Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

snajper1998 widziany dzisiaj (sobota 4.12) ok. godziny 13-14. w Radzyniu przy ul. Wyszyńskiego :wink4: Autko jest tak charakterystyczne że raczej nie mogłem się pomylić (no chyba że jednak... :P ) :) Nawet zasypane sporą ilością śniegu robi robotę :) Siedziałeś na ogonie jakiemuś BMfu które buczało i ryczało ;)

no faktycznie fajnie buczal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pozdro dla granatowej (albo czarnej :mysli:) B6 w Avancie na blachach PKS .... spotkanego dziś w godzinach przedpołudniowych na A2 między Koninem a Łodzią :hi: jechałem zielonym Peugeotem więc nie trąbiłem ani nic... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy granatowego awanta WKZ spotkanego na puławskiej w okolicach służewca około 11:20 :hi:

Pozdro dla kierowcy przewozu osób spotkanego przy lotnisku około godz 11:30 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 14 czrne B5 w kombi blaszki RSR 13N* pod wydziałem komunikacji w grodzisku maz pozdro dla kierownika :hi:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis na al. krakowskiej na wysokosci okecia, srebrne b6 avant okolo godz 15, kto to? :) :) :hi:

Ja :>

Nawet nieźle się te B8 odpycha :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj spotkanko z kolegą w srebrnej B6 w avancie na blaszkach WZ ***** (jeśli dobrze pamiętam :P)

miejsce: Gdańsk wrzeszcz na ul. grunwaldzkiej :)

czas: po 13 jakoś

czekam na kontakt kolego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne B6 w avancie na ZS XXXX ramki klubowe wyjeżdżające z Malborskiej na Głębocką wczoraj ok 20tej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (13.12.2010) o godz. ok. 14.15-14.30 w Radzyniu Podlaskim na ulicy Pocztowej, skręcające na parking w okolicach dawnego miejsca dworca autobusowego, zielony avant B5 LLU 3Hxx, rameczki klubowe. Wyjechałeś z jednego parkingu i skręciłeś w drugi pewnie szukałeś miejsca :) Ja dojechałem do Ciebie miedzy jednym parkingiem a drugim, miałem trąbić ale jechałem innym autkiem więc nie chciałem Cię wqrzać :naughty: Pozdrawiam! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (13.12.2010) o godz. ok. 14.15-14.30 w Radzyniu Podlaskim na ulicy Pocztowej, skręcające na parking w okolicach dawnego miejsca dworca autobusowego, zielony avant B5 LLU 3Hxx, rameczki klubowe. Wyjechałeś z jednego parkingu i skręciłeś w drugi pewnie szukałeś miejsca :) Ja dojechałem do Ciebie miedzy jednym parkingiem a drugim, miałem trąbić ale jechałem innym autkiem więc nie chciałem Cię wqrzać :naughty: Pozdrawiam! :hi:

To ja :hi: Skracam czasem sobie drogę przez parking po starym PKSie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja :hi: Skracam czasem sobie drogę przez parking po starym PKSie. Pozdrawiam

Dzisiaj to też Ty? :naughty: bo nie widziałem tablic rej. ale autko praktycznie identyczne :naughty:

Łuków ok. 12-13 (nie pamiętam dokładnie) skrzyżowanie ulic Dmocha (chyba), Siedleckiej/Piłsudskiego, zielony avant B5 chrom relingi tablice LLU (dalej nie zobaczyłem) a tylna tablica chyba w śniegu była, ramki klubowe. Skręcałeś w Dmocha z Piłsudskiego :wink4: Ja stałem pierwszy do startu z Dmocha, chyba nawet patrzyłeś na mnie, ja zobaczyłem rameczki w ostatniej chwili :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja :hi: Skracam czasem sobie drogę przez parking po starym PKSie. Pozdrawiam

Dzisiaj to też Ty? :naughty: bo nie widziałem tablic rej. ale autko praktycznie identyczne :naughty:

Łuków ok. 12-13 (nie pamiętam dokładnie) skrzyżowanie ulic Dmocha (chyba), Siedleckiej/Piłsudskiego, zielony avant B5 chrom relingi tablice LLU (dalej nie zobaczyłem) a tylna tablica chyba w śniegu była, ramki klubowe. Skręcałeś w Dmocha z Piłsudskiego :wink4: Ja stałem pierwszy do startu z Dmocha, chyba nawet patrzyłeś na mnie, ja zobaczyłem rameczki w ostatniej chwili :hi:

Dokladnie! Tak mi przemknęło przez myśl że to mogleś byś Ty, ale za późno zalapałem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam koło klubowicza który ma srebrną b5 w lublinie, ulica szafirowa. Trzeba wybrać się na piwo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj we Wrocławiu na Strzegomskiej widziana ciemna B7 Avant z ciemnymi szybami, w ostatniej chwili zauważone rameczki klubowe i ręka podniesiona w górę, ale niestety nie zdążyłem podnieść swojej... Któż to taki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w W-wie na Bitwy Warszawskiej spotkane czarna B6 Avant WND 77XX z wesołą paczką blondynek :)

Dziś na Niepodległości szary sedan B5 na DL XXXXX.

Pozdrawiam

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj koło CARGO około 10:00 granatowa B5 w sedanie z ramkami , numery zaczynaly sie SO , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis na al. krakowskiej na wysokosci okecia, srebrne b6 avant okolo godz 15, kto to? :) :) :hi:

Moje rewiry :naughty: ...pamiętasz jakiś szczegół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis na al. krakowskiej na wysokosci okecia, srebrne b6 avant okolo godz 15, kto to? :) :) :hi:

Moje rewiry :naughty: ...pamiętasz jakiś szczegół

2 posty pod moim popatrz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Trzebnicy, parking pod Intermarche. Niebieskie A4 avant,zderzak od S4 bez zaślepek od sprysków :decayed: A może to nawet była eSka?? :mysli: Tablice: LSR 65xx. Pozdrawiam. Kto to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...