Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wyczyszczona przepływka i spalanie w mieście wyszło mi ostatnio 11,5l LPG :wink: jestem szczęśliwy :lol:

Kaziu: a ile Ci palił LPG przed czyszczeniem przepływki?... i czy to ma, aż taki wpływ na spalanie?.

Posiadam taki sam silnik, jak u ciebie (1.8/125kM-ADR).

Mi pali ok.14 l. czy to świadczy o tym, że u mnie po wyczyszczeniu przepływomierza zużycie LPG spadnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na trasie pali od 6,5 do 7 max. po trasie latam 120 do 130... jak by niektorzy powiedzieli = spokojnie... :wink: a w miescie nie przekraczam 10, a jak juz to 10 z malym chaczykiem ale jezdze naprawde roznie... czasem tocze sie po miescie a czasem krece po obrotach... naprawde niezly mix ale osobiscie liczylem zeby mi do dyszki sie chowal po miescie i tak jest :smile: pozdrawiam klubowiczow :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu u Mnie początki były straszne 16 litrów Żonia palił 13 litrów po mieście

a teraz troche sie opamietałem i pali 10 litrów trasa koło 8 litrów

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zrobiłem 1200 km troche miasto troche trasa i wyszło mi 5.8 troche dużo ale zrobiło sie ciepło i klima cały czas chodziła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na trasie ok 5,3-5,5 L przy średniej prędkości ok 130km/h. W mieście dom-praca-dom ok 6,5-6,8 L przy nieoszczędnej jeździe :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie wyniki po majowym wypadzie : niemiecko-francuskie autostrady przy 140-160km/h (czasem więcej) 4 os + bagaże + klima = 6l/100km, przy 130-140km/h z włączonym tempomatem 5,6l/100km, autostrada A2 pod Poznaniem 5 osób + bagażnik po brzegi 205km/h na wyświetlaczu analogowym i pojawił się PPO :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na belgijskich autostradach przy 130-140km/h wychodzi 1300 km na baku czyli jakies 5.3l/100km. To chyba dobry wynik :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po polkisch doragach śmigam z różną szybkością czasem jest to 160km/h a czasem 70-90km/h moje audi pali od 6.5 - 7.5 l /100km. Swoje robi też QUATTRO!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dlugi weeken zrobiłem trase. Zatankowałem na Statoil na maxa i na pełnym baku do zapalenia sie kontrolki zrobiłem 1030km. Jazda w wiekszości w trasie przy prędkości ok 110km/h, w tym po drodze jakieś miasta i jakieś kręcenie sie po bocznych drogach. Spalanie wyszło ok 5,3L. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa z Niemiec do Polski równe 1000km,4 dorosłe osoby+ pełny bagażnik,włączona klima,prędkość 110-140km/h średnie spalanie 5,3l/100km.Chyba nienajgorzej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...