Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Nie smaruj tylko pryśnij do środka jakimś w40 i rozruszaj,powinien niemal w ogóle stracić opór
  2. Nie ma sensu,za 200 zł wyrwie projektory bosch al lift w idealnym stanie które zawsze będą świeciły lepiej niż te bosche z b7. Regeneracja minimum 2x drożej wyjdzie a efekt gorszy.
  3. Taki rozpierdziel jaki ma autor w instalacji to mogę co najwyżej sekatorem potraktować ?
  4. Jak sterownik zaczyna świrować to nie zawsze pokazuje się błąd,a te sterowniki używane w b6 lubią się wywalać.
  5. Jeżeli są błędy w sterowniku poziomu to wystarczy się ich pozbyć i światła bez ustawiania potrafią same wrócić na poprzedni poziom. Obniżenie świecenia świateł to tryb awaryjny pracy sterownika.
  6. Can to "język sterowników" forma komunikacji cyfrowej pomiędzy sterownikami. Opornikiem chcesz coś zdziałać?
  7. Can wychodzi z licznika,ale potrzebny jest też moduł kierownicy bo sygnał włączenia radia daje can comfort. Takie coś jak na foto poniżej(można odliczyć kilkanaście przewodów które u mnie idą do modułu telefonu).
  8. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To nie tak dużo. Mój przed założeniem lpg ważył 1570kg,teraz po wszystkich modach i lpg to około 1650 kg,a to oska.
  9. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja zamieniłem przednie plastikowe na szmaciane z s4b6. Plastiki już miałem połamane a komplet szmacianych które są niezniszczalne kupiłem za 50 zł. Ale fakt iż te przednie nie chłoną syfu jak te tylne. Pod tylnymi to dramat mam,tyle rudej.
  10. pila24 odpowiedział(a) na patis33 temat w 1.8T
    Niby w czym przesadziłeś? Robisz na świecach tyle co deklaruje producent,niezależnie czy na pb czy na lpg. Ja raz przeciągnąłem do 80 tys. na jednym komplecie świec ngk,i wiesz co ? Poza szarym nalotem od lpg nie było oznak zużycia.
  11. Przelutowałeś wszystkie punkty na płytce zamka?
  12. Zakłada temat do końca tygodnia,albo dajesz mu bana ?
  13. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mój bosch s4 właśnie jakieś problemy ma,na pewno od nowego nie trzyma fabrycznej pojemności. Póki co centra ładuje się bezproblemowo i sprawuje się dużo lepiej.
  14. Jak ktoś lubi ciszę w aucie i wkurza go odgłos pracy pompki dozującej to proponuję zamontować ją w uchwycie takim jaki jest w a4b8. Poniżej 2 filmiki z odgłosem pracy tej samej pompki ale zamontowanej na 2 różne sposoby. Sposób montażu jak w b6/7 (obejma z gumą przytwierdza pompkę do podłogi auta przez co wibracje niosą się po aucie) 20220111_180256_1.mp4 A tutaj montaż pompki na ori uchwycie z a4b8(gumowe zawieszenie pompki + 2 gumowe amortyzatorki ) 20220112_174312_1.mp4 Wystarczy wywiercić 2 otwory pod śrubę m6 i można montować,różnica kolosalna.0
  15. Ja już nie mam nic na stanie,ale na allegro można kupić co potrzeba . Oczywiście jakość różni się diametralnie na korzyść urzadzenia z bluetooth.
  16. Odkręcenie ramy z szybą to jakieś 15 minut,ciut więcej roboty ale jest dostęp o niebo lepszy.
  17. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Centra cb950 95Ah vs bosch s4 74Ah
  18. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma lekko,ale dołożyłem sprzętu i teraz webasto to musi być zapas. 2 lata temu miałem rękę w gipsie i musiałem jedną targać aku,a później go montować na miejscu....
  19. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam taki aku jak później,wchodzi normalnie. Zajmuje całą podstawkę
  20. Sygnał mute i tak idzie przez can jeżeli chodzi o rnse. Moduł masz w obudowie,pod fotelem pasażera.
  21. Wymień moduł telefonu na model S,AA lub 8P1. Zapewne masz wersje C lub F,a one potrafiły się zwieszać.
  22. Przerobić wiązkę od bt i puścić sygnały tel+ , tel- i mute bezpośrednio do rnse,nie ma co się szczypać z tym bns 4.2 którego się nie używa w ogóle.
  23. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Raczej do @Tom A4 ,ja jestem elektrykiem a nie elektronikiem ?
  24. Zapewne masz podłączoną pamięć radia(stałe +12V) i wzbudzenie (+12V po stacyjce) pod stały plus który jest w fabrycznej kostce,przez co radio nie wyłącza się po wyciągnięciu kluczyka,oraz ciągnie lewy prąd.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.