Treść opublikowana przez staniek
-
B6 DIVISION
To akurat normalne niestety Przeczytałem i ludzie polecają ten co Ty albo Bolla do zderzaków. Bolla chciałem wczoraj kupić ale nie było u mnie w sklepie. Dałem ogłoszenie w dziale kupię i jak nie wyrwę ładnej klamki i panelu drzwi w znośnej cenie to jeszcze powalczę z regeneracją. Dzięki za pomoc i zainteresowanie
-
B6 DIVISION
Dzięki Panowie @Langista tak wiem, że trzeba jeszcze matem przejechać. Zamówię i ten który podlinkowałeś, może to będzie to. Ja próbowałem spray'mi motip'a i są za czarne niestety. @Muskel1 dzięki, zaraz poczytam
-
B6 DIVISION
Takie pytanko, może ktoś próbował malować/regenerować elementy wnętrza i doradzi. Chciałem doraźnie pomalować plastik klamki wewnętrznej i panel uchwytu drzwi. Lipa jest taka, że nie mogę znaleźć spray'u który miałby zbliżony kolor do oryginału. Chodzi o panel w kolorze czarnym/soul. Próbowałem jakieś spray'e motip'a i ich czarny jest za czarny Jeśli ktoś robił i znalazł jakiś spray zbliżony kolorystycznie to będę wdzięczny za info Pozdr
-
Black Audi A4 Avant 1.8T BFB 250 KM Quattro S-line by Adii_91 :)
Jest całkiem OKi ET43 pewnie
-
Black Audi A4 Avant 1.8T BFB 250 KM Quattro S-line by Adii_91 :)
18?
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Dla mnie z kolei taka se ta felga. Ale to właścicielowi koło ma się podobać
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Nie jest p&p, trzeba spawać do kolektora i przerabiać na podciśnienie. Plus przeróbki dolotu, wydechu, zasilania. Oprócz BRD nie ma żadnego turbo p&p do wzdłużnego 1,9tdi ale w BRD lepiej się nie pchać. Z tego co się czyta/słyszy GTD to idealne turbo do jazdy na co dzień, ale żeby wykorzystać w100% jej potencjał to trzeba by trochę wydajniejsze pompki od seryjnych. Cen nie znam, pewnie około 2tys. +
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
Dobrze to wygląda kiedy składasz klocki do kupy?
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
178/380 ale pierwszy wyjazd na strojeniu, pierwsze "depnięcie" na trójce i od razu uślizg sprzęgła, no i zamiast dokładać to trzeba było zdejmować, żeby sprzęgło dawało radę Myślę, że jakieś 190/400 może odrobinę więcej będzie jak w końcu dotrę na korektę Na AKP praktycznie już nie zaglądam
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Ja mam AVF'a, ale turbinkę mam założoną taką jak teraz ma Adam Nawet fajne turbo do jazdy w koło komina. Wiadomo mocy wielkiej nie będzie, ale jazda jest już zupełnie inna :)
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Nie jest źle przeca, ja byłbym całkiem zadowolony z takich cyferek ale u mnie w 8V nie ma szans na taki wynik, raczej będzie coś koło tego co u Ciebie wcześniej (jak już w końcu umówię się na korektę programu po wymianie sprzęgła).
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Do gtc którą masz seryjne pompki są jak najbardziej oki Poza tym to chyba raczej ciężko o wydajniejsze pompki do BRD
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Z mocą to już chyba wyżej nie pójdziesz, bo jak dobrze mi się pamięta to mniej więcej tak wychodzą CGL z którego masz turbinkę
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
A szyba już jest? ;)
-
[ALL TDI PD] Dolanie oleju na gorący silnik ?
Nie ma się czym martwić.
-
A4 B6 AVANT AVF S-LINE/QUATTRO/GTB2056v/FMIC180/PD AL/DP2.75”/RNS’E/BIXY B8/BIG BRAKES 345x300/PDC/ by dzejo
No widzisz, człowiek całe życie się uczy rzeczywiście ten dwumas jest typowo do AVF BRD i innych wzdłużnych tdi Ciekawe jak będzie z trwałością w porównaniu do LUK'a. Dopytywałem bo sam będę musiał wkrótce wymienić. Dzięki, pozdrawiam
-
A4 B6 AVANT AVF S-LINE/QUATTRO/GTB2056v/FMIC180/PD AL/DP2.75”/RNS’E/BIXY B8/BIG BRAKES 345x300/PDC/ by dzejo
Dobra, już więcej nie zaśmiecam Ci tematu, jedynie jeśli dysponujesz numerem tego dwumasu to podrzuć go w wolnej chwili. Powodzenia w realizacji pozostałych zaplanowanych modów :)
-
A4 B6 AVANT AVF S-LINE/QUATTRO/GTB2056v/FMIC180/PD AL/DP2.75”/RNS’E/BIXY B8/BIG BRAKES 345x300/PDC/ by dzejo
Według mnie dwumas masz źle dobrany. Mi on wygląda na dwumas do AWX'a czyli 228mm, albo do jakiegoś poprzecznego TDI. Do BRD/AVF dwumasy robi tylko LUK, nawet jak kupisz Sachs'a to w pudełku będziesz miał LUK'a. Przymierz sobie czy w ogóle siada Ci docisk na ten zamach?
-
A4 B6 AVANT AVF S-LINE/QUATTRO/GTB2056v/FMIC180/PD AL/DP2.75”/RNS’E/BIXY B8/BIG BRAKES 345x300/PDC/ by dzejo
Tak z ciekawości ten dwumas Sachs'a to od czego jest?
-
A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)
Właśnie jakieś gupie takie jest to, że chyba nie było żadnego modelu audi ever z trójramienną grzaną kierownicą Powodzenia w dopieszczaniu ósemki
-
[ALL TDI PD] Regenerowana vacum pompa ?
Regenerowanej bym nie brał. Jak poszukać to tanio idzie wyrwać świeżą używkę. Tak na szybko Ori luk z poprawionym króćcem z '17 roku Zobacz ofertę: PIERBURG VACUM POMPA AUDI A2 A3 A4 A6 TDI https://allegro.pl/oferta/pierburg-vacum-pompa-audi-a2-a3-a4-a6-tdi-9336061954?utm_medium=app_share&utm_source=facebook Jak poszukać to jeszcze tańsza znajdziesz Albo Boscha o numerze jak wkleił Kamil.
-
A4 B6 AVANT-unio by KoJ@K "projekt niski budżet" wszystko po taniości / reanimacja trupa ;)
To chyba jest AVB a tam jest to inaczej pomotane
-
[B6 AWX] Telepanie silnikiem na ciepłym.
Do PD powinny być czarne/ciemne. Te do VP o ile się nie mylę są jasne/w kolorze stali/metalu. Mają taki sam kolor jak szklanki z pierwszego montażu do PD.
- B7 Crew
-
Szwedzkie 1.8T AVJ quattro
Osobiście wybrałbym LEM'a