Treść opublikowana przez staniek
-
[B7 BRB] Przybywanie oleju w silniku i ujemne BIP-y
Ja leję 50 mililitrów na 10 litrów gnojówki. Na forum toyoty jest fajne zestawienie polecanych olei 2T. Osobiście leję MANNOL 2-TAKT PLUS semi-synthetic
-
[ALL TDI PD] Wpadł klucz w kanał olejowy głowicy.
Ten wałek już do niczego się nie nadaje niestety
-
[ALL TDI PD] Wpadł klucz w kanał olejowy głowicy.
Patrząc na zdjęcia Twoich szklanek nie ma raczej możliwości żeby wałek mógł być w bdb stanie. Tak jak Kolega pisał pomierz krzywki, powinny mieć 61,7mm Bez problemu ocenisz też na oko, krzywki mają na obwodzie fazki. Jeżeli na wierzchołkach krzywek fazki już nie ma i krawędź jest ostra to wałek jest już dość mocno starty.
-
[B6 TDI PD] Wyciek po wymianie pompy Vacum.
Kolega pisał, że v200 czyli po mojemu ma Boscha z końcówką Q
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Na tel sprawdzałem i nie działa u mnie. Moduły są do składania/otwierania luster z pilota przy zamykania i otwieraniu samochodu
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Nie pokazuje się. Też będę się wkrótce mordował z lustrami tyle,że 10pin plus moduły od kkam i blendy Led Fajnie dbacie o autko Pozdr
-
[B6 AVF] S-line | Sportline | Q7 | Rnse | Recaro | carbon | bix b8 | clh
Takie pytanko, czy jeden kawałek tej folii 61x50 wystarczy bez problemu na tylne lampy? pytam bo też mam ochotę swoje przyciemnić
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
Ta lotka jest do b6 końcówka A, lotka do b7 ma końcówkę C Bardzo ładna i zadbana eska
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Dzięki Panowie, teraz wszystko jasne
-
[B7 BRB] Wytarty wałek rozrządu?
Ogólnie uszczelka jest wielorazowa, ale ze względu na jej wiek ja bym ją wymienił.
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Chyba tylko plecami przednich foteli. Jeśli są inne różnice to sam chętnie się dowiem jakie
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Sam młotek wystarczy, no może jeszcze kawałek listwy drewnianej żeby farby na talerzykach sobie nie uszkodzić
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
Normalnie je zbijasz z wyczuciem. Tak samo ten plastik na górze amorka zbijasz/ściągasz.
-
Od czego są te sprężyny ?
To są sprężyny spinające kanały powietrzne doprowadzające powietrze do kratek wentylacyjnych (tych bocznych, prawej i lewej). Ale gdzie dokładnie jest ich miejsce (na pewno w okolicy bocznych kratek pod deską), jak są wpięte to nie pomogę.
-
[B6 AWX] Wyciek nad filtrem paliwa, pod rurą powietrza
Ale ja pamiętam , że pisałeś w swoim temacie, że średnica 55 mm i grubość 1,5 mm jest optymalna. Może niech Kolega kupi sobie ze dwie, trzy grubości i zobaczy który spasuje najlepiej.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jak porezasz to założysz. Tyle, że w oryginale osłona ma wywinięcie przy tym wycięciu, które ją usztywnia w tym miejscu.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tylko wycięciem się różnią. Osłony od quattro można założyć do ośki.
-
B7 Crew
Dla spokoju kup sobie coś ponad 70Ah. Dwa lata temu zgłębiałem trochę temat i kupiłem/wybrałem Toplę (chyba słoweńska marka), ale tą czerwoną z korkami. Jak do tej pory sprawuje się dobrze wcześniej miałem dwie centry futra, i jedna służyła naprawdę długo, a druga dostała zwarcia chyba po 3,5 roku.
-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
A nie jest to przypadkiem sterownik ABS/ESP?
-
☛ A4 B7 1.8t BFB Q LZ9Y ☚ [STAGE 2] hybryda k03, bose, vFiz, cupra, 2x70 ulter
Zanim wywalisz te sześć stów, sprawdź w pierwszej kolejności stan odbłyśników w projektorach czy nie są wypalone. Najlepszy żarnik nie da światła jeśli odbłyśnik jest słaby. Sorry, że trochę śmiecę Koledze w temacie.
-
[B6 AVF] Buczenie
Wygląda na to, że pucha filtra nie siedzi w dolnych mocowaniach na podłużnicy i dlatego opiera się o siłownik egr'a.
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Ładnie to wygląda chociaż sama folia tania nie jest. Kolor folii to ciemnoszary?
- B7 Crew
-
Trzymajace zaciski.
Tak podpytuje, bo zmieniałem klocki z przodu i lewa strona była trochę bardziej zużyta. Trochę się tym zainteresowałem i lewa przednia i tylna prawa tarcza są lekko ciepłe, a prawa przednia i tylna lewa zimne. Może jeszcze odpowietrzę dla świętego spokoju, ale stawiam właśnie na pompę.
-
Trzymajace zaciski.
Jak trzyma po skosie to pompa hamulcowa, dobrze mi się wydaje?