Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ralen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ralen

  1. Ralen odpowiedział(a) na Bartollo temat w 1.9TDI
    dlaczego tak zła opinia o castrolu ?
  2. Kup palniki yaeky 5500k Kosztują jakieś 90zl za 2. Jestem zadowolony, robią straszna robotę. Oczywiście na soczewie b8 lift Dokładnie te mam https://hidretrofit.pl/sklep/zarniki-nextgen-d2s-5500k-50/
  3. Temat już nie aktualny; ) dowiedziałem się wsio. Wstawione A4 B8 Lift, Palniki i przetwornice D2s. Wszystko zmontowane, świeci wystarczająco
  4. Skontaktuj się z Koj@k. On mi ogarniał lampy i jest 5/5
  5. Ja w sierpniu na autostradzie miałem ciekawszy problem. Woda dostała się do czujnika położenia pedału gazu. Po dodaniu gazu auto nie gasło ale odrazu tryb awaryjny. Polecam wtedy rozkręcić obudowę kompa żeby była otwarta i odpalić autko na 45 min. Zrobi się temperaturka pod maską, komp oschnie i dzida dalej W moim przypadku polała mi się woda pod nogami od strony pedałów
  6. wydaje mi się że mimo wszystko pompki trochę Ci nie domagają
  7. Nie baw się w to. Zainwestuj 3-4 stówki i ślij lampy do Gwerty albo do innego wariacika z forum a będziesz zadowolony
  8. w dół nie.. raczej do góry ją ciągnij. Najlepiej jakbyś miał dużą strzykawę
  9. poruszaj sztangą tak jak mówi Niko jeżeli dopiero co zaczęło Ci odcinać turbo to przegoń go po autostradzie na 3,5-4k obr przez kilkanaście kilometrów Być może uda Ci się go przepalić jak nie jest mocno zapieczona turbina A jak jest to tylko warsztat Poza tym wypadałoby pomierzyć podciśnienia, może to nie sztanga turbiny a problemy z podciśnieniem ?
  10. Ralen odpowiedział(a) na Ralen temat w Audi A4 B6
    UP., trzeba by się zorientować jak wyglądają dekielki kierunków od angola. Może wystarczy zamiast naszych EU oprawek wrzucić angielskie na 3 styki i podlutować jeden kabel, a resztę puścić przez taki przekaźnik jak własnie linkujesz
  11. Ralen odpowiedział(a) na Ralen temat w Audi A4 B6
    Nie wiem czy to będzie dobrze wyglądać bo lampy z tyłu są tak jakby chropowate żeby żarówka dobrze rozpraszała światło, a nie gładkie. Będzie Ci się pół lampy mienić, będziesz miał poświatę od ledu na pół lampy Wróćmy do tematu DRL w kierunkowskazach Pod tył wymyśli się i założy inny temat Ja myślałem o wzięciu zasilania +12 ze stacyjki i zastosowaniu jakiegoś przelącznika. Wiadomo że bez przełącznika się nie obejdzie, a wiem że DRL kupowane np w Norauto są wyposażone w coś takiego. Kiedyś montowałem DRL ze znajomym i tam masa była wspólna i były 2 plusy. Jeden szedł ze stacyjki a drugi od postojówek i w zależności gdzie podany był prąd, świeciło się lub gasło.
  12. na pedale / przy pedale. Dokładnie tak, tam też jest wtyczka Miałem jakiś czas temu problem że podczas dużej ulewy całkowicie odcinało mi gaz - pedał nie reagował. Problem był w wodzie dostającej się do styków w puszce komputera
  13. Ralen odpowiedział(a) na Ralen temat w Audi A4 B6
    Ja nie mam przełącznika auto wiec u mnie prosta sprawa. Układ ma działać cały czas od włączenia stacyjki i ma gasnąć w momencie włączenia świateł mijania i kierunku
  14. Ralen odpowiedział(a) na Ralen temat w Audi A4 B6
    Jak założysz żarówki z niebieską bańką to może i będziesz miał żółtawo białą poświatę, ale z kolei jak wyłączysz lampy to tragicznie to będzie wyglądać bo niebieska bańka będzie odbijać się od odbłyśników i będzie wiało słomą Kiedyś w starym Tico miałem takie żarówki świeciły ładnie ale jak światła były off to widać było niebieskawą poświatę na odbłyśniku ps. 20hz zarzuć linkiem do tych żarówek i innych rzeczy które kupujesz, obadam co i jak i pomyślę jak to może wyrezać a jak uda Ci się zrobić to wrzuć filmik i pochwal się efektem!
