Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. Do tego jeszcze trochę kluczy, spawarka i szlifierka kątowa No i piwko żeby schładzać spawy :>
  2. Sporo sobie wołają za tą usługę
  3. Ja bym Wam to pocioł, powybijał i pospawał ale jak narazie nie mam czasu Zapowiada się ciężki tydzień. A jak nie to popytajcie u nich: http://www.tlumiki.ipr.pl/ U nich kupowałem plecionke a robiłem sam. W miejsce kata wspawałem rure.
  4. Wszystko zależy jaki symbol silnika Chyba w polifcie 99r. już można spotkać pompki w AJM 115ps ale i w poliftach były jeszczena na pompie wtryskowej: AFN i AVG 110ps no i AHU 90ps. Jeśli się myle lub o czymś zapomniałem to proszę mnie poprawić.
  5. Wypier...l te chromy i zrób virusa, zapodaj ciemne szyby i tylne lampy ciemne diodowe i zrobi się Czarna Zdzira
  6. ale wam dobrze :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Październik 2009, 09:22_________________________________________________Drzewa śnieg łamie więc trzeba pisać bo zaraz linie pozrywa i prąd wypierd.... :polew:
  7. grzes1150 odpowiedział(a) na Armani85 temat w Audi A4 B5
    Jeśli będziesz kręcił tak swojego AFB to za chwile będziesz pisał że na drógim biegu nie idzie nawet 60km/h- zwłaszcza na nie rozgrzanym silniku. Chłopie jak chcesz tak jeździć to lepiej sobie kup turbo-benzyne bo AFB to bardzo delikatny silnik i przy robieniu Vmax-ów na poszczególnych biegach długo nie posłuży. A tak na marginesie to może Ci padać VP44.
  8. Dwoje drzwi do odratowania Śladu by nie było [br]Dopisany: 04 Październik 2009, 19:17_________________________________________________Ojciec w B4 miał tak rozcięte jedne drzwi i dało się zrobić. Kupujący był zadowolony
  9. Podjedź do dobrego warsztatu blacharsko-lakierniczego i popytaj za ile i jak on by to zrobił. Najlepiej odwiedzić min. dwa warsztaty żebyś wiedział jak to się ma do wyceny z PZU.
  10. Autko ogólnie mocno doinwestowane i fajne ale na żywo te zdeżaki i lotka nad tylną szybą nie wyglądają najlepiej
  11. wooow W A4 wymień błotnik a z resztą lakiernik z migomatem sobie poradzi. Jak chłop nie miał polisy OC na traktor to będzie problem ale jak jest polisa to policzą Ci wszystkie elementy do wymiany i zrobi się z tego niezła sumka.
  12. Co tu dużo gadać... Holenderki miały lepszy dzień Ale jutro Brązowy Medal będzie Nasz
  13. Najlepiej wyczyścić kolektor i przy montażu od razu zaślepić EGR żeby syf się nie kleił bo olej to zawsze będzie.
  14. Taki banan z BMW się zrobił a kierowca tylko złamał noge: Miał farta
  15. A ja tego HPA Test nie polecam To partacze Nie potrafią nawet dobrze ustawić nie mówiąc o rgeneracji. Podobno regenerowane podzespoły u nich potrafią być droższe niż nówki sztuki.
  16. Ciekawe jak by Skalarx trafił na ten filmik po fakcie?
  17. ...no co ???... igiełka nie katowana :gwizdanie: Szkoda że mu panewki nie wyjeb..o bo przy kręceniu do odcięcia przy nie rozgrzanym motrze to całkiem możliwe.
  18. grzes1150 odpowiedział(a) na marcys temat w Lifestyle i Hydepark
    No i konu siadły numerki :>
  19. GM zapomniałem zapytać na spocie: co było spierd....e w twoim samochodzie i czy byłeś u Piotrusia - tego od numeru telefonu? Spocik nawet udany a jak wyjeżdżałem to Bracus swoją eską jechał na obczajke Pozdro
  20. Ja na szczęście z tej dziadowskiej firmy MasterSport miałem tylko końcówki drążków zwytrzymały 15tyś. i zaczeły pukać i auto przestało się prowadzić jak powinno
  21. Ropy na full + 0,5L miksolu i bez strachu to wyjeździć.
  22. grzes1150 odpowiedział(a) na M3I temat w Audi A4 B5
    Widze że masz LPG Może padła pompa paliwowa. Po włączeniu zapłonu pompa robi bzzzzz ??? [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2009, 20:02_________________________________________________A to że po dłuższym kręceniu usłyszałeś 3 sygnały z deski rozdzielczej to nic innego jak sygnał że alumulator jest już słaby.
  23. Vento B7 Felunek Lans Nasi Klubowi rezacze mogą się schować Może by tak b5 podnieść i na Q7 przerezać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.