Treść opublikowana przez staniek
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
Stabilus, z tego co się orientuję, dostarcza siłowniki na pierwszy montaż, i właśnie stabilus'a bym brał.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Oki, dzięki trzeba będzie się zaopatrzyć.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kamil, jakiego kabla używasz do wgrywania i zgrywania wsadu? Pewnie w temacie bym znalazł, ale parę stron już się tego zrobiło Może i ja zacznę się edukować z edc bo soft mamy od tej samej osoby.
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
W jakim modelu? W sumie to chyba w a8 była, ale nie mam pewności.
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Audi chyba nie ma żadnej podgrzewanej kierownicy trójramiennej, tylko czteroramienne były podgrzewane. Tak to sobie jakiś mądry gamoń z audi wymyślił
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Też grubo Mi się wydaje, że trzeba też trafić na dobrą sztukę/egzemplarz.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Przy głębokim rozładowaniu płyty aku się zasiarczają i akumulator traci pojemność niestety
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Możecie wierzyć, albo i nie, ale przed tą zimą wymieniałem aku w A2'ce siostry i siedziała tam Ori Varta z 2001 roku (data produkcji potwierdzona 2x, na słupku klemy jest wybity tydzień i rok produkcji i na obudowie/spodzie obudowy aku). Fakt faktem, że już rok temu były z nią kłopoty i zasadniczo powinna być wymieniona zeszłej zimy. Co nie zmienia faktu, że ciężko mi było uwierzyć, że ten akumulator przetrzymał tyle lat! Może dlatego, że miał 80Ah pojemności, a silniczek 1,4 benzynka.
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Można było, chyba za dopłatą, nie chcieć oznaczeń. Powinien być nawet kod w kodach wyposażenia jak mi się zdaje.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Kolega @stanley , w dziale sprzedam w podwieszonych tematach znajdziesz jego ofertę. Poza tym, jeszcze niedawno, kolega sprzedawał tu na forum zestaw stabilizatorów H&R za dziewięć stówek (za sam tylny rs4 dasz chyba ponad sześć stówek). Oba są jeszcze grubsze niż rs4. Poszukaj w ogłoszeniach może oferta jeszcze aktualna.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
S4 b6/7 jedynie
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Osobiście wolałbym już dołożyć do gtd1752, podobno idealne turbo na codzień, no i bez problemu przekracza się granice 200 koni
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Nie mam zdjęć, ale w wolnej chwili coś zrobię i Ci podeślę. Co do wydechu trzeba zmienić flanszę. Motyw wcale tak prosty nie jest bo nic nie pasuje p&p Największa zaleta tej sprężarki to to, że nie trzeba jej spawać z kolektorem i przerabiać nas podciśnienie. Jak padnie to wkładasz druga i latasz dalej.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Trzeba do zwykłego zderzaka przełożyć/przenitować Ori stelaż zderzaka sline i jest jak oryginał. Coś tam oczywiście trzeba podciąć, było o tym na forum chyba w temacie o docinaniu zwykłej góry pod dokładkę sline.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Coś tam nas forum jest o tej sprężarce. Parę lat temu kolega @diabelek69 (jeśli nie pomyliłem osób) wklejał wykres swojego avf'a z tym turbo. Ogólnie nieźle wstaje, da się ją zamontować na Ori kolektor bez spawania, zrobi jakoś pod 200 koni 400 Nm w 8v z tego co się czyta. Mam to turbo u siebie już jakiś czas, ale sprzęgło mi się ślizgało i soft był robiony pod sprzęgło niestety. Zostało 178 koni i chyba niecałe 380 Nm. No i od dwóch lat nie mogę się wybrać nas korektę softu może na wiosnę o tym pomyślę.
-
A4 b7 2.0 Tfsi quattro Avant
Daje tyle, że w ręku ustawiasz sobie idealnie zacisk, masz możliwość nim poruszać przy okazji i odpowietrzasz na raz a nie nas kilka razy.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Poproś ewentualnie gościa o foto tego turbo i będzie wiadomo co uszkodzone. Ogólnie to jakbyś brał/szukał tej turbiny to aktuator nie może być ruszany. Tam nawet sztanga nie ma regulacji/jest zaspawana i dlatego ważne jest żeby aktuator był nie dotykany. No i ogólnie niestety jest trochę przeróbek żeby to siadło do AVF'a.
-
A4 B6 czarny bex - avant.
Najlepiej to trafić recaro ze speed'em z RS4, ale to nie w tej kasie i w ogóle trzeba mieć farta żeby trafić
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Większości nie będą się podobały
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Ja bym szedł standardowo 235/40 I tak wyjdzie lekki naciąg, czyli idealny kompromis wygląd/trakcja W sumie to nawet dobrze mi się wydawało, że R8 na takiej feldze wychodziło.
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Jak dla mnie bardzo OKi Tak w ogóle to co to za felga? OEM z grupy vag?
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
W sumie nie wiem czy myślimy/pieszemu o tym samym turbo. Jeśli piszesz o gtc1549vz z nowszych 177mio konnych modeli audi to tej turbosprężarki nie trzeba przerabiać, bo ma normalna podciśnieniową gruszkę.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Po co Ci to gtc z uszkodzonym aktuatorem? Chyba że jest uszkodzone jedynie gniazdo wtyczki jak to czasem bywa, wtedy warto kupić jeśli sprawna
-
B6 DIVISION
Też nie ma bidy niech bezawaryjnie służy. Pozdr
-
B6 DIVISION
Patrząc po heblu dedukuje 3,0tdi? Ten biały też może ładny/ciekawy, ale teraz już pełno białych aut.