Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. I tu się zgadzam w 100%. Myślę, że nie należy mylic wieku człowieka ze zdobywaniem doświadczenia.Problemem nie jest to, że zbyt późno można robic prawko, tylko w nieudolnym szkoleniu, które nota bene nie uczy młodego adepta jazdy, tylko przygotowuje do zdania egzaminu.
  2. Nie będę oryginalny Oczywiście google i oczywiście przy okazji zakupu
  3. To dopiero pomysł. Jak 14 latki chcą pojeździc, to niech sie wybiorą na go karty, a nie na drogę. Zgadzam się, że za kierownicą nic nie zastąpi doświadczenia, aczkolwiek inaczej jest postrzegany świat przez 14 latka, a inaczej przez 18 latka (choc i tu wielu jeszcze nie dorosło). Dobrym rozwiązaniem byłoby szkolenie młodocianych na wydzielonych placach. Pokazanie im rozmaitych sytuacji na drodze itp. Ale wypuszczanie dzieci na drogę za kierownicą samochodów to jakaś paranoja. No i na koniec pozostaje kwestia odpowiedzialności prawnej.
  4. Jak dla mnie, to tylny s-line jest ... fuj, dlatego zapodalem sobie dokładkę od 1.8 T. Za to przód jest wypaśny. Ładniejszy od S4. Niestety jeszcze nie mam ;(
  5. Mi się jakoś kojarzy ze starą Hondą (Civic lub Accord)
  6. Mnie się tam podobuje :gwizdanie: Gratki
  7. No cóż. Jak i poprzednicy będę Ci odradzał lampy "day line". Sam tez takie chciałem montowac. Na aukcjach wyglądaja bardzo ciekawie (bynajmniej dla mnie). Potem jaden z kolegów zamieścił fotkę już zamontowanych na aucie... Zrobiłem ... i juz do mnie jadą bi xenony. Tak poza tym, to fajna furka i ambitne plany. Chwal się postepami
  8. Właśnie jadą do mnie bi xenony i stąd moje pytanie. Wyjaśniło sie w koncu coś z tymi silniczkami, które można dokupi na allegro, żeby działała regulacje z kabiny ??
  9. Ja mam tylko małą uwagę. Jeżeli nie masz anteny w "pięknie wywierconej dziureczce" to nie jest montaż na stałe. Uchwyt to nie to samo
  10. Niestety. Nie znam ani Angeli, ani Sławka. Skoro jednak zdecydowali sie na ten desperacki krok, to naprawdę szczerze życzę im Wszystkiego, co Najlepsze
  11. Nie wiem, czy cena jest taka śmieszna. Przypomnijcie sobie z jakiego poziomu zaczęło sie "umacnianie" złotego. Dla mnie to było własnie wielkie manipulowanie kursem. Faktycznie gospodarka w kraju znacznie sie ożywiła, aczkolwiek nikt mnie nie przekona, że to umocnienie jest równoznaczne z 30% wzrostem w stosunku do krajów Eurolandu. Mniejsza jednak o szczegóły. Ja swoje "zaskórniaki" zamieniłem na złotówki. Polski rząd zbyt dużo traci na takim, wyjątkowo niekorzystnym kursie Euro, aby pozwolic sobie na zbyt długie utrzymanie sie takiej sytuacji.
  12. Wewnętrzny filtr wymienia sie tylko w wypadku naprawy skrzyni. Podczas normalnej wymiany wymienia sie tylko filtr zewnętrzny. Czemu taki drogi?? Sam sie nad tym zastanawiałem, ale cóż. Podoba sie czy nie - zapłaci trzeba.
  13. KurdeKiedyś widziałem takiego Fiata 125p Kombi z obcietym dachem. Niestety to było na life, także fotki NIET ;(
  14. A nie odwrotnie?? Nie wiem jak z sedanem, ale mój Avant ma oznaczenie 8E5
  15. Rebus miał być zadany, a nie rozwiązany Hehehewiedziałem, że po kilku logika zawodzi
  16. To o rozwiązanie którego rebusa chodziło ?? :gwizdanie:
  17. Musisz przyznac, że jak Tatuś zrobi kaczkę, to nie ma ch.ja we wsi
  18. Cholerka. Chyba sie spóźniłem
  19. Wygląda jak jakiś Chevrolet a'la Daewoo
  20. Nie wiem jak w B7, ale w B6 to bajeczka. Tyle się pisze, że to straszne, bo trzeba reflektor odkręca, a jeszcze inni piszą, że można sie bez tego obejśc. Zdjęcie reflektora to zaledwie odkręcenie 2 śrubek na pasie przednim i popuszczenie 2, które trzymają reflektor od dołu. Potrzebny tylko jeden kluczyk (torx) i przedłużka. Cała operacja to zaledwie kilka minut :gwizdanie:
  21. Pytanie tylko, na ile prawdziwe te 135 tysi
  22. Nic im nie jest, ale , jak to w życiu. Zależy na kogo trafisz.Normalnie dowodziki zabierają. Jeżeli bardzo Ci zależy, udaj się do jakiejkolwiek firmy zajmującej się reklamą. Tłoczonych raczej nie uświadczysz.
  23. Wypas na maxa. Szkoda, że wcześniej tego ogłoszenia nie widziałem. Żona właśnie prawko zrobiła, to przydałaby się taka fura pod domem :polew:
  24. U mnie przy -24 odpalanko bez problemu. Ale za to alternator mrozu nie wytrzymał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.