Treść opublikowana przez george
-
Czarna BEXA / MF B7 / Android
Również w planach mam 320, ale to pod warunkiem, że tarcze będą do wymiany. Do spokojnej jazdy wystarczy.
-
Czarna BEXA / MF B7 / Android
Zaciski pod 320 czy 345?
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Wszystko w temacie.
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Lampy USA przód również będą? Klapa ładnie siadła.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
288 to powinno seryjnie siedzieć z tyłu... albo 300. Przejechałem się ostatnio C6 2,7 TDI z 320/302 i.... 312/255 nie hamuje.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Świetnie prezentuje się. Teraz tylko Q brakuje do pełni szczęścia.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Większa tarcza = większa cena. Klocki również będą droższe. Za 400 zł pod 320 mm nie będzie możliwe dostanie dobrych tarcz i klocków.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
312 nie są wiele tańsze. Tańszą opcją byłoby przejście na 312, czyli tarcza, klocki i jarzmo, ale słabo hamuje na tle 320. Jeżeli okażą się tarcze krzywe, to też robię swap z 312 na 320.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
NSSC 510HP ma homologację RL00.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ciche auta zabijają dzieci.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tarcze od A6 C6 nie będą pasować do A4.
-
[ALL] AZ Auto Serwis - oficjalny warsztat A4 Klub Polska - Trójmiasto :)
DES Auto ogarnie taką modyfikację.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ciekawa opcja. Jak to wygląda względem przepisów? Przeciwmgielnych bardzo rzadko używa się, a DRL przydatna opcja.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Gratulację wytrwałości w walce z bixenonem.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
@chopin szukał AVF w Avancie dla siostry. O ile nie masz kupca, to pójdzie w dobre ręce.
-
Obróbka oraz spawanie stali nierdzewnej - poszukiwana firma
Poszukuję firmy, która wykonałaby kilka elementów z nierdzewki, pospawała i wykonała kołnierze z nierdzewki oraz czarnej stali. Będę wdzięczny za namiary.
-
B6 DIVISION
Np. sterowniki 55,56 i 58. Z ABS też jest problem.
-
B6 DIVISION
Z klonem bywa loteria... u mnie łączy się jedynie z częścią sterowników.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
347 mm? 320 mm a potem co było?
-
Podniesienie mocy
Zapewne chodziło o 178 KM, ale dla benzyny 278 KM i 403 Nm to już fajny wynik np. 1,8 T czy 2,0 T.
-
Podniesienie mocy
Zdrowy silnik i dobry tuner to podstawa.
-
B6 DIVISION
https://a4-klub.pl/topic/388226-interface-diagnostyczny-obdeleven/ https://a4-klub.pl/topic/430445-obdeleven-opinie-czy-warto-to-kupić/?tab=comments#comment-5345246
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cały sierpień jestem poza Gdańskiem, a wrzesień... nie wiem.
-
A4 b6 1.8t quattro cabrio 250hp. Sprzedam
Miałem tę samą przypadłość, dokładniej na łączeniu obudowy. Ładna sztuka!
-
Jakie paliwo
Zobacz co jest napisane na klapce wlewu paliwa.