Treść opublikowana przez spanky
-
Zdjęcia mojego Avanta:-)
nie mało ale tez i nie duzo .... powiedzaiłbym ze normalnie ..... ja ze swojego urwałem troszke mniej ..... :twisted:
-
[B5 2,5] Wymiana rozrządu, czy dobrze mysle,czy to wszystko?
zmien mechanika .... :!: aby porzadnie zrobic rozrzad trzeba zrzucic morde na glebe ... :twisted: i nie polega to tylko na wymianie paska ... bylo juz na forum kilkakrotnie (sam pisałem ;-) ) co sie powinno wymienic.... radze poszukac i przeczytac co by potem nie było płaczu bo autko sie wysrało. P.S nie pompa wody tylko pompa wtryskowa .
-
[B5 2.5 TDI] nowe felgi w mojej niuni ..
ładne ale ja ostatnio nabyłem ładniejsze .... :twisted: po likendzie wrzuce fotki ...
-
Wtryski do 90-tki
i z 20 niutków.... P.S spac nie mozesz .... :?:
-
B8
Avant jest sliczny ... jak zawsze .... :twisted:
-
JAKIE FELE ?
jak musisz wybierac to sprzedałbym nr 2 .... nr 1 nie jest wcale taki zły ..... mi sie podoba ....
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
w swojej ex-B4 TDI wyciołem katalizator .... autko minimalnie sie ozywiło .....
-
czy orginalny silnik?
ktos Ci 1 litr pojemnosci zaj...ł ..... :twisted: a powaznie to chyba kupiles jakis przeszczep ..... :roll:
-
SPALANIE 10 l/100 pomocy
no to juz bardziej do przyjecia te spalanie ....
-
Wtryski do 90-tki
jak to co ... dało wiecej moczu :twisted: .... a i sofcik tez byl lekko dłubniety .... Powiem krótko ... warto .... :twisted:
-
Wtryski do 90-tki
ja wymienialem w swojej ex-B4 TDI .... :twisted:
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
135-140 kucy i jakies 300 Nm .... samym softem .... tutaj sobie poczytaj : http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1063
-
Tiptronic a multitronic
albo tramwajem ...... :twisted:
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
miód w Audi .... :?: :twisted:
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
To co misie lubią najbardziej w Audi :shock: Q :?:
-
Tiptronic a multitronic
- tiptronic to skrzynia automatyczna z możliwością ręcznej zmiany biegów. - multitronik to skrzynia automatyczna bezstopniowa gdzie możemy sobie wybierać "bieg" ( bo tak naprawde ich nie ma ) na którym chcemy jechać.
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
200KM pęknie spokojnie , a na zime przewidywany jest montaż ............. P.S Alan zakładaj nowy temat i opisuj w niej postęp prac przy A4 :mrgreen: montaż czego ..... :?: P.S temacik z przebiegu prac nad wzmocnieniem 1.9 TDI AWX jak najbardziej by sie przydał ...... :twisted: oczywiscie z bardzo duza iloscia fotek ... ;-)
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
wyglad budzi respekt .... a jakie moce sa przewidywane ... :?: :twisted:
-
Radio & Zmieniarka
prosze o kontynuacje tematu tutaj :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=178 P.S przed zadaniem pytania użyj pcji SZUKAJ :!: ZAMYKAM ...
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
Żadnych gotowych.Piękna ręczna robota.Na aucie jest zderzak od S4 A IC jest wielki :shock: Mam nadzieje , że mnie Alan nie zabije , że zdradzam tajemnice , ale już nie mogę się doczekać kiedy autko będzie gotowe :mrgreen: Hugo dawaj wiecej ... robi sie bardzo ciekawie ... :twisted:
-
[B5 ADP] Wakacyjny lifting mojej A4
bardzo ładnie sie prezentuje ....
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
spadłem z krzesła..... :twisted: P.S czekamy na prezentacje IC ...
-
moja a4
ładny sedanik ....
-
[B6 1.9 TDI] Teraz moja kolej
śliczny....
-
to moj avancik
ładny Avancik ...