Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DarekS4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DarekS4

  1. widziałem. Ciagnięte Nką od dołu jest więc chybryda tak chyba zrobiona że niżej podać nie chciała (dlatego nie lubię hybryd chyba że od Peruna) Jak wjechały większe wtryski to podeślij jeszcze log zapłonu aktualny i boostu jeszcze raz. Tak z czystej ciekawości.
  2. No tak. Możesz tu wrzucać logi jakie chcesz ale masz inne turbo niż przewiduje ustawa więc co tu analizować.
  3. Cześć fajne daily. Tak zerkam na wykres i możesz podesłać z ciekawości log ? Strasznie wysoko full boost. Czy chciałeś mieć tak rozłożony przebieg momentu ?
  4. A jak ma nie byc wyższe niż zadane ? Założyłeś turbinę "większą" i liczysz że będzie dobrze ?? Auto jest najnormalniej w świecie do wystrojenia.
  5. DarekS4 odpowiedział(a) na Nowak50 temat w Audi A4 B6/B7
    Lej oryginał.
  6. w mojej opini wina lezy w 100% po stronie tunera. U nas takich sytuacji nie ma. Popatrz od innej strony jak to wygląda Gośc auto zrobił jak zrobił, później zaczęły sie problemy i klienta zbywał. Teraz auto było u nas. Klientowi zostało uświadomione co zostało zrobione i jak zostało zrobione i jakie będa tego skutki finansowe i jakoś się psłuchał. Tamten ma już opinie jaka ma w oczach klienta. Druga strona medalu jest taka że nauczeni już życiowym doświadczenie i błędami młodości u nas piłka jest krótka. Jeżeli odmawiamy klientowi tuningu to z konkretnych powodów i zawsze może pojechać gdzie indziej. Ale to już OT się robi. Auto za miesiąc znów trafia do nas na pełny serwis napędów i jeszcze jedną naprawę i później zaczniemy go hamować i stroić. Teoretycznie liczę na 0 drgań i wibracji.
  7. Cześć. Autko już jakiś czas temu oddane klientowi. Cały setup przywróciliśmy do seri łącznie z softem bo to była jakaś tragedia. Wibracje pokonane w połowie. Z przodu wymieniliśmy całe półosie na nowe i mocno się polepszyło. Teraz wibracje sa mniejsze i czuć że lecą od tyłu. Niesety napędy mają ogromne luzy dlatego w kolejnym kroku skrzynia i dyfer idą do regeneracji. Oraz tak samo wymieniamy kmpl przegubów tył. Klientowi za bardzo się to nie podoba że z 200+ zrobiliśmy mu serie ale coś za coś. Nie rozumiem jak można koksowac auto które jest technicznie nie sprawne.
  8. uwielbia. Mam takie audi 80 i na gazie lata lepiej niż na PB
  9. Nie gwarantował problemu ale kazał zmienić xd ... spoko Sprawdź sondę co pokazuje sprawdź LTFT i STFT
  10. a kiedy się to dzieje to nie zaswieca Ci się kontrolka akumulatora ??
  11. Bierz GSP montujemy je jako tańsza alternatywa klientom i nigdy nie było reklamacji ! Kupuje z tej firmy nawet kmpl półosie i wszystkoe jest git.
  12. ja yebie nie rób każdego osobno
  13. Trzeba rozebrać i sprawdzić a jeszcze lepiej to stetoskop na uszy i szukaj
  14. DarekS4 odpowiedział(a) na czeslaw187 temat w Audi A4 B5
    Potwierdzam. A jak dobrze pamiętam to przy mocnej pompie i hybrydzie K04 zrobiłem kiedyś w 20vt 299HP Na pewno gorzej w wypadku quattro i próbie 100-200 Na pewno lepiej przy próbie 0-100
  15. DarekS4 odpowiedział(a) na Marciol temat w 1.8T
    jak masz quattro to waliłbym z S4 Coś niski ten stage 2 jak na 250
  16. Zrób sobie adaptacje climatronica po VCDS. Robiłem to ostatnio w A6 C6. Dla dwóch silnikczków pomogło a trzeci był do wymiany niestety. Sprawdź jeszcze czy działa synchronizacja stref.
  17. Trochę odgrzeje. Głównie dlatego ze trafiło do nas auto przy którym ręce opadają. B6 BEX robiony u jednego z małopolskich tunerów. Jakość wykonania taka że ręce opadają nie mniej jednak podobno założony jest zestaw z AWXa. Może ktoś z was trafił na taki problem bo ja nigdy czegoś takiego nie widziałem w całej swojej karierze. (Owszem na jednomasie podobnie ) Wał ma ok, poduchy w miarę ok. Luz na dyfrze masakryczny i czuć dupnięcia ale największym problemem jest potężne drżenie budy najbardziej na zimnym silniku przy przyspieszaniu i pełnym chwilowym doładowaniu. Obstawiałbym wał ale podobno wymieniony i faktycznie jest ładny. Za to zastanawia mnie ten dwumas z AWXa .... Czy ktoś miał taki problem po wymianie na koło z diesla. JA w swojej B7 TDi kiedyś wyminiłem koło na jednomas i wywaliłem go tak samo szybko ale to co tutaj się dzieje bije to na głowe kilkukrotnie.
  18. DarekS4 odpowiedział(a) na Domino98 temat w 1.6
    No i Amen
  19. DarekS4 odpowiedział(a) na Eston temat w 1.8T
    Czyli chcesz po prostu dać kute korby bez tłoków. Jaki setup planujesz może tak napisz.
  20. DarekS4 odpowiedział(a) na MARIUSZ731 temat w 1.8T
    odmy sobie sprawdź
  21. Można by ale stft pokaże ci w która stronę szukać. Ty zakładasz że w stronę powietrza. Generalnie też bym tak założył ale warto sprawdzić.
  22. Przydałby mi się taki optymista na warsztacie Wrzuć mi log na jałowym ciepłym z STFT i LTFT
  23. O tym samym dokładnie pomyślałem
  24. DarekS4 odpowiedział(a) na rosinskidarek temat w 2.0TDI
    A dlaczego chciałbyś to posiadać w TDi ?
  25. Najwygodniejsza rada. Możesz mi ciekawości podać nr licznika który masz teraz ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.