

A sprawdzone to było chyba ze dwa razy jako że myślał że ten 1 jakiś wadliwy był ....

Więc NIE KUPUJCIE tego German Parts bo to cienizna... szkoda Waszej pracy na to....

Opublikowano

43 tys.to duzo czyli cena do jakosci jak dla mnie bardzo dobra :th:

Opublikowano

dzisiaj wymienilem laczniki i jeden gorny tylko tym razem zalozylem trw jak na razie cisza, sam jestem zdziwiony ze te wachacze tyle wytrzymaly, ciekawe jak tam u kolegi murzyna sie trzymaja zakladal on puzniej odemnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.