Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
18 godzin temu, snajper1998 napisał:

czarne b6 kombi widziane w radzyniu pod biedronka ok 14 :hi:

To prawdopodobnie moje :)

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 690,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ok 3:30 na a2 w kierunku stolicy ciemne b6 sedan na klubowej ramce WPI. Mrygniete z tira [emoji6]

Opublikowano

Przed godziną w miejscowości Domostawa, ustrzelony na parkingu pod delikatesami niebieski sedan b6 z klubową naklejką na klapie. Z rejestracją KNS 62..

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Dzis kolo 19 na parkingu w parku Ojcowskim namierzone srebrne b7 w sedanie KRA  57....E.

Opublikowano

Dzisiaj koło południa w Sobiszewie srebrne A4 B7 w sedanie na CCH.

Edytowane przez Brzeziak

Opublikowano

a4 b8 avant czarny z ramkami  widziany dzis o 6.50 jak skrecal w konstancinie-jez do PGE

Opublikowano
10 godzin temu, Brzeziak napisał:

Dzisiaj koło południa w Sobiszewie srebrne A4 B7 w sedanie na CCH.

Takie Panie?

https://a4-klub.pl/uploads/monthly_2017_06/s1.thumb.jpg.769da8649030ba13821f9eceabfc8538.jpg

 

Opublikowano
5 godzin temu, m-nokian napisał:

Takie Panie?

https://a4-klub.pl/uploads/monthly_2017_06/s1.thumb.jpg.769da8649030ba13821f9eceabfc8538.jpg

 

Dokładnie, nie moglem sobie Twojego nicku przypomniec ;)

Opublikowano

Białystok. Pozdrawiam kolegę!

IMG_20170731_193111.jpg

Opublikowano
5 godzin temu, Brzeziak napisał:

Dokładnie, nie moglem sobie Twojego nicku przypomniec ;)

Najważniejsze, że auto poznałeś ;) Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze...

Opublikowano
Dnia 13.07.2017 o 19:16, A4b6quattro napisał:

Pozdrowionka dla kierownika w srebrnej b6 sedan na blachach GA'''4R na klubowych ramkach,mijałem ciebie za Karwinami w kierunku Chwaszczyna :D

Również pozdrawiam :decayed: Lepiej późno niż wcale :wink:

Edytowane przez trzacha197444

Opublikowano

Czarny Avant B7 z wlepką na WPR widziany dziś na wiadukcie w Piastowie. Pozdrawiam

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pozdro dla ziomeczka z Wyszkowa :hi:

6ed010ce34cca63dfe524253d33b96ee.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 godziny temu, Kolkov napisał:

Pozdro dla ziomeczka z Wyszkowa :hi:

6ed010ce34cca63dfe524253d33b96ee.jpg

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka
 

Również pozdrawiam :D

Opublikowano

Napotkane srebrne b6 avant koło godz 10.30 na DK44 w kierunku Zatora :)

Klubowe rameczki i wlepka blachy WPR :)

c282d1dc3033c.jpg

Edytowane przez chudineze
zły kod zdjęcia

Opublikowano

Pozdrawiam kierownika białej s4 b8 na PTU, dziś widziana na A1 przed zjazdem na Poznań w kierunku Łódź, jechała za mną przez jakiś czas, napewno widziała ramki klubowe, potem go puściłem i nawet puściłem długimi.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi dzis ustrzelonego we Wladyslawowie :)

 

IMG_20170812_194418.jpg

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę spotkanego w Kołobrzegu. Od 3 dni jestem zaparkowany na tym samym osiedlu uliczkę obok :) pozdrawiam z szarej b9 również z ramkami, która do jutra będzie jeszcze stała:).ebb8cbfdca866e1f0e92314be2b5f0a9.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ktoś od nas ciemny sedan B6 na czarnych kołach z dokładka z przodu cupra? Okolice Załusk w sobotę?

Opublikowano
Dnia 26.06.2017 o 21:05, bialy986 napisał:

Dziś o 14 na Podchorążych przy Łazienkach widziany ciemny avant WZW**** z klubową wlepką z tyłu (chyba B7).Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Pewnie ja ;)

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.