Treść opublikowana przez szogun0
-
Padnięty aku nie chce sie podnieść. HELP potrzebny
Jak aku rozładowany do zera, to chwilowe podpięcie nie pomoże. Miałem tak. Musiał się godzinę aku ładować a potem jeszcze wspomaganie pożyczonym prądem i dopiero odpalił. Sprawa wygląda tak, że jeśli akumulator ma minimalne napięcie to cały prąd z pożyczki idzie na jego naładowanie i dlatego nie mozna odpalić.
-
[B5] Korekta licznika
VAG-comem nie skorygujesz. A tym programem to ryzyko.
-
Jak sprawdzić czy poprawnie działa N75?
Ma tykać. Jaki silnik? Może masz zapieczone kierownice turbo? Rurki z podciśnieniami sprawne, szczelne?
-
A4 luz na kierownicy
Czasami luzy wykrywalne są dopiero, jak się podniesie samochód na podnośniku. Stawiam na łączniki.
-
[B5 1,6] Brak oleju
Tak. Te czujniki często pękają, przez taką odległość może cały olej wywalić, jeśli jest na obrotach silnik.
-
Jak i czym nasmarować zawiasy w dzwiach ?
Zamiast zwykłego użyj smaru białego. Nie zasyfia się tak z biegiem czasu. Można taki nabyć w sprayu i to pomaga w aplikacji.
-
Jakie światła do Anglii ?
Mylisz się kolego troszeczkę. Obie lampy są ustawione na jednakową wysokość (powinny być), a za oświetlanie pobocza odpowiada właśnie ich asymetryczność (obu lamp).
-
parowanie szyb avant B5
To jest do otworów wentylacji w dole błotników (pod zderzakiem).
-
Problem z centralnym zamkiem
Nie tylko te. Trzeba przeglądnąć dobrze całą płytkę drukowaną.
-
[B5 2.5 tdi] blad 00575
Zadzwoń do nich jeszcze raz i powiedz, żeby w ich pięknym programie serwisowym ELSA w pole do wyszukiwania wpisali N75. Bałwany tam pracują.
-
[B5 AFN] Gaśnie po odpaleniu
W baku nie ma pompki. A filtr pewnie Filtrona założyłeś. Reszta jak się ładnie przywitasz. Zamykam.
-
[S4B6]Luźne tarcze w S4?
Odkąd pamiętam audi stosowało takie rozwiązanie mocowania tarcz. Wsio OK.
-
[A4 B5] Zamiana silniczków regulacji wysokości lamp
Bedziesz wiedział, gdzie plus a gdzie minus (oczywiście mierzysz we wtyczce a nie w silniczku).
-
[B5 AHU] Włączająca się kontrolka ABS?
Nieprawidłowa odległość czujnika od tarczki przy jednym z kół. To wszystko. Daignoza ABS podczas jazdy wykaże które to koło.
-
Licznik wciąż nie chodzi.
Nie grzej niczego w liczniku. Lutownica do ręki i popraw zimne luty, pewnie brakuje ci zasilania.
-
klimatronik do a4
Kompletny climatronic to na szrotach szukać. Trzeba cały zespół obudowy nagrzewnicy przełożyć. No i dołożyć wiązki elektryczne.
-
[A4 B5] Zamiana silniczków regulacji wysokości lamp
Środkowy to sygnałowy, a skrajne we wtyczce pomierzysz miernikiem zwykłym, gdzie jest plus, a gdzie minus.
-
[B5 2,5TDI AKN] Montaż paska od klimy
Czynnik nie będzie taki zimny. Pamiętaj aby ze starej sprężarki zlać resztki oleju i zważyć je. Do nowo montowanej wlej oleju tyle ile wynika z różnicy między tym, co jest już w sprężarce a tym ile powinno się znaleźć oleju w układzie (trzeba zważyć ilość oleju w nowej).
-
[B5 1,8ADR '95] Prośba o analizę logów.
W tym silniku mierzy sie blok 2 pozycja 4, na wolnych obrotach. Ma być z przedziału 2.0 do 4.0 g/s.
-
Kodowania i jak zmienić numer VIN w klimatroniku 08 ?
Jeśli masz wszystko podłączone, GPS także, wpisałeś rozmiar kół i jest sygnał z ABS, poprawne kodowanie, to będzie chodziła. Ale to tylko moje zdanie, bo nie mam nawigacji i nawet nie wiem, czy umiałbym obsłużyć
-
jak sprawdzic przeplywke????? 1.8 T Q AEB
Wartości mierzone, grupa 2, pozycja 4. Mają być wartości między: 1,8 a 4,0 g/s przy obrotach biegu jałowego.
-
Immobilizer - działa tylko raz
Masz autko z 1994 roku? To serwis w takim przypadku jest do D.PY. W tym roczniku jeśli jest zanotowany w silniku błąd 17978 i w Immobolizerze jest 1177, to wystarczy dopasować bez LOGIN-u. Czyli: Immo (25) :arrowr: Adaptacja (10) :arrowr: Kanał 00 :arrowr: Jeśli pyta o nową wartość to wpisać wartość 0 :arrowr: Zatwierdzić. Wszystko. Jeśli masz autko z 1998 roku, to trzeba LOGIN.
-
[B5 ALL] Quattro - jak rozmieszczony układ napędowy w %
Dobrze pisze. W A4 już nie ma takich wyłączników.
-
Zmiana silnika 1.8 - 1.8T
Ogólniki w tej aukcji. Mając 140 KM, nie można uzyskać prędkości 250 km/h, na pewno nie w benzynie, no chyba żeby za jakąś ciężarówką jechać, ot prawa fizyki.
-
[1.8 ADR] wąż podciśnienia przepustnicy
No bo w climatroniku klapka przełączająca obiegi jest wysterowana właśnie podciśnieniem, ale nigdy nie sprawdzałem skąd ono pochodzi.