Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. no widać, że ci działają na nerwy!!! :polew:
  2. nie wiem, czy coś poza tym będę ci mógł pomóc
  3. sam chciałbym sobie przy aucie pogrzebać, ale nie dam rady niestety może to ci odrobinkę pomoże, a jak nie to pisz, poszukamy
  4. Pewnie czujnik g62, poczytaj ten link od Wihajstera
  5. wczoraj ten link jeszcze ładnie hulał, dziś kupa :/
  6. mech15 odpowiedział(a) na kris2000ch temat w 2.5TDI
    podaj proszę link do tego fotostory sory za ot, ale w jakim stanie jest nowy terminal w Dublinie??
  7. dołączam, dołączam wszystkiego dobrego w końcówce starego i przez cały nowy rok
  8. w tabeli na dole jest "charging", chyba chodzi o doładowanie
  9. ten zestaw to już z tym XZN, ok którym pisał barek i tylko 35pln, nice
  10. 5,5 litra, możesz zalać zwykłą wodą albo destylowaną. Niech pochodzi chwilkę, potem zlej. Zalej G12+destylowana i git
  11. czy moglibyście dodać zdjęcia lub podać linki do ściągaczy i tego klucza 33ząbkowego, których użyliście do naprawy altka????
  12. pompa wody jest napędzana paskiem rozrządu
  13. moja też jest, ale przy ON jest "D" więc chyba git
  14. no to szok, bo w niedzielę miałeś całe pudełko tych świec, jednym słowem za dobry jesteś dla swoich klientów :decayed: dobrze wiedzieć, gdzie szukać takiego szewca co kulig zrobi i świeczki odda E40 w str przeworska, 21.12, tylko nie wiem, czy on utknął na poboczu, czy to tylko przerwa śniadaniowa kierowca ciągle za kółkiem
  15. Przejsciówki trzeba stosowac przy zmianie kolektora ssacego z seryjnego na taki co był montowany w B6 1.9TDI, ma lepszy przepływ spalin niz seryjny, a czyszczenie ma na celu poprawienie wydajnosci, jak i redukcje dymienia taka literówka, ale chodziło chyba o przepływ/transport powietrza ??
  16. mech15 odpowiedział(a) na ixdude temat w Audi A4 B5
    krótka seria: masz auto od nowości, jeśli nie to z jakiego kraju pochodzi, jaki masz przebieg w aucie i czy jesteś pewny, że jest oryginalny?
  17. ja brałem, coś z nimi nie tak ?? :decayed:
  18. chyba bardziej by pasowało: czego nie masz w wydechu, haha
  19. Nie chodzi tylko o "palnie". Paliwo równie dobrze może zamarznąć podczas jazdy. -16 stopni to nie tragedia, problemy zaczynają się od 20 stopni poniżej zera. a czy nagrzane paliwo z pompy nie jest czasem puszczane na filtr w celu jego ogrzania a tym samym niedopuszczenie do zamarznięcia paliwa??
  20. mech15 odpowiedział(a) na ixdude temat w Audi A4 B5
  21. Hmm, chyba mam problem, bo wisko chula mi cały czas
  22. mam kolegę który przy minusie ojcu pucował A6, a potem w garażu z suszarkę do włosów i farelką działał, hehehehe
  23. 10o to za dużo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.