Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Zawiecha chyba -40 Na lato aż się prosi o 17" kółeczka A jak byś zrobił dokładki i progi w kolor to by było kox
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A może lepiej zabawimy się w Pudzianów i Najmanów podobno to jest teraz na topie
-
Zima kontra nasze niunie:)
z tego co wiem V Power... Verva itp maja juz takie dodatki...a takie zastosowanie jak ma ten plyn ma też denaturat wlany do ON tak z 300-400 ml na zbiornik No do benzyny to słyszałem że dolewa się denaturat ale do ON??? Denaturat ma przeganiać wodę z układu paliwowego a depresatory mają zapobiedz żeby z ropy nie wytrącała się parafina
-
Strefa Śmiechu
aaaa... jeszcze leci woda to walne se tapicerke i szyby od środka http://www.smog.pl/wideo/31473/blondynka_myje_samochod_ha_ha_ha/
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sprawdź miernikiem po zapaleniu na klemach czy masz napięcie ok.14V Jeśli przed odpaleniem na klemach jest ok.12v a po odpaleniu 14v. to z ładowaniem ok ale jeśli po odpaleniu napięcie nie wzrośnie to nie masz ładowania z alternatora. Wtedy mogą być szczotki albo regulator napięcia. Jeśli nie jesteś troche kumaty to czeka Cię wizyta u elektryka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no moja odpukać narazie pali od strzała ale jak będzie po -20 to chyba trzeba coś dolać do baku żeby ropy nie zcieło. Leje ktoś tego typu specyfiki??? A jak tak to co i gdzie kupujecie?
-
[ALL B5] Montaż zderzaka RS4 do A4
No pięknie wygląda morda od RSa Jest tam miejsce na FMIC
-
[INNE] Pecherzyki
Wiedziałem też miałem Tipo ale nie pognite
-
[B5 ADR] Prace porządkowe pod maską - freshcie
O qr** kolorowy silnik Jak na plastiki nie dałeś podkładu do plastików to będzie kolorowo pod silnikiem jak się będzie sypać Rdzewiejące elementy ładnie odświeżone ale kolorowy silnik :sick3:
-
[INNE] Audi a6 AFN Zapala się kontrolka oleju !!!
Pierwsza sprawa to zmierzyć ciśnienie. Jeździsz na oleju Castrol a to najczęściej podrabiany olej Może wystarczy zmienić olej na np: Motul 6100 synergie ?
-
[ALL B5] Czy to oryginalny lemforder
No teraz widać że to stare poczciwe wychodzone LMO [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:06_________________________________________________ Kupowałem jako ori, na każdej gumie jest sowa i logo audi. Sowa, znaczek audi, LMO i nr. części - TAK???
-
[ALL B5] Czy to oryginalny lemforder
To jest Lemforder czy jak? I czy jak kupowałeś to kupiłeś z takimi samymi znakami???
-
[ALL B5] Czy to oryginalny lemforder
spetsnaz miło by było jak byś wkleił szczegółowe fotki tutaj bo ja też chyba będę zmieniał bo na górnych popękały mi gumy i banan chyba coś klęka bo strzela przy chamowaniu, ruszaniu i w zakrętach. Albo porub fotki i załuż nowy temat. Taki temat powinien być podpięty u samej góry. postaram się wrzucić fotki. Czekamy na fotki z niecierpliwością
-
[ALL B5] Zawias drzwi przedni lewy
Miałem podobny problem z dolnym zawiasem ale kolega Edi_nt ma Angola na części i od niego wyrwałem zawias. Nawet kolor nadwozia taki sam jak mój
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
A czy jest możliwe że świece niby sprawne a słabo podgrzewają??? Bo w A4 99r. świece niby sprawne, prąd dochodzi, grzaeją ale jak przystawie palec do świecy na zewnątrz to jest ciepła ale nie gorąca a w A4 97r. świece przy krućcu są gorące że ąz pażą w palce. Czy jest sens zmieniać??? Dodam że obie furki mają sprawne termostaty a jednak ta z 99r. nagrzewa się dłużej i puźniej robi się w niej ciepło. Obie furki mają taki sam motor AFN.
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach?
A mi to wygląda na ori bo właśnie podróby miały nie 5 otworów a 10. 5x100 i 5x112 ale jak dla mnie cena bez rewelacji :gwizdanie: Ta b5 ma chyba zawias 1BE.
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
Czy jest możliwe że świece w A499r. grzeją 2 a w A4 97r. grzeją 3 jednocześnie. Czytałem tutaj że małe grzania to grzeje 1 i duże to 2 a u mnie to chyba jakieś wielkie grzanie.
-
[B5 AFN] Turbina
Powiedz temu swojemu kuzynowi że jak się nie zna na dislach to lepiej niech siedzi cicho. Jeśli to Twój pierwszy disel to pamiętaj żeby nie butować ostro na zimnym i nie gasić od razu po mocnym i dłuższym butowaniu. Polecam też temat: http://www.a4-klub.pl/smf/10_przykazan_dla_diesla_ver_13-t5260.0.html
-
[B6 AWX] Mały wyciek oleju z zaworu recyrkulacji spalin EGR.
Dobrze by było poprawić temat bo tu nie ma przepustnicy tylko klapa gasząca i EGR A to że cieknie to taka zaleta tych silników Im nowszy model tym więcej zalet
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czyja by nie była to i tak jest mocną sztuką
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
Wypolerowane falnie ale bez polakierowania to szybko zmatowieje a puźniej to już proch się posypie Popytajcie po mieszalniach bo są specjalne pasty do polerowania aluminium które nie woskują powieżchni dzięki czemu nie ma problemów przy lakierowaniu
-
[B5 AFN] Pytanie odnoście rolki prowadzącej w rozrządzie.
Proponuję coś z tym zrobić bo jeśli tak zostawisz to pasek może nie zwytrzymać tyle ile powinien.
-
[B5 AFN] Wycinać ostatni tłumik?
Czyli to że ostatni tłumik nie ma mat tłumiących (a jeśli je ma to nie wiele) tylko jest zbudowany tak żeby spaliny przelatywały kanałami w tą i z powrotem a tłumiki zwane basobymi są przeważnie przelotowe, mają maty głuszące za siatką i stąd basowe brzmienie. Ale oczywiście eksperyment możesz zrobić - ja obstawiam że z tą dziurą zrobi się traktor.
-
[B5 AFN] Wycinać ostatni tłumik?
zobaczę jaki będzie efekt jak zrobię w nim dziurę na drugą rurkę najwyżej To nie to samo
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: "śmich" Może tam jest miejsce tylko na jedno auto