Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. mowicie o dwoch roznych rzeczach. przeplywka to nie to samo przepustnica
  2. MoorPH ta ruda fajna. Masz jakies namiary na nia?? :gwizdanie:
  3. Ja dzisiaj kupowalem i w AEB 97-98 jest zielony czujnik
  4. Buba odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pany jest tutaj ktos z okolic koluszek z AEB? potrzebuje podmienic N75. jakby ktos mial czas we wtorek to prosze o PW Pozdro
  5. http://www.a4-klub.pl/smf/all_zestaw_do_tuningu_a4_18t_turbo_kolektor_tip_itd-t66803.0.html
  6. jak chcesz nad samym jeziorem to chyba tylko polanczyk. Reszta j.w
  7. Ale mnie wkurw zlapal od rana :ranting1: . Podchodze do auta i co widze: Dobrze ze sie udalo troche wyczyscic. Da rade to jakos zatuszowac?
  8. Buba odpowiedział(a) na szczepanov temat w 1.8
    sciagnij sobie audi a4 sam naprawiam i tam jest opisane jak zdjac misske olejowa. zastanawiam sie tylko czym sie czysci te rzeczy o ktorych napisales.
  9. Jak działa to nie ma sensu No a jakie sa objawy awarii tego ? U mnie byl brak doladowania. Ladowalo 0.2 czasami 0.3, wymienilem i teraz jest 0.4. Dzisiaj bylem odebrac z ASO DV i zaraz sie przymierzam do montazu:D mam nadzieje ze zaloze i na manometrze wreszcie pojawi sie tyle ile powinno.
  10. Ja przy pelnym zaladunku trasa warszawa-cerna hora (czechy) 4x 550km i spalanie ok 10l. 5 chlopa i pelny bagaznik a co sie nie zmiescilo to miedzy nogami lezalo. kumpel jechal citroenem dieslem i mu duzo drozej wycieczka wyszla a taki sam stan na pokladzie
  11. lepiej niech cie ktos zawiezie, nie bedziesz placil i bedziesz spokojny o furacza
  12. Lepiej platynowa :> Obczajcie to http://swir.us/najbrzydsze-piersi
  13. Sorry, już ma zajęty Jak skonczy u mnie to jedzie do ciebie?? obrotna dziewczyna
  14. Pani profesor faktycznie fajniutka
  15. Sezon sie chyba zaczal albo odblokowali strony z cyckami bo dzisiaj wyjatkowo duzo zajefajnych foteczek
  16. fajny ma lancuszek miedzy... hmm... dzwoneczkami :gwizdanie:
  17. wlasnie wczoraj chcialem zrobic ale zanim zdazylem podpiac kompa to wszystko wrocilo do normy :wallbash:
  18. Logi poprawione. Kopcil chyba jakos na szaro. Nie byl to niebieski ani bialy.
  19. przyjechalem 21.50 to ostatnie fury wyjezdzaly....
  20. lupo fajne i pali 3,5 litra ropy :gwizdanie:
  21. Ja szukalem ale ceny wszedzie krzycza z kosmosu. Pojade do kobiety na wieś i sam postaram sie ogarnac temat. Ceny sa z kosmosu bo nikomu sie nie chce wyjmowac wydechu. A jak sie przygladalem to sprawa jest naprawde prosta. Trzeba tylko spawarke miec, jakis metr rury i gietarke. albo kolanko 120 i nie trzeba gietarki.
  22. Logi 8 i 9 Dzisiaj jezdzilem z kompem. Sytuacja sie powtorzyla. Na uruchomionym silniku nie wyskoczyl zaden blad. Zgasilem i wywalilo 16514- Oxygen (lambda) Sensor B1 S1 Malfunction in Circuit P0130 - 35 - 1- ---Intermittent Wyswietlil sie raz i juz go nie ma. Pozniej podczas jazdy znowu zaczal swirowac. Chcialem logi zrobic, zatrzymalem sie, odpalilem kompa ruszylem a silnik zaczal normalnie pracowac... Coraz czesciej sie to zdarza. Po odpaleniu gdy zaczyna swirowac to zauwazylem ze przepustnica sama sobie pracuje. Wysiadlem z auta, patrze a jakby auto samo sobie gazu dodawalo. I kopci z rury... Masakra Poczekam moze ktos cos wymysli a pozniej jakiegos mechaniora trzeba szukac...
  23. Dokladnie mowa o autach dla kobiety a nie tych co nam sie podobaja. Moja kobieta tez niedlugo zdaje prawko i powiedzialem ze tylko honda wchodzi w gre. Mialem dwa Del Sole i taki chce zeby byl jeden w rodzinie tylko b16a2 (160KM).
  24. to chyba nowa wersja, zreszta zajefajna
  25. polo tak ale te BMW dla kobiety??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.