Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes1150

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes1150

  1. To co z tymi plastikowym mocowaniem w pasie przednim, trzeba je rzeźbić, bo u mnie w garażu juz leży taki IC od Alfy Odgrzałeś kotleta z 2010r a auto już dawno trafiło na złom :whistling:
  2. grzes1150 odpowiedział(a) na iglako temat w 2.0
    Gazu do tego nie założy bo jest to fsi. Pali mniej od ALT i jest od niego lepszy bo ma lepsze osiągi i nie zjada tyle oleju. Jeśli auto zadbane to warto. Jeśli lubi przycisnąć to niech szuka 1.8T
  3. Ciekawe czy coś to da bo już nie jeden z forum robił remont ALT-ka a puźniej qrwował że dalej bierze olej Słuchaj za bardzo wyjścia nie miałem; brał pod 1L/1000km a robiąc codziennie 50-100/150km musialem dolewać średnio co 3 dni- uwierz można ku..a nerwicy natręctw dostać od otwierania i zamykania tej maski i wogóle. Do wymiany pierścienie, uszczelniacze zaworowe i najprawdopodbniej prowadnice zaworowe (jutro przed południem bedę znał szczegóły w 100%); oczywiście planowanie głowicy itd. Tłoki okazały się OK; gładzie cylindrowe również. Nie jestem mechanikiem ale jak silnik jest suchy tzn nie ma wycieków, uszczelniacze będą zrobione na cacy i pierścienie będą zgarniać + do tego zakładam wszystkie nowe plastiki odmy no to ku..a w zasadzie którędy móglby sp***rzać jeszcze ten olej, bo już sam nie wiem Większość gratów zakładam ori z ASO AutoRud; na weekendzie mam mieć OOOO z powrotem, zobaczymy co będzie A słyszałeś że te silniki mają wadę konstrukcyjną i sporo oleju dostaje się przez odmę do dolotu??? Po złożeniu wszystkiego daj cynk czy coś się zmieniło
  4. Niepozorne ale dają radę Ja polecam Bridgestone Turanza ER300 :thumbup1: ciche, dobrze trzymają, lubią deszcz, nie scierają się zbyt szybko
  5. grzes1150 odpowiedział(a) na WWY_30606 temat w Audi A4 B6/B7
    Za długi i kolanka Ci wyjdą kratkami ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- ...takie coś spokojne wystarczy: FMIC - Intercooler 550x140x65mm
  6. pelen przelot i jakis mugen , apexi lub cos w tym stylu Do b5 to za mało i będzie łeb urywać
  7. Aeb ma inną pompę oleju.
  8. http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/all-vag-com-kupic-2749/ wszystko jest tam napisane
  9. Po co teraz kupować opony zimowe?.. najlepsze promocje są tuż przed zimą np na opony które leżały w magazynie 10m-cy
  10. Sprawdź kostkę przy czujniku i kabelki... jeśli wszystko czyste i nie przerwane to wymień czujnik i po problemie Nie jestem pewien na 100% ale czujnik da się wymienić bez odsysania czynnika bo gdy się go wykręca to zawór zwrotny się zamyka przez co ciśnienie zostaje w układzie.
  11. Standard jak na zdrowego AWXa Sprzęgło masz już nowe???
  12. Może też puszczaś z tyłu pod napinaczem łańcuszka
  13. Ten mobil 5w50 testowałem... to nic rewelacyjnego. Znacznie lepiej silnik pracuje na Motul x-cess 5w40 Co do castrola to gówno totalne w 1.8t pozostaje po nim sporo nagaru co znacznie przyczynia się do awarii
  14. Ciekawe czy coś to da bo już nie jeden z forum robił remont ALT-ka a puźniej qrwował że dalej bierze olej
  15. Od soboty przycieram lato
  16. A przed zdejmowaniem miski i zlaniem oleju dolej płukanke co by jak najwięcej syfów zleciało do miski
  17. micha w dół i albo smok albo pompa a najlepiej nowe to i to
  18. Zakłądasz dojazdówkę... ESP off i turlasz się tyle ile można na dojazdówce
  19. Zaczynał bym od miski oleju i pompy smarowania. Już nie jeden się wpinał z manometrem i mówił że to nie smok/ pompa a po jakimś czasie było za późno Rozkręcaj motorownie bo dźwięki nie wróżą nic dobrego
  20. Będę miał to na uwadze Ale bova z forge? Forge Splitter hybryda nie za głośno i 100% bez problemów.
  21. Properfect typ2 to raczej blowoff a nie DV więc określ się co chcesz a jeszcze lepiej poszukaj. Albo napisz może jakie moce , plany i oczekiwania od zaworu ?
  22. Co do BOVa w 1.8T to miałem kiedyś Properfekta typ2 i przy 1.1bara dawał głośno ale przy zmianie biegów było odczuwalne przymulanie no i po kilku dniach wywaliło błędy. Teraz mam zawór hybrydę theSUN i daje radę w 100%... nie jest za głośny, nic nie muli, zero błędów, trzyma boost
  23. Może być wina dojechanej pompy, przytkanego smoka a nawet wydymanych panewek Vagiem się tego nie naprawi... trzeba powoli rozkręcać motorownie
  24. Ja tam w sobotę może zmienie W sumie mnie to wali bo zima i lato zapieralam na 16" ale za to nie zamulam zima jest głośna na asfalcie i nie trzyma tak w deszczu.
  25. Może się udać ale radzę uważać bo jak zwiesisz sterownik to będzie wylut i wizyta na programatorze :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.