Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Schemat w łapę i sprawdzić kable, bo masz któreś nie przełożone i dlatego robi zwarcie.
  2. Bo sterowniki są inne. Tyle.
  3. Odczytaj czy są jakieś błędy zanotowane w sterowniku klimy.
  4. Nie rozumiem ??? Jak może nie być kompatybilny ??? Bo to audi nie ma takiego protokołu komunikacji. Poczytaj dokładnie o tym na necie. Norma OBD itp. A w twoim samochodzie jest protokół komunikacji używany przez grupę VAG.
  5. Uszkodzony procesor w liczniku.
  6. Bo on wcale nie ma takiego protokołu komunikacji, aby być zgodnym z OBDII.
  7. Masa opinii z net się tu przewala. Większość hamowni w Polsce to inercyjne. Obciążeniowe to jakiś tam procent. A do tego obciążeniowa na tyle obciąża samochód, że czasami może z niej nie zjechać
  8. A ja powiem tyle. Było grzebane w liczniku.
  9. Co to masz za cewki, bo w 99% są one przykręcane do pokrywy, a u ciebie jakieś inne? Wtyczkę kupisz nową w ASO, nie wiem jaki koszt, ale pewnie w granicach 50 PLN. Może być to też ASO vw, np. w Krośnie.
  10. Gwarancja jest ogólnopolska. A Milli ostatnio wszystkich denerwuje. Podstawą są wpisy w książce gwarancyjnej. A lepszy gazownik od BRC jest w Rzeszowie i też z autoryzacją BRC.
  11. Co ty piszesz? 2 mm luzu wzdłużnego, to tragedia. Promieniowy i owszem może być. Ale też nie taki duży.
  12. Poziom oleju można sprawdzić szabelką od spodu samochodu. VAG jest potrzebny, aby ustalić temp. oleju w skrzyni.
  13. W trochę lepszych aptekach. Lub tam, gdzie np. zaopatrują się weterynarze.
  14. Sprawdź okablowanie lub czujnik ciśnienia atmosferycznego. Jest w tej puszce, w której jest sterownik silnika. Turbina nie ma nic do niego.
  15. To oznacza, że nie masz gwarancji na samochód. A jak się spierdzieli gdzieś daleko od macierzystego serwisu i dasz do innego, kiedy to odkryją, pójdzie info do centrali o przeróbkach i po zawodach. :gwizdanie:
  16. szogun0 odpowiedział(a) na loloA4 temat w Audi A4 B5
    Zapewne świeciła się cały czas, więc ktoś ją zdematerializował poprzez ekstrakcję.
  17. To ja myślę, że taniej cię wyjdzie zapisać się na kurs nauki jazdy. Np SJS i nauka jazdy defensywnej. A potem I stopień i II stopień. I nie piszę wcale tego złośliwie.
  18. Jeżeli masz rachunek na osobę prywatną, to uderzasz do sprzedawcy (warsztatu). Jeśli w ciągu 14 dni od daty złożenia reklamacji nie dostałeś odpowiedzi na nią (nieważne czy akceptacji czy odmowy reklamacji) to całe G. cię obchodzi, że fabryka się wypięła. Dlatego, że przekroczenie terminu jest uznawane za przyznanie racji składającemu reklamację. W tym momencie sprzedawca powinien usunąć wadę towaru (naprawić lub wymienić na towar wolny od wad). Tyle mówi ustawa. I Rzecznik Praw Konsumenta potwierdzi to.
  19. Masz automatyczną skrzynię biegów? I pozostaje ci kwestia immobilizera. Albo go unieszkodliwić albo przykleić pestkę przy pętli.
  20. Źle. Pierwsza to regulacyjna a druga - diagnostyczna. Ma za zadanie sprawdzać "jakość" działania katalizatora.
  21. szogun0 odpowiedział(a) na bin85 temat w Audi A4 B5
    Takie tarcze. A podmiana wsadu niewiele da, albo wręcz uwali licznik.
  22. Jak coś próbowałeś kombinować wcześniej z licznikiem, to odłącz akumulator i poczekaj chwilę.
  23. szogun0 odpowiedział(a) na bin85 temat w Audi A4 B5
    Nie sprawdzałem, ale podobno na allegro są dostępne tarcze i innym wyskalowaniu prędkości. Ktoś je robi.
  24. A ja myślę że to problem wiązki lub LPG.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.