Treść opublikowana przez truckmaniac
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Widzisz. Bardzo dobrze Cię rozumiem. Może nawet lepiej, niż myślisz. Mimo tego nie mogę się z tym zgodzić. Legalny dostęp do dopalaczy młodemu umysłowi może sugerować swego rodzaju bezpieczeństwo. Co innego, kiedy masz towar na półce w sklepie, a co innego jak masz go u dilera za rogiem. Niewielka, ale jednak (bynajmniej dla mnie) istotna różnica. Poza tym, życzyłbym wszystkim ludziom, aby po swoim błędzie mieli szansę na zrozumienie, że to błąd. Oby nie było za późno. Możemy tak oczywiście dywagować bez końca i każdy z nas będzie miał jakieś argumenty za, czy też przeciw. Umówmy się tak. Szanuję zdanie każdego z Was. Swojego zdania jednak nie zmienię. Miejsce gówna jest w kiblu, a nie w sklepie. Na tym zakończę swoją jałową gadkę i zajmę się przyjemnym i legalnym spożywaniem browarków Czego i wszystkim Kolegom życzę :beer1:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
HE he chlopaki zobaczycie jak bedziemy sie co miesiac spotykac to do wiosny 10 maszyn bedzie co spota tylko troszke cierpliwosci a akcje z tymi ulotkami trzeba zrobic koniecznie Dokładnie. Grunt to systematyczność bez względu na okoliczności, no i brak nudy Trzymam za Was kciuki Mam nadzieję, że będąc w kraju będę mógł wpaść na chwilkę
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Ani jaz Tobą Również dołączam się do tych głosów/ Tu się nie zgodzę. Nie uważam, żeby moi starzy źle mnie wychowali. Mimo tego sporo w życiu spróbowałem, sporo nawydziwiałem; Czasami, to aż dziw, że nie skończyłem w kryminale, na ulicy, lub na cmentarzu. Ano to mnie boli, że nie chciałbym, żeby kiedyś moje dziecko przez chwilową pokusę, przez ciekawość, przez wyraz buntu, przez chęć zaimponowania znajomym i c**j wie co jeszcze... a więc nie chciałbym kiedyś przez któryś z absurdalnych powodów odwiedzać mojego dziecka na OIOMie, lub jeszcze gorzej na cmentarzu.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Wybierz się np. do Somalii. Tam jest dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Założę się o każdą kasę, że szybciej byś stamtąd spieprzał, niż byś się tam zjawił...
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
sam sobie przeczysz... dawka końska? no więc o co chodzi? jak się bierze jakieś gówno to zaczynamy od śladowych ilości by poznać działanie i sprawdzić reakcje organizmu.. równie dobrze mogła wciągnąć od razu 2 gieksy fety bądź zrobić złotego strzała hery dajmy na to...co to za pierdolenie? jak ktoś ma nie równo pod deklem to i alkoholem bądź tabletkami na zatoki się zabije Stary. Wyluzuj trochę. Masz 22 lata, a pieprzysz jakbyś wszystkie rozumy pozjadał.Pożyj jeszcze trochę doczekaj się własnych dzieci, które jak wszyscy mogą popełniać błędy, a wtedy przekonasz się jak to jest telepać się o ich bezpieczeństwo. Skoro tak wierzysz w ludzką rozwagę, to może zniesiemy wyroki za kradzieże, rozboje morderstwa itd. Przecież nikt rozsądny tego nie zrobi
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Cuda się zdarzają, ale nie sądzę, żeby było to możliwe w tym przypadku, choć jak mówią -nie mów hop...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
jak wyjda na ring to uwierze . Trochę optymizmu Jak tym razem Haye zwątpi, to stanie się pośmiewiskiem w całym światku
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Nareszcie http://sport.interia.pl/boks/news/jest-porozumienie-bedzie-walka-gigantow-boksu,1579176
-
B6 DIVISION
Sprecyzuj pytanie Jeśli chodzi Ci o to, czy odtwarza płyty, które sam sobie wypalisz, to oczywiście... ...niby czemy miałby ich nie odtwarzać? Jeśli chodzi Ci o to, czy czyta MP3, to niestety NIE.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Niestety. Nic z tego http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/uwaga-kubica-nie-wystartuje,1578226
-
Wasze sposoby na KACA
Cytrynówka zamajona na dobrym spirytusie jest zaj....a Dokłądnie. Zawsze sami robimy i dopóki nie zaczniesz mieszać z innym badziewiem, to rano wstajesz jak młody Bóg
-
Wasze sposoby na KACA
Też tak zawsze mówię na kaca. :polew:
-
Wasze sposoby na KACA
Chlałem cytrynówkę i jest OK
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na zachodzie, południu to jeszcze, na wschodzie nie znam, dla mnie za daleko - ktoś może Ci zara podrzuci.. Ale i tak dopiero pojedziesz po świętach.. Tylko właśnie planowałem dziś lub jutro bo jestem na zwolnieniu lekarskim i idealnie mi pasuje ;p Rozważam jeszcze Norauto. Tylko mam mieszane uczucia, bo słyszałem o nich skrajnie różne opinie - od zachwytu, że szybko, czysto i promocje po narzekania, że partactwo i niewiedza. Stary. Nie rób kina. Do Norauto nie oddałbym nawet Poloneza Caro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Blisko 80% http://www.autokrata.pl/artykul/czy-bmw-1-ma-przedni-naped-8250
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
W porównaniu z wiekszością chłopaków z Klubu ja w swojej ledwo coś dłubnąłem, a moi wszyscy znajomi mówią , że mnie pojebało tyle siana w stare auto wsadzać.Opowiadam im wtedy o furach Bartka i Grześka, a oni na to, że to klub jakichś pojebańców
-
[ALL] Listwy obramowe - naklejanie.
Stary. Tutaj po takich wiejskich chromach poznaje sie rumunów. Widzisz furę objebaną dookoła chromami? 100% rumun. Masz porządną brykę, to nie rób z niej taniego festynu
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Niestety. Nie tym razem. W ogóle chyba sobie Polskę na kilka lat odpuszczę. Za mały wypas za zbyt dużą kasę :gwizdanie:
-
Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
Weź pod uwagę, że różnica w cenie jest, powiedzmy marginalna, a różnica w jakości kolosalna. Za każdym razem, jadąc do kraju leję w Niemczech do pełna.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Weż proszę pod uwagę, że jak Ci 40T wpadnie w poślizg, to jest z deka przejebane, a w ciężarówkach Q nie ma
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Słyszałem, że "ojciec Mateusz" ma sie przesiąść z rowera do jakiejś Audi. Problem w tym, że scenariusz przewiduje, że głowny bohater trochę się stoczy i bedzie bzykał zakonnice w bryce
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Please No, Please No !!!! :decayed:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
marne szanse-nie będę miał laptopa ze sobą A co Ty Koleżko? W Polsce jesteś?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Ty tu pierdu pierdu, a kasie ani słowa...Przyznaj się. Starczyło przynajmniej na flaszkę?
-
[ALL B6] KLUBOWA A4 w serialu :)
Nawet się nie pochwalił i przyznał ile wziął w karmankę za użyczenie