Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Najlepiej założyć końcówki AL do pełni szczęścia.
  2. W niedzielę 98 za 6,97 i 7,09, dzisiaj 7,37...
  3. @kosik25 , Krzysiek robi ponownie moduły?
  4. Wygłuszenie potrafi dać nawet kilka kg na każde drzwi.
  5. 1605 kg w dowodzie ma 1,8 T Q z odrobiną wyposażenia. Ważyłem na składzie węgla to 1590 kg z połową kotła i kołami 205/55R16. @pila24 , kocioł LPG w głównej mierze podnosi Ci wagę, dodatkowe wyposażenie to kwestia kilkunastu, może kilkudziesięciu kilogramów. Jaki masz rozmiar kół?
  6. Końcówki 100 mm? Avus III dobrze siadł
  7. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może ktoś z ekipy warszawskiej ma kontakt z Dominem https://a4-klub.pl/profile/32599-domin79/ . Ogarnia takie tematy.
  8. O 294 mm dobrze kojarzyło się, ale o 314 mm nie wiedziałem. 294 mm było łączone z przodem 308 mm? 314 mm z 323 mm lub 330 mm?
  9. Słabsze wersje mają chyba 280 mm z tyłu albo 272 mm.
  10. 1. Tak. 2. Musi być pod tarczę 294 mm, bo taka wychodziła w T5.
  11. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja również polecam.
  12. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @marky2552, z jakich modeli kierownica jest kompatybilna z B8 FL? Pójdź tym tropem, może C7 lub coś z A8 będzie miało w tym kolorze.
  13. Dobrze podeszło.
  14. Widzę, że masz felgę, którą miał na stanie mój wóz według VIN. tj. multispoke 8Jx18 ET43. Przymierz ile brakuje Ci do rantu błotnika i będziesz wiesz wiedział.
  15. Odpryski czy rysy mogą być nawet w 10-letnim aucie, ale nie zjadała rdza jak u mnie. @Ivanek też potwierdził, że 2004 r. i już słabo z tym. Wymieniałem zawieszenie z tyłu, ale wszystkiego nie udało się na Lemie, więc jest mieszanka - Lemfoerder, Meyle i RTS. Po wymianie poczułem znaczącą różnię w komforcie.
  16. Jaka data produkcji? @Muskel1 wspominał, że od 08.2003 cynkowano mniej elementów. Mam w rodzinie B6 z 07.2003 i tam podłoga czy błotniki są zdrowe.. u mnie jeden podjadało, może i drugi wcześniej, skoro był uprzednio lakierowany. Spód słabo wyglądał... mam 03.2004.
  17. Widzę, że wleciał Xenon Plus.
  18. Przyjrzyj się pompie. Mam Manna i nie wyje, tak samo na fabrycznym również nie wyło. Pompa jest chwilę słyszalna po włączeniu zapłonu.
  19. Odpiąłeś linkę z jednego mocowania na wahaczu? Patrz 1. post tematu.
  20. Może była regulowana, bo wyżej nie można zaciągnąć rękawa.
  21. Po zmianie tyłu z 255 na 288 czuję, że ręczny jest mocniejszy i wystarczy krótszy ruch dźwignią.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.