Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadekM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadekM

  1. Mi kiedyś puścił oring pod chłodniczką oleju to miałem mokre pół silnika i podłogę aż do tylnej belki
  2. Masz pasek i łańcuszek. Z tym że łańcuszek jest tylko między wałkami. Pasek wymienia się co 120kkm. Koszt to zależy gdzie. Ja zapłaciłem 350zł. Łańcuszek to ciężko powiedzieć. Ktoś pisał na forum że co 200kkm
  3. Proponuję zawieszenie ori 1BE. Taki kompromis pomiędzy komfortem a trzymaniem w zakrętach
  4. ok jak będę miał chwilę to spróbuję je poruszać
  5. Witam. Co może być przyczyną że jak włączę przednie spryskiwacze (manetka do siebie) to nie załączają się wycieraczki. Trochę to denerwujące bo nie dość że muszę ciągnąć manetkę do siebie to jeszcze jednocześnie do góry żeby wycieraczki ruszyły. Czy to może być wina jakiegoś przekaźnika? Jakie on może mieć oznaczenie? Na dodatek zauważyłem że nie działa regulacja odstępów czasowych na manetce (ten dzyndzel na manetce). Pacjent to A4 2000r Avant
  6. Wymień na aluminiowe i nie będą się zapiekać. Miałem to samo, co pół roku smarowanie, rozruszanie i po jakimś czasie to samo. Wymieniłem zaciski na nowsze i problem znikł. Dodatkowo dochodzą przewody elastyczne ale raz zrobisz i spokój na lata
  7. Z tyłu kierownicy masz otwory a w nich śruby torx. Teoretycznie trzeba odpiąć akumulator ale mi ostatnio padł klakson i w nerwach odłączyłem i podłączyłem poduszę na podłączonym akumulatorze i nic się nie stało. Oczywiście zapłon wyłączony
  8. Ja mam master sporty ponad dwa lata i zero luzów. Sam wymieniałem. Jak masz trochę pojęcia o mechanice to dasz radę.
  9. Nie wiedziałem że zestaw bosch/ferodo a teraz trw/ate to szajs. Piasty też wymieniałem ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ---------- Czy takie osłony podejdą do przedlifta? https://picasaweb.google.com/114373659298724196930/A1#
  10. Sory za odgrzanie kotleta ale jak to jest z tymi osłonami? Ja już trzeci raz remontuję hamulce bi mi tarcze wichrują. Może jak bym miał osłony to by więcej zniosły. Tylko jakie te osłony idą?
  11. jutro po południu jak wrócę z robo ---------- Post dopisany 17-07-2012 at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany 16-07-2012 at 22:24 ---------- To wygląda mniej więcej tak: <br /><br />
  12. Czyli za mocne sprężyny?
  13. Witam. Dołączę się do tematu. Czy zacisk powinien się opierać o zewnętrzny klocek? Tzn czy powinien go tak jak by dociskać do środka tarczy? Bo właśnie dzisiaj jak rozebrałem hamulce to obczaiłem na zacisku ślad jak opiera się o klocek
  14. A ma ktoś jakiś sprawdzony sposób na ustawienie odległości czujnika od koronki? No bo przecież szczelinomierza tam nie wciśnie
  15. Grunt to aby się wymiary zgadzały
  16. coś ten link nie hula
  17. Zgadza się mam 1BA i idą standardowe
  18. Z tego co się orientuję to w S4/RS4 były inne zwrotnice i szły wahacze z większym sworzniem
  19. No przecież ja tego nie robiłem. Myślałem nad tym jak chciałem zmienić fotele na te lekko kubełkowe a żeby był przód-tył taki sam musiał bym przerobić kanapę na składaną. Narazie odpukać mi przeszło
  20. Też nad tym myślałem. Tu jest jakiś pomysł: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?181301-B5-AFN-Wymiana-tylnej-kanapy-na-sk%B3adan%B1
  21. Koledzy co powiecie o tej plecionce: http://moto.allegro.pl/zlacze-elastyczne-tlumik-audi-a3-a4-a6-a8-tt-i2255105850.html Chodzi mi o tą numer 505-005. Mój silnik to ADR
  22. Też to miałem i to na dodatek po wymianie wahaczy. Skrzypiało jak uginałem samochód lub skręcałem kierownicą na postoju. Problem okazał się banalnie prosty. Otóż jak mocuje się wahacz dolny tylny tzw. banan to wchodzi on w takie jakby gniazdo w sankach. Na wahaczu przy otworze mocującym są takie jakby gumowe wypustki i to one właśnie skrzypiały w tym gnieździe jak wahacz pracował. Wyjąłem go, nasmarowałem dobrze wazeliną i jak ręką odjął. Jeżdżę już na MS trzeci rok i cisza. Wiem że to może być też oznaka zużytych wahaczy ale lepiej wszystko sprawdzić przed wymianą. Jako ciekawostkę dodam jeszcze że u brata w hondzie też skrzypiało i to strasznie głośno. Okazało się że wahacze górne w fabryce miały nadlane za dużo gumy i to skrzypiało. Wystarczyło nożem odciąć i po bólu.
  23. tylko SKF lub FAG
  24. Czy mógł by kolega devastation podać tak z czystej ciekawości jakie są różnice

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.