Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Jak aku rozładowany do zera, to chwilowe podpięcie nie pomoże. Miałem tak. Musiał się godzinę aku ładować a potem jeszcze wspomaganie pożyczonym prądem i dopiero odpalił. Sprawa wygląda tak, że jeśli akumulator ma minimalne napięcie to cały prąd z pożyczki idzie na jego naładowanie i dlatego nie mozna odpalić.
  2. VAG-comem nie skorygujesz. A tym programem to ryzyko.
  3. Ma tykać. Jaki silnik? Może masz zapieczone kierownice turbo? Rurki z podciśnieniami sprawne, szczelne?
  4. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Czasami luzy wykrywalne są dopiero, jak się podniesie samochód na podnośniku. Stawiam na łączniki.
  5. Tak. Te czujniki często pękają, przez taką odległość może cały olej wywalić, jeśli jest na obrotach silnik.
  6. Zamiast zwykłego użyj smaru białego. Nie zasyfia się tak z biegiem czasu. Można taki nabyć w sprayu i to pomaga w aplikacji.
  7. Mylisz się kolego troszeczkę. Obie lampy są ustawione na jednakową wysokość (powinny być), a za oświetlanie pobocza odpowiada właśnie ich asymetryczność (obu lamp).
  8. To jest do otworów wentylacji w dole błotników (pod zderzakiem).
  9. Nie tylko te. Trzeba przeglądnąć dobrze całą płytkę drukowaną.
  10. szogun0 odpowiedział(a) na artur28 temat w Audi A4 B5
    Zadzwoń do nich jeszcze raz i powiedz, żeby w ich pięknym programie serwisowym ELSA w pole do wyszukiwania wpisali N75. Bałwany tam pracują.
  11. szogun0 odpowiedział(a) na Marioz temat w 1.9TDI
    W baku nie ma pompki. A filtr pewnie Filtrona założyłeś. Reszta jak się ładnie przywitasz. Zamykam.
  12. Odkąd pamiętam audi stosowało takie rozwiązanie mocowania tarcz. Wsio OK.
  13. Bedziesz wiedział, gdzie plus a gdzie minus (oczywiście mierzysz we wtyczce a nie w silniczku).
  14. Nieprawidłowa odległość czujnika od tarczki przy jednym z kół. To wszystko. Daignoza ABS podczas jazdy wykaże które to koło.
  15. Nie grzej niczego w liczniku. Lutownica do ręki i popraw zimne luty, pewnie brakuje ci zasilania.
  16. Kompletny climatronic to na szrotach szukać. Trzeba cały zespół obudowy nagrzewnicy przełożyć. No i dołożyć wiązki elektryczne.
  17. Środkowy to sygnałowy, a skrajne we wtyczce pomierzysz miernikiem zwykłym, gdzie jest plus, a gdzie minus.
  18. Czynnik nie będzie taki zimny. Pamiętaj aby ze starej sprężarki zlać resztki oleju i zważyć je. Do nowo montowanej wlej oleju tyle ile wynika z różnicy między tym, co jest już w sprężarce a tym ile powinno się znaleźć oleju w układzie (trzeba zważyć ilość oleju w nowej).
  19. W tym silniku mierzy sie blok 2 pozycja 4, na wolnych obrotach. Ma być z przedziału 2.0 do 4.0 g/s.
  20. Jeśli masz wszystko podłączone, GPS także, wpisałeś rozmiar kół i jest sygnał z ABS, poprawne kodowanie, to będzie chodziła. Ale to tylko moje zdanie, bo nie mam nawigacji i nawet nie wiem, czy umiałbym obsłużyć
  21. Wartości mierzone, grupa 2, pozycja 4. Mają być wartości między: 1,8 a 4,0 g/s przy obrotach biegu jałowego.
  22. Masz autko z 1994 roku? To serwis w takim przypadku jest do D.PY. W tym roczniku jeśli jest zanotowany w silniku błąd 17978 i w Immobolizerze jest 1177, to wystarczy dopasować bez LOGIN-u. Czyli: Immo (25) :arrowr: Adaptacja (10) :arrowr: Kanał 00 :arrowr: Jeśli pyta o nową wartość to wpisać wartość 0 :arrowr: Zatwierdzić. Wszystko. Jeśli masz autko z 1998 roku, to trzeba LOGIN.
  23. Dobrze pisze. W A4 już nie ma takich wyłączników.
  24. Ogólniki w tej aukcji. Mając 140 KM, nie można uzyskać prędkości 250 km/h, na pewno nie w benzynie, no chyba żeby za jakąś ciężarówką jechać, ot prawa fizyki.
  25. No bo w climatroniku klapka przełączająca obiegi jest wysterowana właśnie podciśnieniem, ale nigdy nie sprawdzałem skąd ono pochodzi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.