Treść opublikowana przez truckmaniac
-
[INNE] W jakim wieku rozdawać prawo jazdy ?
I tu się zgadzam w 100%. Myślę, że nie należy mylic wieku człowieka ze zdobywaniem doświadczenia.Problemem nie jest to, że zbyt późno można robic prawko, tylko w nieudolnym szkoleniu, które nota bene nie uczy młodego adepta jazdy, tylko przygotowuje do zdania egzaminu.
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Nie będę oryginalny Oczywiście google i oczywiście przy okazji zakupu
-
[INNE] W jakim wieku rozdawać prawo jazdy ?
To dopiero pomysł. Jak 14 latki chcą pojeździc, to niech sie wybiorą na go karty, a nie na drogę. Zgadzam się, że za kierownicą nic nie zastąpi doświadczenia, aczkolwiek inaczej jest postrzegany świat przez 14 latka, a inaczej przez 18 latka (choc i tu wielu jeszcze nie dorosło). Dobrym rozwiązaniem byłoby szkolenie młodocianych na wydzielonych placach. Pokazanie im rozmaitych sytuacji na drodze itp. Ale wypuszczanie dzieci na drogę za kierownicą samochodów to jakaś paranoja. No i na koniec pozostaje kwestia odpowiedzialności prawnej.
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Jak dla mnie, to tylny s-line jest ... fuj, dlatego zapodalem sobie dokładkę od 1.8 T. Za to przód jest wypaśny. Ładniejszy od S4. Niestety jeszcze nie mam ;(
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Mi się jakoś kojarzy ze starą Hondą (Civic lub Accord)
-
[B6 BFB] S-Line avant
Mnie się tam podobuje :gwizdanie: Gratki
-
[B5 AEB] I ja też się pochwalę/pożalę :)
No cóż. Jak i poprzednicy będę Ci odradzał lampy "day line". Sam tez takie chciałem montowac. Na aukcjach wyglądaja bardzo ciekawie (bynajmniej dla mnie). Potem jaden z kolegów zamieścił fotkę już zamontowanych na aucie... Zrobiłem ... i juz do mnie jadą bi xenony. Tak poza tym, to fajna furka i ambitne plany. Chwal się postepami
-
Bixenon Xenon od A do Z
Właśnie jadą do mnie bi xenony i stąd moje pytanie. Wyjaśniło sie w koncu coś z tymi silniczkami, które można dokupi na allegro, żeby działała regulacje z kabiny ??
-
[ALL B5] Montaż CB i oświetlenie podłogi
Ja mam tylko małą uwagę. Jeżeli nie masz anteny w "pięknie wywierconej dziureczce" to nie jest montaż na stałe. Uchwyt to nie to samo
-
Angela i Slawku wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!
Niestety. Nie znam ani Angeli, ani Sławka. Skoro jednak zdecydowali sie na ten desperacki krok, to naprawdę szczerze życzę im Wszystkiego, co Najlepsze
-
Co sie dzieje z €
Nie wiem, czy cena jest taka śmieszna. Przypomnijcie sobie z jakiego poziomu zaczęło sie "umacnianie" złotego. Dla mnie to było własnie wielkie manipulowanie kursem. Faktycznie gospodarka w kraju znacznie sie ożywiła, aczkolwiek nikt mnie nie przekona, że to umocnienie jest równoznaczne z 30% wzrostem w stosunku do krajów Eurolandu. Mniejsza jednak o szczegóły. Ja swoje "zaskórniaki" zamieniłem na złotówki. Polski rząd zbyt dużo traci na takim, wyjątkowo niekorzystnym kursie Euro, aby pozwolic sobie na zbyt długie utrzymanie sie takiej sytuacji.
-
[ALL B6] Ceny oleju, części, robocizny i czas pracy przy skrzyni multitronic
Wewnętrzny filtr wymienia sie tylko w wypadku naprawy skrzyni. Podczas normalnej wymiany wymienia sie tylko filtr zewnętrzny. Czemu taki drogi?? Sam sie nad tym zastanawiałem, ale cóż. Podoba sie czy nie - zapłaci trzeba.
-
Foto zabawa
KurdeKiedyś widziałem takiego Fiata 125p Kombi z obcietym dachem. Niestety to było na life, także fotki NIET ;(
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
To kołpaki
-
[ALL B6] Numer katalogowy części
A nie odwrotnie?? Nie wiem jak z sedanem, ale mój Avant ma oznaczenie 8E5
-
Foto zabawa
Rebus miał być zadany, a nie rozwiązany Hehehewiedziałem, że po kilku logika zawodzi
-
Foto zabawa
To o rozwiązanie którego rebusa chodziło ?? :gwizdanie:
-
Foto zabawa
Musisz przyznac, że jak Tatuś zrobi kaczkę, to nie ma ch.ja we wsi
-
Foto zabawa
Cholerka. Chyba sie spóźniłem
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Wygląda jak jakiś Chevrolet a'la Daewoo
-
[B7 BLB] Wymiana żarówki postojowej
Nie wiem jak w B7, ale w B6 to bajeczka. Tyle się pisze, że to straszne, bo trzeba reflektor odkręca, a jeszcze inni piszą, że można sie bez tego obejśc. Zdjęcie reflektora to zaledwie odkręcenie 2 śrubek na pasie przednim i popuszczenie 2, które trzymają reflektor od dołu. Potrzebny tylko jeden kluczyk (torx) i przedłużka. Cała operacja to zaledwie kilka minut :gwizdanie:
-
[B7 BPW] Wymiana silnika
Pytanie tylko, na ile prawdziwe te 135 tysi
-
[ALL] Gdzie można dostać tablice na wymiar?
Nic im nie jest, ale , jak to w życiu. Zależy na kogo trafisz.Normalnie dowodziki zabierają. Jeżeli bardzo Ci zależy, udaj się do jakiejkolwiek firmy zajmującej się reklamą. Tłoczonych raczej nie uświadczysz.
-
Strefa Śmiechu
Wypas na maxa. Szkoda, że wcześniej tego ogłoszenia nie widziałem. Żona właśnie prawko zrobiła, to przydałaby się taka fura pod domem :polew:
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
U mnie przy -24 odpalanko bez problemu. Ale za to alternator mrozu nie wytrzymał