Treść opublikowana przez spanky
-
czy takie wtryski pasuja? do awx-a
038130073AG są od 105 konnego silnika ...
-
Prośba o sprawdzenie logów - przepływka
Przeplywomierz jest ok
-
VAG Can+K jak odczytać immo
Ale nie ten ryżowy z allegro a ten od Viakena czyta ?
-
Prośba o analize logow audi a4b6 awx
sprezarka do czyszczenia
-
Prośba o analizę logów
wymien filtr paliwa [kiedy byl wymieniany ?] kierownice w turbo sie przycinaja wyczysc kolektor ssacy zrob ponownie 004/008/010 oraz 007 dynamiczne
-
Prosba o analize logu
Napinacz do sprawdzenia / synchronizacja do korekty
-
Błąd EGR po zaślepieniu - jak usunąć błąd - wyłączyć EGR w Vag-com
nie napisales jakie to auto ale podejrzewam ze jakis PD-ek np AVF 2003/2004 rok ... Vagiem nic nie zrobisz ... ktos kiedys napisal bzdure i jest powtarzana bez sensu ... jedyna droga aby pozbyc sie bledu po zaslepieniu fizycznym EGR-a to ingerencja w program sterujacy .... ogarniety lokalny tuner poradzi sobie z tematem
-
Logi do oceny
auto po programie , moze stad lekkie poddymianie ... w logach nic specjalnie nie wskazuje ze cos jest nie tak
-
Jakie grupy w silniku sdi
Te same
-
Nowa turbina, proszę o analizę logów
Jest ok
-
Fiat Doblo tdi
jedyna zaleta tych aut to motory JTD
-
Seat Leon Cupra 1.9 TDI ARL 150 KM
Auto po programie
-
Proszę o ocenę logów AWX brak mocy
to zacznijcie od uwolnienia wydechu
-
ECU a4 b5 1.9 1z
jezeli numery sa takie same to bedziesz musial tylko spasowac immo VCDS'em i odpali
-
Proszę o ocenę logów AWX brak mocy
wedlug loga 008 auto od 1500rpm do 3900 na 3-im biegu przyspiesza w lekko ponad 9 sekund .... to czego Ty chcesz od seryjnego AWX-a ?
-
Prośba o analizę logów AWX
zrob logi na tym kacie synchronizacji ustawionym na -0.6
-
Zmiana przebiegu po wymianie licznika VAG K+CAN - problemy
koledzy, kolega szogun0 nie odpowiada, może macie kogoś innego? z moich okolic napewno odpowie ... poczekaj bo warto
-
Turbina się wyłącza? Błąd P0234.
zdiagnozowac auto urzadzeniem, ktore sie do tego nadaje czyt. zrobic logi dynamiczne VCDS-em
-
Problem z MPPS
Chinski klon MPPS'a ma czesto problemy z tym sterownikiem w A4 . Oryginalny kabel MPPS nie ma z nim najmniejszych problemow .
-
Prośba o analizę logów AWX
Kat synchronizacji do poprawy Pedal gazu nie byl do podlogi
-
Proszę o analize logów.
zrob logi porzadnie , kazdy blok osobno od 1500-4200 auto po programie ...
-
logi do analizy
kierownice trzeba rozruszac
-
Wywalenie programowe i mechaniczne EGR'a
niestety ale VAG'iem tego nie zrobisz ... trzeba zgrac program ze sterownika , zmodyfikowac i wgrac spowrotem ... innej metody nie ma
-
2.0Tdi BMN logi do sprawdzenia
auto po kiepskim programie ... zacznij od wgrania serii i wymiany filtra paliwa ...
-
Po rozgrzaniu brak mocy
wgraj serie bo program jest bardzo niskich lotów ... szkoda sprężarki na takie wydumki dopiero po wgraniu zrob ponownie logi i bedzie mozna powiedziec co w aucie wymaga poprawy, a co nie