Treść opublikowana przez A4b6quattro
-
Przewód paliwowy Audi A4 B6 1.8T 8E0201220P
Zobacz w linki poniżej ,zadzwoń pisze że w ciągu 24h dostępny⤵️ W drugim linku dostępny od zaraz Pozdro.⤵️ 8E0201220P VAG PRZEWÓD PALIWOWY Audi A4 B6 - autoPlus AUTO-PLUS.PL Wszystkie części do VW Audi Skoda Seat. Największy sklep VAG. Katalog po VIN. Najlepsze ceny 8E0201220P VAG - Przewód paliwowy 8E0 201 220 P - Sklep 2407.pl 2407.PL Przewód paliwowy VAG 8E0 201 220 P za 255 zł w sklepie 2407.pl ✅ Dobra cena ✅ Szybką wysyłką ✅ Infolinia online 8:00-18:00
-
Multifunkcja
Podejdzie poniżej masz Temat⤵️
-
B6 DIVISION
Tak jak mówisz ,kąty są bardzo ważne ,aby opon nie zjadło.
-
Malował ktoś dekory w A4 B6?
Jak masz taka jasną tapicerkę, to według mnie ,aby był fajny kontrast, to jakieś ciemny kolor dekorów .Ja u siebie mam wszystko praktycznie czarne i ciemne, a dekory lakierowałem na biało, i jest fajny kontrast.
-
B6 DIVISION
To cię to kosztowało ,nerwów i kasy. U mnie jak ustawił, po prostu wyjechałem i było elegancko. Dobrze że nie powiedział Tobie '' panie musi pan kierownice sobie przestawić'' Tak kiedyś do kumpla powiedział gościu, kiedyś jak mu wyszło że kiera przestawiona.
-
B6 DIVISION
Trzy godziny, to co on tam robi, chyba że liczy to z przerwą śniadaniową Ja czekałem z czterdziści min. i ogarnął dwie osie. Fakt że na tyle ,śruby miałem nowe.
-
B6 DIVISION
@georgeGdynia Krzywoustego 4
-
Czy felgi 8,5jx17H2 ET 35 będą pasować do A4 B6?
Nie trzeba
-
Wymiana zegarów
Ja zmieniałem licznik na kolor kilka mc temu ,za licznik 250zł za wyciagniecie pinu i w granie wsio w nowe zegary, plus zakodowanie nowych trzech transponderów do kluczy b7 dałem 220zł
-
B6 DIVISION
Ja ostatnio jak ustawiałem, w3d to ustawił mi perfekcyjnie. Jedzie jak po sznurku 150 zł przód i tył, ponieważ miałem kompletny tył wymieniony ,to i odrazu przód tez ustawiłem.
-
B6 DIVISION
Jak tam u Ciebie ustawiają, że kiera przestawiona, i auto ściąga jakieś papudraki.
-
Wymiana zegarów
Twój licznik stary z końcówka E80 920 900 G jast zamienny z numerem E80 920 930J lub JX. Ten co podłączyłeś jest od roku modelowego 2003 luknij poniżej temat⤵️
-
Czy felgi 8,5jx17H2 ET 35 będą pasować do A4 B6?
Będą pasowały dobre ET35 ,opony 235/45 lub mozesz dać też 225/45
-
Upgrade hamulców A4 B6
@Koziar993 @Wandej ma fajne zestawy.Na pewno,coś byś dobrał odpowiedniego?
-
A3 8P 3.2 v6 DSG quattro black&white power by Reikeb :D
Co tam Mareczek teraz dłubierz w trójce ?
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
No sprzedawać to się nie opłaca, tyle się w auto wsadziło ,że za same części się nie zwróci. Dla tego ,swoją zostawiam?
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Ogarnij sobie te nadkola z tyłu bo po zimie, będzie kaszana.
-
Mythos Black Metallic A5 8T
Ładnie sie prezentuje Trochę tam już podłubałeś
-
TDI AWX problem przy odpalaniu
Sprawdź konektory, na listwie pompwtrysków, szczególnie na pierwszym cylindrze. Tam jest prawdopodobieństwo, że konektor się wyciera od drgań .Podoginaj końcówki.
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Ładna furmanka
-
[A4 B6] Borówka(LZ5C), AVF+, Quattro, Bose, Bi-Led, 345mm/324mm, GTD2060vz, Światek 268
No widzę ładnie tam nadłubałeś, przy aucie? Bardzo fajny ciekawy projekt, trochę Cię czasu pieniędzy, i nerwów pochłoneła furmanka. Autko bardzo ładne , lakier auta Mauritiusblau , bardzo mi sie podoba. No to ,by było na tyle na dziś.
-
"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756
A dziękuję @Edyta Coś tam się jeszcze ,zawsze podłubie?
-
Quattro a ośka różnice w A4 B6
@Mat77Kupuj Quattro będziesz zadowolony .Ci co kupili FWD, w brodę sobie pewnie pluli i potem quattro zakładają ,lub szukają gratów i będą zakładać?
-
Błąd airbag
@adam7 A błąd sprawdzałeś, vcds jaki wyskoczył? jak byś napisał , to było by coś wiadomo? Może przy wyjęciu lampy ,i zmianie żarówki ruszyłeś kabelek ,od czujnika prawego zderzeniowego na froncie.Z tego co napisałeś ,to tylko domyślać się można?
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Patrzę właśnie na historię kupna ,ja kupiłem 4m,ale myślę że 3m starczą .Zmierz mertówką dach? Mojego kleju, miałem 2 puszki ,na sam sufit.