Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. No i wał stoi, bo jest o jedno sprzęgło więcej. Nie wnikałem, ale czas załączenia też pewnie dłuższy.
  2. Przecież to będzie pierdzieć pod wzmacniaczem Bose..
  3. To nie ma sensu kombinować z zestawami, skoro tak też się pojeździ.
  4. Zaliczyłem w kinie dwa filmy (przy czym nie sam je wybrałem). The Florida Project i Bękarty. Oba słabe, przy czym ten drugi po prostu beznadziejny
  5. Załóż regenerowane i masz spokój przez ten przebieg przy zachowaniu niskiego kosztu.
  6. Była tu mowa o sprzęcie do demontażu (odkręcanie śrub, wyciąganie sworzni). Mechanik który wymieniał u mnie zawias chwalił się w gadce sprzętem do łatwego demontażu zawieszenia. Niespełna tydzień po zabiegu oba łożyska zaczęły wyć.
  7. Pogonić.
  8. 999 to przesada. Wielowachaczowego tyłu nikt nie rusza, choćby dlatego że nie ma w sprzedaży kompletów wahaczy. Można skompletować część wahaczy i gumy do pozostałych, ew. gumy do wszystkich albo i nawet komplet poliuretanów. Ale to kosztuje milion monet, a dochodzą jeszcze łączniki, śruby regulacji z ASO i pęka tysiąc. Napęd trzeba rozpiąć (quattro), więc żaden warsztat tego raczej tanio nie zrobi, no chyba że po znajomościach.
  9. Wymienisz wachacze (np. Lemforder), to zacznie się odzywać maglownica. Zregenerujesz maglownicę, nadal stuka? Do wymiany amortyzatory. Tyłu nikt nie rusza, bo same gumy kosztują z 900-1000zł + łączniki + śruby regulacyjne. Nic dziwnego, że tak piszą. Kwoty idą w kosmos.
  10. Trzeba było tak od razu pisać
  11. Bez zmiany mapy? Kolektor inny musiał podejść?
  12. Tu niech się wypowie ktoś, kto robi programy Jeśli chcesz mieć Plug&Play, to tylko wąski kanał.
  13. Różnice są w kanałach dolotowych.
  14. Komplet rozrządu + pompa Hepu do 1.8T BEX
  15. Wg opinii gościa od regeneracji, często pękają na dwóch pierwszych cylindrach - w stronę zaworu wydechowego lub pomiędzy nimi.
  16. A kanały wodne po stronie wydechowej?
  17. Jak do kina to zabierz, jak na film - szukaj innego
  18. A na Ligę Sprawiedliwości szkoda czasu..
  19. Dębica ma dużo bieżnika..
  20. erchi odpowiedział(a) na Lukasz15b temat w Audi A4 B8
    Na wlepce jest podany kod zawieszenia:)
  21. Ja starej nie mogłem wykręcić, więc kupiłem używaną całą metalową rurkę i nową śrubkę w ASO.
  22. A ja A4 (215/50/17)
  23. Zastanawiając się między jednym a drugim, wybrałem zakup rocznego alternatora z Tiguana (anglika na części).
  24. We własnym zakresie wymienisz sprzęgiełko (koło pasowe) i regulator (szczotki zintegrowane).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.