Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Może to: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091114/CHELM/426768290
  2. Skoro jeździły na innej b5 to dlaczego miałyby nie pasować u Ciebie? Odpowiedz sobie sam.
  3. ja tak nie mam. czy ty masz sprawne amorki i sprezyny? bo jesli 30 kg robi taka roznice w wysokosci zawieszenia to balbym sie na twoim miejscu brac na poklad komplet ludzi Robimy trochę OT Sprężyny mam nowe tzn mają trochę rok i podobno jeszcze nie siadły do końca. Amorki były sprawdzane na przeglądzie i mają po 75% sprawności. Jak mam pół baku to robi się normalnie tzn tył równo z przodem i wygląda tak jak na zdjęciu: A jak paliwa jest mniej to tył idzie do góry.
  4. Może i chlupie ale za to tył ładnie siedzi. A jak jest mniej niż pół baku to tył idzie do góry
  5. A można wiedzieć jakie i u kogo kupiłeś hidy? Mam unidena 520xl.
  6. Nie ale niektórym niesmak pozostał.
  7. Pretor, mam dokładnie tak jak Ty. Próbuje się umówić z naprawdę dobrym mechanikiem ale u niego są kolejki. Może w środę uda mi się samochód zaprowadzić do serwisu.
  8. Przetwornice typu slim na prawdę nie zagłuszają cb radia czy to tylko takie gadanie sprzedawców?
  9. Gaśnicę też powinieneś mieć. Gdzieś słyszałem coś takiego, że policjant nie ma prawa sam otworzyć bagażnika i jeśli chce zobaczyć co tam jest to pyta o trójkąt. Ile w tym prawdy to nie wiem. Wiem za to, że prawie wszyscy trzymają trójkąt w bagażniku.
  10. A może chcieli zobaczyć co masz w bagażniku i dlatego chcieli zobaczyć trójkąt, gaśnicę i apteczkę. Swoją drogą apteczka nie jest obowiązkowa.
  11. Możliwe, też tak miałem. Do obniżonego auta tylko sportowe amortyzatory. Wbrew pozorom wcale nie musi być twardo. Jest sztywno w przeciwieństwie do seryjnych amorów i krótszych sprężyn.
  12. Ja również posiadam Larka i jestem bardzo zadowolony. Jeździłem wcześniej z mio miov szwagra i było podobnie. Wszystko zależy od tego jaki program sobie wgrasz.
  13. Fabii albo octavii. Tych pierwszych modeli.
  14. Niestety, nie każdy to rozumie
  15. Mała nieszpecąca auta to florida pewnie. Czarna jest, wygląda elegancko.
  16. Z doświadczenia polecam Unidena 520xl
  17. Mając szczelny dolot, można zostawiać czarny dym po tym jak się ostro doda gazu. To normalne ale jeśli to trwa długo albo jakoś zbyt często to znaczy, że pojawił się problem.
  18. Miks450,mam nadzieję, że nie to Twoja a4. Wstyd Musiałbym kominiarkę założyć, żeby wsiąść do takiego auta.
  19. Tu sie zgodzę Ja tak samo. Ale i tak najlepiej żebyś sobie na żywo np. na spocie popatrzył. I wtedy zdecydował, która barwa najbardziej Ci odpowiada.
  20. miszcz!! jak na razie bezkonkurencyjny chyba bardziej zjawiskowa niż ta z pierwszego posta Najlepszy jest brak klamek w tylnych drzwiach audi a4 coupe
  21. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Ledy chwilowo poszły w odstawkę bo kupiłem nowe opony na zimę zamiast ledów.
  22. Najpierw muszą zauważyć, że masz przyciemnione szyby. Jak nie masz czarnych jak smoła to wcale nie jest takie oczywiste, że to ktoś zauważy.
  23. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Widziałem go ostatnio w K2 :gwizdanie: Także prawdopodobne, że jest na forum A jaką ma fajną rejestrację 50ET. _________________________________________________ Gdybym miał mojego czarnego golfa ;( to kupiłbym mu takie lampy na tył Jak mi się audi popsuje,to mówię sobie a mogłem mieć czarnego golfa
  24. Moja dziewczyna ma ekonto w tym banku i również jest bardzo zadowolona.
  25. Najlepiej zmienić na lusterko od anglika. Będzie identyczne jak to lewo, koszt pewnie 70-100zł. Na Twoim miejscu nie bawił bym się w chromy bo one i tak wizualnie znikną przy Twoim kolorze auta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.