  15. Ralen odpowiedział(a) na Ralen temat w Audi A4 B6
    hmm a wiemy jak wyglądają oprawki na żarówki jak i samo wejście na kierunkowskazy w lampach US ? One są identyczne jak w EU ? - taki okrągły grzybek ? Może oprawki od US podejdą do EU plug and play, wtedy trzeba by tylko dokupić odpowiednie żarówki i zmontować wiązkę =)
  16. Całego słupka nie znajdziesz? może być bez osprzętu Bez wałka bez pompek bez szklanek
  17. Ralen odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    Fido nie przesadzaj. Codziennie mijam hidowców bez spryskow i poziomowania którzy nie oslepiają. Dobrze ustawione i po sprawie. Nie powinieneś mierzyć wszystkich jedna miarą. Be real...
  18. Ralen odpowiedział(a) na Ralen temat w Audi A4 B6
    @UP To raczej spełnia. Homologacja - kto to będzie sprawdzał... sądzicie że policjant każe wam wyjmować lampy i będzie googlował ? jakby się udało wyrezać to chętnie podzielę się lub posłucham jakiegoś tutka i zrobię to u siebie bo wygląda kozak i wsi nie widać Edit http://www.audizine.com/forum/showthread.php/468417-Led-turn-signals-for-tails-and-switchbacks-Review-and-Install z tego co się chwilę zagłębiłem, to kupić żarówkę to jedno, ale musi być też jakiś adapter do niej który umożliwi podłączenie 3 kabli. :| I tu chyba będzie pies pogrzebany. Jakieś pomysły ? W linku powyżej więcej info a poniżej link do takiej żarówki, ale cena trochę kosmos http://allegro.pl/dual-color-led-p21-5w-60x-smd-bay15d-1157-usa-p21w-i6145565366.html
  19. Ralen odpowiedział(a) na benzol242 temat w Audi A4 B6/B7
    Pasy już wymienione Bardzo kiepsko się zwijają. W sumie moje też zwijały się tragicznie. Gdzieś czytałem że to dlatego, że są brudne. Czym i jak to czyścić ? macie jakieś doświadczenia ?
  20. Ralen odpowiedział(a) na Ralen temat w Audi A4 B6
    dlaczego miało by nie być zgodne ?
  21. Ralen odpowiedział(a) na bolo28 temat w 1.9TDI
    Sprawdź szczelność dolotu. Być może to nie turbinka Ci syczy tylko masz gdzieś dziurkę i ciśnienie ucieka=)
  22. Sorki że tak trochę poza problemem, Miki, nie lepiej było iść jak większość ludzi w pompki AL ? nie rozważałeś tego tematu ? Dziś pewnie nie miałbyś problemów a na 200+km starczy ps. sprzęgło wzmocniłeś ?
  23. "Póki" Piotrze Dziś poszło mierzenie kompresji i pierwszy cylinder leży. Dziękuję dobranoc , remont silnika w drodze. Jeżeli chcesz sobie moc zwiększyć to szukaj pompek używanych "NIE REGENEROWANYCH" po średnim przebiegu, najlepiej jeszcze na aucie, z końcówką AL. One tam na 200km chyba stykały. Później jedź do tunera na korektę softu. Być może unikniesz problemu Pompki AL znajdziesz w 150 konnych seatach Leonach z oznaczeniem ARL. Nie wiem czy do golfów też czasem tego nie wkładali
  24. ogólnie słyszałem o nich bardzo dobre opinie i dużo użytkowników A4 klubu wysyłało tam pompki więc postanowiłem zrobić to samo W Lutym zregenerowałem komplet 4 pompowtryskiwaczy. W Marcu zaczęło mi bujać silnikiem na biegu jałowym i podszarpywać przy mocniejszym dodaniu gazu na 4 /5 biegu W Czerwcu padła pierwsza pompka , pęknięty rozpylacz, pompka lała paliwem, za autem czarna chmura. Zrobili mi pompkę na gwarancji, ale marudzili że rozpylacz zasyfiony nagarem (jak pompka lała to zrobiłem tak z 50km żeby do domu dojechać). Dalej z autem nie było OK, w dalszym ciągu któraś pompka podlewała paliwem, objaw taki sam jak w Marcu (delikatne bujnięcia na biegu jałowym i czuć było nie przepalone paliwo). Vag na korekcjach nic nie pokazywał ale silnik dostawał za dużą dawkę W Sierpniu teraz padła mi druga pompka Objaw ten sam - trzącha autem i kopeć na czarno za sobą. Fura pali na 3 gary. wg. Vaga, padła pompka na 1 cyl. Jeszcze się z tym nie uporałem, ale jak ją wyjmę i pojadę do nadarzyna to ktoś dostanie tam ładnych pare Ch.... Mam nadzieję tylko że nie zajechało mi to silnika bo pompka skończyła mi się 100km za Gdańskiem, nie miałem co z tym zrobić więc dojechałem tak do Warszawy Tak czy siak będę ich cisnął aby dawali mi hajs za nowe uszczelnienia bo kolejnych już kupował nie będę. Za robociznę też powinni mi zwrócić.
  25. Ciekaw jestem jak Ci Nadarzyn zregenerował te pompki ciekawe ile wytrzymają ^^ Może z uszczelnieniami coś nie bardzo. Zakładałeś nowe uszczelki na pompki ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.