Treść opublikowana przez grzes1150
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B6 1.8T
Jesteś z Wawy i wymieniasz katalizator? Katalizator się zastępuje rurą z kwasa a 2 Lambde wyłancza się u tunera przy czym się podnosi moc silnika
-
Pęknięta rurka płynu do spryskiwacza tylnej szyby
No tak ale jak będzie chodzić w tym miejscu to szybko pęknie
-
[ALL B5] Ubytek płynu,ogrzewanie i temp szaleje.
No to git jak zrobione Na przyszłość jak ktoś twierdzi że silnik pije płyn i nie idzie on do oleju to niech sobie wykręci świece i przy dobrej latarce sprawdzi czy jeden tłok nie jest wymyty.. jeśli płyn idzie na cylinder to tłok zaraz się świeci jak nówka
-
Pęknięta rurka płynu do spryskiwacza tylnej szyby
Silikonowy wężyk taki jak do podciśnienia przy silniku się stosuje i po problemie
-
Prośba o zweryfikowanie części
Bardzo ciekawa teoria ... ale u mnie też tam nic nie ma
-
Problem z odpaleniem za pierwszym razem
A ja obstawiam przepuszczający regulator ciśnienia paliwa Smierdzi benzyną przy prubie odpalania z wydechu?????
-
[A4 B5 1.8T] Problem na piątym biegu
Normalnie tarcza się kończy i masz uślizg sprzęgła ... komplcik do wymiany i po problemie
-
Gdzie znajduje się czujnik położenia wału w Audi A4 B5 1.6 ADP?
Jak już to tam bym szukał czujnika położenia wałka rozrządu:grin: a czujnik położenia wału jest w bloku silnika w okolicach filtra oleju
-
odpowietrzenie bloku silnika
Nr 10 ma być drożne za to nr 6 ma puszczać w jedną stronę i to tam bym zaglądną Był gdzieś na forum temat o wypadaniu zapłonów i o tym zaworku.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Jestem podobnego zdania :whistling:Ostatnio wyjechaliśmy zwykłą ośką 1Z i ja kumplowi mówię przyśpieszaj a tu nam jedno koło się kręci i auto nie jedzie. Przy włanczaniu się do ruchu z drogi podporządkowanej też nie jest tak łatwo.
-
Wydech w Audi A4 B7 3.0TDI
Spalanie na pewno nie wzrośnie a osiągo powinny być lepsze bo jak to mówią dla turbo najlepszy wydech to brak wydechu
-
MEYLE HD Czy ktoś używał, jakie opinie ??
Te meyle to szit :whistling:W a4 b5 banan i górne zwytrzymały 10tyś km i to jazda emeryta w dość równym terennie... a mechanik tak zachwalał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pewnie oboje sobie tak postanowili Co do czuba to lepiej że sobie strzelił w łeb jak ciota niż by miał siedzieć 25 lat za nasze podatki. Miesięczne utrzymanie więźnia kosztuje więcej niż płace ludzi uczciwie pracujących w Biedronce Polska nieelegancjafrancja W innym kraju odstrzelili by go przed zachodem słońca
-
[ALL B6] Jak dbać o turbinę??
Ja na zimnym pie przekraczam 3tyś tak żeby po zmianie biegu nadal być w zakresie doładowania a pedałem gazu operuję delikatnie A jeśli już komuś padnie turbo to przy wymianie musowo sprawdza się drożność przewodów olejowych (zasilającego i spływowego)
-
[ALL B6] Jak dbać o turbinę??
Nie pałować na zimnym silniku , nie gasić gdy turbina świeci , lać dobry syntetyk ... wszystko w temacie. Pozdrawiam!!!
-
Jak znaleść wlew oleju do mostu?
Kup 2L Wchodzi coś ponad 1,5L. Do wymiany odkręcałem aluminiową osłonę przegubu przy moście
-
Jak znaleść wlew oleju do mostu?
Jest przy prawej półosi Warto wymienić na zimę bo tam się robi błoto a o olejach do quattro temat znajdź bo już było
-
Problem z odpowietrzeniem po wymianie termostatu
Po co na rozgrzanym silniku odkręcasz ten korek Plyn wyskakuje a cały układ się na nowo zapowietrza a Ty się dziwisz co tu jet nie tak z autem? Jak tak dalej będziesz robił i jeździł z poduszką powietrzną w bloku silnika to problemy przed tobą usmażysz uszczelkę pod głowicą albo uszczelnienia zaworowe to zrozumiesz może
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
To już wiem dlaczego olej Motul uchodzi za tak dobry bo wymienia się go co 7500km Moje 1.8T na oleju casrtrol 5w30 LonglLife zrobiło 178tyś a olej był zmieniany co 28 tyś km i motor po przepłukaniu z nagaru ma się świetnie
-
Problem z odpowietrzeniem po wymianie termostatu
I jak się sprawuje? długo już z nim jeździsz???
-
Jaki zestaw hid do lamp valeo ?
A lampy Valeo masz z soczewką na H7 czy H4?? bo były też Valeo na H4
-
Problem z odpowietrzeniem po wymianie termostatu
Termostat tylko w ASO (nie słyszałem o zamiennnikach do tych silników). Co do kosztów to kosztują sporo
-
Problem z odpowietrzeniem po wymianie termostatu
Mam lekarstwo dla Twojego parowoza ... odkręć i unieś zbiornik z płynem podczas pracy silnika a zobaczysz jak szybko powietrze wyleci odpowietrznikiem i poleci sam płyn. Nie rób tego na gorącym silniku bo sobie łapki popażysz... odpowietrznik trzeba wkręcić na pracującym silniku w momencie gdzie leci płyn bez bombelków
-
Strefa Śmiechu
To nie jest śmieszne Szykuj tam się z rabatami bo trzeba będzie coś znowu zamówić
-
[ALL B7] Moja A4 2.0T quattro APR Stage 2
2.0 ALT w b6 biorą olej na potęge więc i pewnie w b7 2.0 biorą Ktoś coś usłyszy, przeczyta i leci reklama po sieci :decayed: Co do tej hamowni u Daniela to chyba macie rację bo mi wykres wypluło 190KM a przepływka czyta 167g/s co po przeliczeniu daje wynik 200KM zresztą po logach znawcy mówią że powinno być 200 z malutkim plusikiem. Pozdrawiam!!!