Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adadur

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adadur

  1. Co do radyjem obecnie moi faworyci to: Blaupunkt Queens MP56 Blaupunkt Bronx MP75 i wspomniany PIONEER DEH-P5800MP Jeśli Blaupunkty znajdziesz w dobrym (tanim) żródle dostaniesz je w cenie Pioneer'a. Wybrałeś zdaje się fajne głośniczki - powiedz jak grają? Niemniej dużo zależy czym są zasilane.
  2. A od czego "zapożyczyłeś" drucik?
  3. Włączcie ogrzewanie tylniej szyby i po paru minutach dotknijcie lusterek - będzie czuć czy grzeją, po co się kodami przejmować.
  4. Witam. Już od jakiegoś czasu męczy mnie pewne kwestia. Mianowicie każdy kto dostał mandat został poinformowany, że może odmówić jego przyjęcia i wówczas sprawa przekazywana jest do sądu grockiego (w danej lokalizacji). Moje pytania: Pyt.1 Czy jeśli sąd uznaje wykroczenie to koszty kary są równe proponowanemu mandatowi czy też wyższe (jeśli tak to o ile? o koszty sądowe czyle ile to?)? Pyt.2 Czy mając wyrok z sądu grodzkiego za wykroczenie drogowe to musimy się z niego "spowiadać" tzn. czy w zaświadczeniu o niekaralności zostanie to odnotowane. Pytam bo często w poszukiwaniu pracy pracodawcy rządają takiego zaświadczenia lub deklaracji.
  5. adadur odpowiedział(a) na woke temat w Audi A4 B5
    I jak z opisanym problemem?
  6. to paragon (rachunek) w łapki i do reklamacji.
  7. I jak znalazłeś ... jak nie to podjedz do ASO (VW lub Audi), dobrego motoryzacyjnego, musi być to dostępne.
  8. adadur odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Poporstu nie zaciągac na noc i dłuższe postoje ale na krótszych postojach i w wyniku jazdu to nie powinno być problemu. Wszystko jeszcze zależy od wilgoci i temperatury.
  9. Przy max skręcie pompa jest max obciążona i pompując olej może minimalnie go zbrakło, spieniło się itd ... dolej oleju.
  10. stuka czy "strzela" bo może to wytłuczone wachacze (sworznie) właśnie często jest tak że łupie lewy przy sręcie w prawo i odwrotnie.
  11. Z tą ceną to już lepiej nieco jeśli z montażem. Co do regeneracji - w wahaczach górnych jako elmenty oryginalne występują tuleja met-gum i wahacz łacznie ze sworzniem, nie ma osobno samego sworznia do wachaczy. Ale jak ci powiem że za 100-150 zł można kupić oryginały OOOO to pewnie uznasz renerowanie ich za bezsensowne. [ Dodano: 14-11-2006, 11:02 ] Noto trzeba go pochalić że ci to sprawdził i ustawił, ale już wcześniej musiało coś być nie ten tego. [ Dodano: 14-11-2006, 11:07 ] Sprawdz przynajmniej ta przy górnych wahaczach (przy sworzniach) bo jeśli zostawił starą to wspólczuje przy kolejnej wymianie - pewnie i tak dość szybko wystąpi. Puki jeszcze nie zapieczona spr. czy jest nowa jeśli nie to kosztuje ok. 3,7-4zł + nakrętka 2,5zł.
  12. Sprawdziłbym - osonę przegubu - dokładnie, może pęknięta guma i woda sie dostaje, dalej: gumowe elementy przy sworzniach wahaczy i drążka, dalej: plastikowe elementy nadkola, dalej jeśli to przy mokrej pogodzie to może opona chlapie wodą o nadkole i stąd dziwny odgłos, dalej jeśli to przy mocno skręconych kołach to może coś ze wspomaganiem (ele czemu w wilgotne dni - może to pasek???) Ciężko tak dumać ale wygląda to na pierdołe jakąś.
  13. Też mam wrażenie że przy kiepskiej pogodzie droga hamowania jest wyraźnie dłuższa. na suchym to rękami trzeba się zapierać - po samych przeciążeniach czuć sporą różnice.
  14. Sprawdz w ETKA numer czujnika ktory odczytałes u siebie - podejrzewam że się nie będzie zgadzało.
  15. Czasem polska inwencja i mysl techniczna są nie doceniane ... a w owym czasie zdarzyło mi się zbyt szybkie popuszczenie sprzęgła jak młodemu kierowcy - istna plama hehehe teraz już się przyzwyczaiłem do sprzęgła
  16. Czy kolega zdradzi ile marzenie wilu klubowiczów kosztuje?
  17. adadur odpowiedział(a) na Rogal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    za***iste autko ... tylko te rury od wydechu jakoś tak dziwnie, nie dało by rady symetrycznie po obu stronach ich rozłożyć.
  18. Świetne autko ... tylko po stronie kierowcy brakuje kierownicy :mrgreen:
  19. lampy rzecz gustu ... ale brak dekielków to lipa ... postaraj się je dorobić i będzie cacy
  20. Zadbane auto - a jestem tego aby trzymać się serii pewne zabiegi tylko stworzą podejrzenia przy odsprzedaży auta. ładniejsze felgi mile widziane 16" lub 17"
  21. No i ja też wróciłem do życia na forum
  22. Ja bym jednak szukał silnika - a co ci zostanie zawsze moś z tego sprzedasz. Chybaże w twojej okolicy za atrakcyjną kasę go naprawisz.
  23. No no super ... kurcze na podwyższone podłoga w B6 to świetny pomysł.
  24. Przerabianie tylnich boczków i montaż głośników może okazać się bardzo kosztowne. Polecam zakup paneli na przedni drzwi by zamontować 16,5 calowe dobre separowane głośniki do tego skrzynię w bagażniku wszystko wzmocnić bo radyjko nie pociągnie i rozkoszować się dźwiękiem.
  25. Najlepiej sprawdzić w ETKA jakie mają być (chyba że masz stare oryginały) sprawdzić czy dobrze kupiłeś wg katalogu firmy. Niemniej obniżenie zawieszenia fabryczne to 20mm więc myślę że amorkom to nie sprawi różnicy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.