Treść opublikowana przez truckmaniac
-
B6 DIVISION
ten był odkręcony jako pierwszy później odkręcałem przy chłodnicy tylko za mało go odkręciłem bo dalej ciężko szło i niechciałem go urwać, a po drugie wężem dużo szybciej U mnie to samo. Przez korek nawet kropelka nie poszła, to odczepiłem węża A teraz kolejne pytanie. Jakie są różnice między alternatorami Valeo, a Bosch. Można jeden zamienić drugim?
-
B6 DIVISION
Tak myślałem, ale przewody są przykręcone do chłodnicy z obu stron
-
B6 DIVISION
Ludzie. Muszę u siebie rozebrać przód, żeby dostać się do alternatora. I tu mam zagwózdkę. Jak zdjąć chłodnicę (tą pierwszą) bodajże od klimy? O ile normalna, od płynu, to proste, bo spuszczę płyn i po krzyku, ale tą?
-
B6 DIVISION
chodzi ci o te w podsufitke?nie wiem jaki nr ale kupowałem w nl to dałem 12 euro. U mnie to samo. Dokładnie 12,66€, ale też numeru nie pamiętam, a Etkę mam na drugim kompie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
widziałem kilka lat temu
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Było kupić V6
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ale pod warunkiem, że zamówisz połysk
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Szkoda, że nie widziałem. Po ostatnich jego walkach, skutecznie mnie zraził do oglądania walk ze swoim udziałem
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
13km i 326m
-
snowbord&narty 11/12r.
Dwa tygodnie byłem w Polsce (na święta i sylwka) i c**j nie warunki były. Raz się udało w Karpaczu pojeździć i to wsio. Oczywiście, jak to zwykle bywa, tylko wyjechałem i najebało śniegu :wallbash Na szczęście tu mam blisko góry , więc za tydzień Folgaria: http://www.folgariaski.com/sito/webcam.php
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Z Sinadu? Jeśli tak, to już wiem, dlaczego pięknie chodzi tzn?? Dlatego, że Marek (technik z Sinadu) to niemalże cudotwórca. Już mi kilka radii ożywił, które miałem wywalić do kosza
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Z Sinadu? Jeśli tak, to już wiem, dlaczego pięknie chodzi
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
www.hydrografika.pl
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
To "chrobotanie", o którym piszesz to zapewne ingerujący ESP
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Chyba przychyliłbym się do teorii Bartka, że po prostu masz za słabego fejsa
-
Praca/służba w armii - zarobki, warunki itd.
Jak masz żagiel, to się płynie lepiej, niż samymi wiosłami
-
F1, Rajdy i Motorsport
Pożyjemy, zobaczymy.Póki co (wiedząc chyba coś o czym jednak Ty nie masz pojęcia) uważam, że niekoniecznie jest to prawdą. Póki nie przytoczysz konkretów to tylko czcza gadanina.
-
F1, Rajdy i Motorsport
oj tam oj tam, zaraz skąd wiem znam Roberta osobiście, ale od niego nie ma szans wyrwać żadnego info n/t temat. Info mam od kierowcy Ferrari z GP2. Jeździli na tym samym torze :facepalm: że co cię boli?[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 22:45_________________________________________________To nie lepiej iść do Laryngologa jak zatoki napierdalają? No Comments
-
F1, Rajdy i Motorsport
oj tam oj tam, zaraz skąd wiem znam Roberta osobiście, ale od niego nie ma szans wyrwać żadnego info n/t temat. Info mam od kierowcy Ferrari z GP2. Jeździli na tym samym torze :facepalm:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Codzienie czytam Corriere dello Sport i jakoś nie zauważyłem
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Nie koniecznie. Normalnie możesz mieć np. cały czas włączoną, a wyłączać na czas przewozu dziecka w foteliku.Generalnie możesz sobie ją aktywować/dezaktywować według własnego uznania. Na tym polega ten mod, że masz nad tym kontrolę.
-
[ALL] Stluczka oc Generali.
O ile dobrze pamiętam, to arielka zajmowała się ubezpieczeniami
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Zawsze zapraszam Arturo - sprawa z VIN, jeszcze nie załatwiona (gość się nie odzywa). No i rozglądam się za spojlerem tylnego zderzaka Spoko Starałem się naciągnąć żonę teraz na te fotele, niestety musiałem skapitulować http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=236844.0
-
Wyprawa do Włoch.
Wszystko zależy, co rozumiesz pod pojęciem "porządnie zaszaleć"? Jeden za te 3 tysie będzie się świetnie bawił przez miesiąc, z kolei drugiemu starczy to na 3 dni
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
To mnie rozjebało :polew: