Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

741 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Czytalem ze po 2003r roku byly juz zmienione i wzmocnione wachacze (wieksze kule inny smar) da sie zaadaptowac to zmienione zawieszenie z A4 B7 do A4 B5 przerabial juz to ktos? wiadomo kasa wieksza ale jak wytrzymywalo by 150tkm to moze warto. Ktos mi mowil ze nalezy tez zwrotnice wymienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A u mnie się okazało iż, standardowy zestaw nie pasuje, ponieważ dolne przednie wahacze oraz górne się różnią i znacznie odbiegają ceną od tych typowych :) Fajo :)

Zamówiłem Lemfordera u Tom77 :) Jest git choć zapłacić przyjdzie za to że mam esę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górne :?: :no: Tylko przednie dolne są wzmacniane i się delikatnie różnią :mysli: Pozostałe są dokładnie te same - przynajmniej w przypadku Lema :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też od niego wszystkie wahacze brałem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też od niego wszystkie wahacze brałem :>

Konkretna suma mi wyjdzie - w okolicach 2500-2600 niestety (przód + tył - all Lemforder) - zawieszenie sport jest droższe - nie widać gołym okiem różnicy w elementach ...a ponoć jest. Downgrade robić nie chcę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem serię przewidzianą dla eSy - różnica tylko w dwóch whaczach :) Tyłu puki co jeszcze ruszać nie muszę :przebiegly:

Co ciekawe - oryginalnie wszystkie wahacze, które były z niego wyciągane - były TRW ze znaczkami całej grupy (Audi, VW, Seat, Skoda) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie założyłem na przód wahacze MS. Przejechałem ok 100 km i jest OK.

Wcześniej na chińskich przejechałem ok 50 tyś, z tym że tłuc zaczęły się po 40tyś i już było strach jeździć.

Na MS-y mam 3 lata gwarancji albo 80 tyś. km - przetestuję je dokładnie, skręcane w pozycji roboczej. NO TO ZOBACZYMY CO TE MS SĄ WARTE

kupowałem tu: http://www.allegro.pl/item586717369_kpl_wahacze_master_sport_a4_a6_passat_3_lata_gwar.html

Co zrobić z końcówkami MS, których nie założyłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj na allegro komus nieswiadomemu :P

A ja przy okazji zmiany na gwint przejrzalem wachacze i nie ma co zmieniac :) Walil prawy przedni amor :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Pozwolę się dołączyć do tematu odnośnie zawieszenia a w głównej mierze wahaczy.W przeciągu kilku lat +/- czterech zrobiłem około 200tyś km jeżdzac na taxi głownie po drogach woj. śląskiego ( każdy wie jak one wyglądają ).W tym czasie wymieniałem zawieszenie 3-krotnie.Na pierwszą wymianę poszedł LEMFORDER-wytrzymał dokładnie 40 tyś km i dosłownie waliło gorzej niz w Żuku ! Druga szarpiąca po kieszeni naprawa zakończyła się na TRW i przebiegu nie większym niż 60 tyś km.Za trzecim razem na tapetę wziąłem FEBI i dodam tylko tyle,że nie wytrzymało nawet 30 tyś km .Po tej ostatniej rozsypce poszłem po rozum do głowy i oddałem cały komplet do regeneracji.Zrobiłem już na nim coś koło 70 tyś km i z ręką na sercu mogę powiedzieć,że nie stuka kompletnie nic .Fakty są takie,że omijam dosłownie wszystko co może zaszkodzić "wielowahaczówce" ale i tak sadzę,że wynik jest imponujący jak na regenerowane części , biorąc pod uwagę przebiegi osiągnięte na podzespołach renomowanych firm.Pozdrawiam wszystkich użytkowników Audi , życząc jednocześnie bezpiecznej i bezstukowej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmieniłem całą zawiechę (końcówki drążka też) na MS. Obaczym, ile dadzą radę... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje MS-y juz zakończyły kariere, na 8 wahaczy 5 do bani,gumy powpadały,powyłaziły, mechanik się za głowe złapał :no: czas na coś innego... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje MS-y juz zakończyły kariere, na 8 wahaczy 5 do bani,gumy powpadały,powyłaziły, mechanik się za głowe złapał :no: czas na coś innego... :mysli:

ile polatałeś na nich :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...