Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. O ile mi wiadomo, to dla klonów 10.6 jest odpowiednia procedura uruchamiania programu. :gwizdanie:
  2. Hehehe. Toś się pomylił. Wpadłeś na chwilę i myślisz, że cię ktoś za rączkę poprowadzi bo masz kłopot, a potem Bye bye. Ale skoro juz auto na złomie, to nie będę ci w stanie pomóc z tą puszką.
  3. No to wypuściłeś w błoto pieniądze na chińskiego klona.
  4. To poczekaj aż zaczną falować i wymień odmę.
  5. Napisz jeszcze czy obroty na biegu jałowym mają tendencję do falowania?
  6. Zmień program, przestanie się objawiać spalanie stukowe.
  7. ODczytanie kodu do radia poprzez diagnozę VAG-iem - takie rzeczy to tylko w Erze
  8. U mnie gwizdało jak był rozszczelniony intercooler. I sprawdź jeszcze rolki paska alternatora, może one gwiżdżą.
  9. Co za bajki. Jak radio prosi o kod, to VAG nie pomoże. I w tym roczniku mimo, że radio z fabryki wyjechało razem z tym samochodem, to po odpięciu zasilania poprosi o kod.
  10. Nieprawda. Skoro jesteś z Wojtkówki, to podjedź do Wiesława Guzika w Iskrzyni na ul. Podkarpackiej 9. Jest w Goodhope Team i też zrobi znakomity program. Potem shamujesz sobie samochód w Krosnie w serwisie Classic 3+. A tych, którzy współpracują z V-tech niektórzy nie polecają.
  11. szogun0 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Wyj..b te chińskie HID i będzie ci normalnie samochód pracował. Szukasz dziury w ....
  12. Jeśli wkręcił dodatkowo jeszcze śrubę to rączki do nieba. Nieprawidłowa regulacja pompowtryskiwaczy może spowodować uszkodzenie, popękanie koników.
  13. Są co najmniej 3 oddziały Goodhope-a. Jest RS-service w Rzeszowie, który ogarnia 1.8T. A jak chcesz to jest cała masa ludzi, którzy mogą ci wgrać program ot tak. Hamownia jest w Rzeszowie, jest w Krośnie. Jest kolega w Boguchwale, który ma całkiem niezłe sprzęty. Możliwości jest dużo.
  14. Nawet nie odpaliłeś tego sprzętu, który masz. ;(
  15. Żeby zaświeciła się kontrolka silnika przy uszkodzonej cewce, to silnik musi pracować, bo dopiero wtedy wykrywa wypadanie zapłonów. Na rozruszniku tego nie wykryje.
  16. Robią. Tylko trzeba wiedzieć gdzie, zależy też jakie silniki.
  17. Nie, tak jakbyś ty chciał, to nie ma możliwości.
  18. Gdzieś ty się tam dopatrzył lektora do RNS-E? Bo ja nie widzę.
  19. Diagnostyka silnika. Najpierw to, wyeliminować awarię silnika, a kontrolka ESP sama przestanie się zaświecać.
  20. Oczywiście, że tak, tylko trzeba dodać, że trzeba immobilizer zaadaptować.
  21. I tak kupuje się z metra, więc kup sobie ze 2 m o średnicy 3,3 mm. Pokryty oplotem szmacianym. Te bez oplotu są gorsze.
  22. Może to wskazywać na zbyt mało wydajny reduktor. Poproszę o info, z czego składa się ta sekwencja poza sterownikiem Stag.
  23. Ale bzdura. Niby jak piezoelektryczne wtryskiwacze można zwykłym miernikiem sprawdzić? I jeśli mówimy o wtryskiwaczach piezoelektrycznych, to nie istnieje tam cewka. Odszukać uszkodzony wtryskiwacz, wymienić i jeździć, aż padnie następny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.