Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na Labiel temat w 1.8
    Jak gaz jest źle ustawiony to po zdjęciu klem po kilku dniach wróci do tych samych ustawień.
  2. k232 odpowiedział(a) na Ogi_master temat w 1.8
    Przejdź z tym do działu elektrycznego, prędzej Ci tam ktoś pomoże.
  3. k232 odpowiedział(a) na Labiel temat w 1.8
    Klemy odepnij to Ci się wszystko zresetuje ale ustawienia gazu zostaną takie jak masz.
  4. Wypadanie zapłonu, coś nie tak masz z zapłonem.
  5. k232 odpowiedział(a) na Marik123 temat w 1.8
    Być może gaz jest za słabo wyregulowany w górnej partii obrotów.
  6. Pierwsze to wymień świece na 4 takie same a później rób testy. Biało szary nalot to coś z mieszanką nie tak.
  7. Nic się nie stanie bo nitro paruje. Już tu na forum byli tacy co robili ten test i jak najbardziej to zdało egzamin. W temacie a4 B5 1.8t
  8. Nie masz przypadkiem zapieczonych pierścieni ? Możesz zrobić eksperyment na początek. Wykręć wszystkie świece i do każdego cylindra nalej po 20 ml nitro, po 12 godzinach dolej znów po 20 ml do każdego cylindra bo nitro paruje, po 24 godzinach wkręć świece i zacznij jeździć. Być może po nitro pierścienie odżyją.
  9. k232 odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    Do audi to ngk ewentualnie beru.
  10. A czujesz, żeby coś blokowało pedał gazu czy nie?
  11. k232 odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    Jak chcesz wydać worek pieniędzy to kup sobie irydowe do LPG i wymiana co 60 tysięcy km, jak chcesz wydać normalne pieniądze to kup takie jak podaje producent i wymieniaj co 20 tysięcy km.
  12. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Przy turbo to możliwe, że już po prostu stracił swoje właściwości.
  13. @Dystrybutor SKV
  14. Witam, Pacjent to peugeot 206 1.6 benzyna, samoczynnie na zgaszonym silniku włączają się wycieraczki, w aucie jest czujnik deszczu. Ktoś wie co może być przyczyną?
  15. Panowie, da się ustawić aby było widać powiadomienia SMS lub powiadomienie połączenia przed odblokowaniem telefonu? Chodzi mi o to, że naciskam przycisk od góry, włącza mi się samo podświetlenie i żeby w tym momencie było widać powiadomienia.
  16. Kozak furka i kolor też Kiedy kupiłeś? Jeszcze nie widziałem w Rzeszowie tego autka
  17. k232 odpowiedział(a) na cieniu707D temat w 1.8
    Powiem Ci tak: Pierwsze jedź do mechanika i sprawdź ciśnienie oleju. Jak ciśnienie będzie słabe to napisz do @dzik nasz forumowy sprzedawca i kup od niego pompę oleju SWAG - ja mam taką już 30 tysięcy zrobione i spokój. Jak ciśnienie będzie dobre to jedź do ASO audi kup oryginalny czujnik za 70 zł. Jak to zrobisz, daj znać jak efekty.
  18. Ja np. w aucie KIA mam już nalatane 160k km rozrząd na łańcuchu i nie wymieniam tego w ogóle.
  19. A nie lepiej podjechać do ASO z numerem VIN ? Od nowości pierwszy rozrząd zmienia się po 120k km.
  20. k232 odpowiedział(a) na cieniu707D temat w 1.8
    Taki błąd jak opisujesz to ewidentnie pompa oleju daje dalej słabe ciśnienie, u mnie jak było słabe ciśnienie to jak silnik schodził z obrotów to świeciła się kontrolka przy przyśpieszaniu gasła.
  21. k232 odpowiedział(a) na cieniu707D temat w 1.8
    Zdjęcia z auditeam są tutaj zablokowane i na odwrót. U Siebie w ADR też miałem czerwona konewkę ale winna była pompa oleju, Ty masz po lifcie więc może być coś więcej ale zacznij od zmiany czujnika ciśnienia oleju. Błędów na vagu nie pokazuje Ci żadnych ?
  22. k232 odpowiedział(a) na cieniu707D temat w 1.8
    Być moze drugi jest w misce olejowej ale nie potwierdzam tego na 100%.
  23. k232 odpowiedział(a) na cieniu707D temat w 1.8
    Zmień na początek czujnik ciśnienia oleju.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.