Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. To wyślij licznik do Polski, tutaj ci fachowcy zrobią.
  2. Jeśli pytasz o audi z 1996 r. to nie posiada ono czujnika poziomu oleju jak również nie posiada możliwości wyświetlania informacji o otwartych drzwiach na FIS-ie
  3. Vag Tacho nie nadaje się do tego ECU ani do tych zegarów.
  4. Da się przy pomocy lutownicy. [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 00:18_________________________________________________ 1995 r. należy żaróweczki powymieniać.
  5. Z tyłu na obudowie.
  6. Jakiej produkcji licznik? Na wyświetlacz jest lekarstwo, ale trzeba go wysyłać.
  7. Dodatkowy czujnik dla climatronic.
  8. Hamowni nie znam, chip (remap) oczywiście lepszy niż box.
  9. O ile dobrze pamiętam, backup robi się automatycznie podczas zapisywania zmian. Przynajmniej moje oprogramowanie na kompie ma tak ustawione.
  10. szogun0 odpowiedział(a) na alpin temat w Lifestyle i Hydepark
    Nigdy nie mów na pewno, bo to zależy od gwaranta.
  11. Spoko. Rozbierz taki licznik, a potem zobacz, czy jest tam coś, co się może rozpinać. Jak znajdziesz, to kasuj te PLN-y.
  12. szogun0 odpowiedział(a) na Hardjack temat w Audi A4 B5
    Zamontować czujnik temp. oleju i podłączyć go.
  13. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Koniec końców i tak padnie procesor w tym liczniku, więc warto zawczasu zmienić. Np. na inny licznik.
  14. szogun0 odpowiedział(a) na alpin temat w Lifestyle i Hydepark
    Ponadto, oddając samochód do naprawy na gwarancji, zgadzamy się na wszystkie postanowienia gwaranta, więc jest wszystko wedle jego woli. Nie obowiązują żadne 2 tygodnie itp. jeśli gwarant zaznaczył sobie inaczej.
  15. Polecam Yamahę, oczywiście z kolumnami Yamaha, dźwięk miły i przyjemny dla ucha.
  16. szogun0 odpowiedział(a) na alpin temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak jak pisze Guregoru - producent ustala. W większości marek wymiana na gwarancji podzespołu nie przedłuża gwarancji na cały pojazd. Ponadto część wymieniona na gwarancji podlega tejże do końca gwarancji na cały pojazd. Czyli jak coś wymienią na 2 dni przed końcem gwarancji na samochód, to dana część ma tylko 2 dni gwarancji de facto.
  17. No może na święta z szampanem podług tradycji W końcu to twoje B8 muszę oblookać.
  18. Jasne. Nawet ja, mimo, że rok na spotach nie byłem
  19. Zwarcie, poprzepinaj kable jak należy. Chyba że licznik uszkodzony.
  20. Zacznij od sprawdzenia akumulatora, bo klęka. Potem do wymiany albo naprawy sensor poduszek.
  21. Pewnie, że można wyzerować przebieg. Zasadność zostawiam właścicielowi samochodu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.