Treść opublikowana przez k232
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jest loteria w c**j z tym dziadostwem.. Widzisz, przem8 wyżej napisał, że RTS mu po 2k km pada więc teraz pasuje kupić najtańsze i cieszyć się, że będzie jeździło 30k km : D
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Mi w lipcu wypada przegląd, dam znać jak moje górne Febi się sprawują po 20k km : D
-
Nie pali na PB
A po co bawić się z butlą? Jeżeli będzie gdzieś nieszczelność to wyjdzie przez ściągnięty wężyk.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Wlewaj co chcesz byle była by norma do Twojego auta
-
Nie pali na PB
Być może reduktor albo wtryskiwacze LPG puszczają gaz do układu kolektora ssącego i stąd będziesz miał ciężkie odpalanie, jak auto ma za bogatą dawkę paliwa i go zalewa to musisz chwilę poczekać aż przepali tą dawkę i się unormuje. Polecam zrobić test: Przejedź się gdzieś na LPG z 10 km, wróć do domu, i jak zgasisz auto od razu idź ściągnij wężyk podciśnienia z reduktora i zostaw ten wężyk niech sobie wisi, po nocy załóż wężyk i odpal auto, jeżeli auto dobrze odpali to masz reduktor do wymiany. Jeżeli ten test nic nie pokaże to na drugi dzień zrób tak samo z wtryskiwaczami LPG. Daj znać jakie efekty.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pany, zajmuje się ktoś z was regenerowaniem pompy od wspomagania?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
http://m.auto-swiat.pl/zdjecia,87el8f?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=moto Jak komuś chce się bawić to może przerabiać cały silnik po producencie ??
-
Pytanie co do przepływomierza
Chyba w każdym adr na ssaniu jest ten dziwny i nierówny dźwięk, ile słyszałem tych adresów to każdy tak miał. Zobacz u Siebie uszczelkę pod kolektorem wydechowym ale mi się wydaje że to tak ma być.
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
Hahaha powodzenia ?
-
Problem z mocą, strzela, szarpie
Na bank gdzieś ssie lewe powietrze. Kup sobie zmywacz uniwersalny i psikaj po całym układzie dolotowym, po przepustnicy jak gdzieś zassie lewe powietrze to będziesz miał przyczynę. Jak masz błąd czujnika cieczy chłodzącej to za pewne chodzi o czujnik temperatury, zmień go na dobry bo jak czujnik odczytuje złe wskazania temperatury to w aucie też będą cyrki.
-
nie rowna praca po 2 razie
Pasuje żebyś podpiął vcds i sprawdził jakie błędy wywala, może być coś z przepustnicą może być przepływomierz , sonda..
-
nie rowna praca po 2 razie
W takim razie spróbuj zmienić przepływomierz na inny ze sprawnego auta.
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
Nie dało rady go dogonić ? ?
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
Jakie baty? ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jedź do śwagra i niech przestawi tak jak było
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Rozpuszcza tzn , że żaden syf nie zleci do miski ? Jak się jeździ na porządnym oleju 10W40 to bez płukanki można przejść na 5W40 ale jak tam nie wiadomo jaki był olej to pewnie warto płukankę wrzucić.
-
Jaki olej do 2.0 ALT?
Jak zrobisz płukankę to licz się z tym że będziesz ściągał miskę ze smokiem i czyścił wszystko. Jak najszybciej zmień na jakiś 5W40 bo szkoda silnika..
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Przed zmianą oleju zmierz ciśnienie oleju jak będzie dobrze to zmień olej bez płukania silnika.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Załóż skv i daj znać ile wytrzymają.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Jak masz zaplanowane ściąganie i czyszczenie smoka to przed tym zrób płukankę niech cały syf zleci i wtedy zrobisz wszystko za jednym razem a po tym zabiegu porządny olej 5W40 ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kolegi ze srebrnej B6 na tablicach TSA i ramkach klubowych, tydzień temu skręcałeś na osiedle Zalesie w Rzeszowie, fajnie odpicowany samochodzik ?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
W którym dziale mogę pozdrowić kolegę z b6 tsa na ramkach klubowych ? ?
-
Bezpieczniki - czy powinno być tak jak na zdjęciu ?
Problemu jako tako nie ma ale porównałem z tym samym sprawnym autem i jest całkiem inaczej ale dziś zmieniłem tak jak w tym sprawnym aucie i nie chciały się u mnie zamknąć szyby więc wróciłem do tego jak było i już nic nie ruszam. ?
-
wysoka temperatura
Czujnik temperatury zmień na dobry i sprawa się rozwiąże a mechanika jedź kopnąć w jaja i niech kasę oddaje.