Treść opublikowana przez szogun0
-
[B6 AVB] Vag nie wykrywa połączenia z samochodem
O ile mi wiadomo, to dla klonów 10.6 jest odpowiednia procedura uruchamiania programu. :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Audi A4 1.6 97r. Immo Box Audi/VW GOL (Magamos/Kostal)
Hehehe. Toś się pomylił. Wpadłeś na chwilę i myślisz, że cię ktoś za rączkę poprowadzi bo masz kłopot, a potem Bye bye. Ale skoro juz auto na złomie, to nie będę ci w stanie pomóc z tą puszką.
-
[B6 AVB] Vag nie wykrywa połączenia z samochodem
No to wypuściłeś w błoto pieniądze na chińskiego klona.
-
[ALL B7] 2.0tfsi prośba o analizę błędów
To poczekaj aż zaczną falować i wymień odmę.
-
[ALL B7] 2.0tfsi prośba o analizę błędów
Napisz jeszcze czy obroty na biegu jałowym mają tendencję do falowania?
-
[B5 AEB] Prośba o analizę logów. Jak nie przepływka to co ?
Zmień program, przestanie się objawiać spalanie stukowe.
-
[ALL B5] Czy da się zczytac kod radia Vag-iem ?
CAN Bus.
-
[ALL B5] Czy da się zczytac kod radia Vag-iem ?
ODczytanie kodu do radia poprzez diagnozę VAG-iem - takie rzeczy to tylko w Erze
-
[B5 AEB] Turbina świszczy na zimnie
U mnie gwizdało jak był rozszczelniony intercooler. I sprawdź jeszcze rolki paska alternatora, może one gwiżdżą.
-
[ALL B5] Czy da się zczytac kod radia Vag-iem ?
Co za bajki. Jak radio prosi o kod, to VAG nie pomoże. I w tym roczniku mimo, że radio z fabryki wyjechało razem z tym samochodem, to po odpięciu zasilania poprosi o kod.
-
[ALL B5] Potrzebuje opini na temat tej firmy
Nieprawda. Skoro jesteś z Wojtkówki, to podjedź do Wiesława Guzika w Iskrzyni na ul. Podkarpackiej 9. Jest w Goodhope Team i też zrobi znakomity program. Potem shamujesz sobie samochód w Krosnie w serwisie Classic 3+. A tych, którzy współpracują z V-tech niektórzy nie polecają.
-
[B5 AFN] Blokowanie imobilizera
Wyj..b te chińskie HID i będzie ci normalnie samochód pracował. Szukasz dziury w ....
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
Jeśli wkręcił dodatkowo jeszcze śrubę to rączki do nieba. Nieprawidłowa regulacja pompowtryskiwaczy może spowodować uszkodzenie, popękanie koników.
-
Dobrzy chiptunerzy
Są co najmniej 3 oddziały Goodhope-a. Jest RS-service w Rzeszowie, który ogarnia 1.8T. A jak chcesz to jest cała masa ludzi, którzy mogą ci wgrać program ot tak. Hamownia jest w Rzeszowie, jest w Krośnie. Jest kolega w Boguchwale, który ma całkiem niezłe sprzęty. Możliwości jest dużo.
-
[ALL] Sprawdzenie typu licznika dla VAG TACHO
Nawet nie odpaliłeś tego sprzętu, który masz. ;(
-
[ALL B7] Problem z odpaleniem
Żeby zaświeciła się kontrolka silnika przy uszkodzonej cewce, to silnik musi pracować, bo dopiero wtedy wykrywa wypadanie zapłonów. Na rozruszniku tego nie wykryje.
-
Dobrzy chiptunerzy
Robią. Tylko trzeba wiedzieć gdzie, zależy też jakie silniki.
-
[ALL B5] Kodowanie nowego transpondera (immo) czy jest możliwe ?
Nie, tak jakbyś ty chciał, to nie ma możliwości.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Gdzieś ty się tam dopatrzył lektora do RNS-E? Bo ja nie widzę.
-
[ALL B7] Problem z odpaleniem
Inna przyczyna.
-
[ALL B6] kontrola od ESP trzęsienie samochodzu
Diagnostyka silnika. Najpierw to, wyeliminować awarię silnika, a kontrolka ESP sama przestanie się zaświecać.
-
[B5 1Z] Wymiana Komputera sterowania silnikiem
Oczywiście, że tak, tylko trzeba dodać, że trzeba immobilizer zaadaptować.
-
[B5 ANB] Średnica przewodów podciśnienia
I tak kupuje się z metra, więc kup sobie ze 2 m o średnicy 3,3 mm. Pokryty oplotem szmacianym. Te bez oplotu są gorsze.
-
[B5 ADR] Strzela z wydechu
Może to wskazywać na zbyt mało wydajny reduktor. Poproszę o info, z czego składa się ta sekwencja poza sterownikiem Stag.
-
[B7 BPJ] Zgasł w czasie jazdy i nie odpalił
Ale bzdura. Niby jak piezoelektryczne wtryskiwacze można zwykłym miernikiem sprawdzić? I jeśli mówimy o wtryskiwaczach piezoelektrycznych, to nie istnieje tam cewka. Odszukać uszkodzony wtryskiwacz, wymienić i jeździć, aż padnie następny.