Treść opublikowana przez dynamiquedci
-
tempomat nie działa
Chipa nie robiłeś w aucie?
-
Problem z kontrolka poduszek Zapala sie po 15 minutach jazdy
Sprawdz czy nie masz oporników w napinaczach pasów:) Może któryś nie łączy i wywala błąd
-
Samoczynne otwieranie szyb - prośba o pomoc
Ja miałem taki przypadek w BMW e46. Zamykałem auto i szyby potrafiły sie otworzyć wszystkie. Pojechałem do mechanika, pogrzebał w zamku, bo tam dało sie domknąć szyby kluczykiem( w audi jest to samo). Okazało sie ze coś tam dotykało tego stycznika do domykania. Podgiął blaszke i było ok
-
Błędy przy hamowaniu, kontrolki ABS i ESP
A przy skręcaniu nic się nie zapala?
-
Z KLIMY wieje tylko zimnym
Mam problem z klimatyzacją. Nabiłem ją i działała przez 3-5 dni. Było ok chłodziła ładnie. Z czasem to zimne powietrze było coraz słabsze, az teraz klima wogole nie chodzi. W klimatroniku błedów brak, wentylatory sie załączają, ciśnienie jest. Rurki wchodzące w kabine są aż lodowate. Już za cholere nie wiem co moze być grane... Mysle żeby może podmienić panel klimy, może to on jest winny?
-
Problem z bi-xenonami
obie Ci migają? Jak jedna to zamień przetwornice
-
Kontrolka Elektroniki Silnika Po Założeniu Lpg- Może Ktoś Wie O Co Chodzi.
O czym wy mowicie? Jak może sama wskazówka od paliwa opadać? Coś musi być uszkodzone. Ja mam zegary z kolorowym FIS z S4 i takiego problemu nie mam.
-
Jak wyglądają cewki zapłonowe oryginalnie montowane na 1 montaż w fabryce?
115d nie wymieniają potwierdzone w ASO
-
przyśpieszenie
benzyna gaz? to samo?
-
Przepływomierz do wymiany ?
002
-
Przepływomierz do wymiany ?
Ja tu nie widze danych z przepływki...
-
nieaktywna funkcja Engine01/08Meas.Blocks
pełna wersja? zarejestrowana?
-
Stuki z przodu auta
Coś napewno jest luźne... Moze banan?
-
Zaizolowana wiązka przewodów w bagażniku
może kiedyś były czujniki cofania?
-
Speed sensor G28
Jak jest nagrzany to ciezko odpala ? Dalej masz błąd g28? Czujnuk połozenia wału wymieniłeś na nowy czy używke? Bo z reguły one padają jak są cieple. Na zimnym odpala normalnie a ciepłym są jazdy. Zapala Ci sie EPC?
-
Migające postojówki
Ledy po jakimś czasem migają przerabiałem to kilka razy. Wymienilem ledy i na jakis czas był spokój
-
Czujnik położenia wału
Czujnik z tego co ja wiem pracuje w oleju, jest widoczny pod spodem auta pod filtrem oleju przykrecony na imbus 5 z oringiem zeby nie wylewało oleju. A jak zapalila Ci sie kontrolka ciśnienia oleju, to albo wypiąłeś wtyczke czujnika cisnienia oleju albo ja urwałeś jak ja
-
problem z ciśnieniem oleju w bfb
Lubią padać wtyczki od czujnkia. Sprawdzałeś?
-
[A4 B6] Nalot na plastikach
Myjesz zmywaczem do paznokci, schodzi wszystko do czystego plastiku
-
Kierownica z B5 do B6?
A poducha napewno bedzie działać?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Radomianinie
-
Powyżej 4 tys. samochód się dławi
Przepływomierz sprawdzałeś?
-
Dziwny Przypadek A4 B6 1.8T
U mnie odkurzacz chodzi tylko na zimnym silniku. Po minucie sie wylacza
-
Po wymianie czujnika ABS nadal błąd VAG
A cały czas wywala Ci blad tego czujnika?
-
Apteczka
ma ktoś do sprzedania mc donalda?