Treść opublikowana przez mech15
-
Na tych stacjach nie tankuj! - Stacje ze złym paliwem
no widać, że ci działają na nerwy!!! :polew:
-
[B5 1Z] Problem z przewodami podciśnienia
nie wiem, czy coś poza tym będę ci mógł pomóc
-
[B5 1Z] Problem z przewodami podciśnienia
sam chciałbym sobie przy aucie pogrzebać, ale nie dam rady niestety może to ci odrobinkę pomoże, a jak nie to pisz, poszukamy
-
[B5 AHH] Termostat czy czujnik ?
Pewnie czujnik g62, poczytaj ten link od Wihajstera
-
[ALL B7] Wymiana PD - co jest potrzebne i gdzie to dobrze zrobić (Kraków)
wczoraj ten link jeszcze ładnie hulał, dziś kupa :/
-
[B5 AKN] Kąt wtrysku
podaj proszę link do tego fotostory sory za ot, ale w jakim stanie jest nowy terminal w Dublinie??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:nabijasie: hehehehehe
-
Życzenia Świąteczno-Noworoczne
dołączam, dołączam wszystkiego dobrego w końcówce starego i przez cały nowy rok
-
[2.0 TFSI] Proszę o opinie na temat tych silników
w tabeli na dole jest "charging", chyba chodzi o doładowanie
-
[B5 ADR] Wymiana łożyska alternatora
ten zestaw to już z tym XZN, ok którym pisał barek i tylko 35pln, nice
-
[B5 AFN] Układ chłodzenia a pasek rozdządu
5,5 litra, możesz zalać zwykłą wodą albo destylowaną. Niech pochodzi chwilkę, potem zlej. Zalej G12+destylowana i git
-
[B5 ADR] Wymiana łożyska alternatora
czy moglibyście dodać zdjęcia lub podać linki do ściągaczy i tego klucza 33ząbkowego, których użyliście do naprawy altka????
-
[B5 AFN] Układ chłodzenia a pasek rozdządu
- [B5 AFN] Układ chłodzenia a pasek rozdządu
pompa wody jest napędzana paskiem rozrządu- Na tych stacjach nie tankuj! - Stacje ze złym paliwem
moja też jest, ale przy ON jest "D" więc chyba git- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no to szok, bo w niedzielę miałeś całe pudełko tych świec, jednym słowem za dobry jesteś dla swoich klientów :decayed: dobrze wiedzieć, gdzie szukać takiego szewca co kulig zrobi i świeczki odda E40 w str przeworska, 21.12, tylko nie wiem, czy on utknął na poboczu, czy to tylko przerwa śniadaniowa kierowca ciągle za kółkiem- Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
Przejsciówki trzeba stosowac przy zmianie kolektora ssacego z seryjnego na taki co był montowany w B6 1.9TDI, ma lepszy przepływ spalin niz seryjny, a czyszczenie ma na celu poprawienie wydajnosci, jak i redukcje dymienia taka literówka, ale chodziło chyba o przepływ/transport powietrza ??- [B6 AVB] Brak rozruchu
krótka seria: masz auto od nowości, jeśli nie to z jakiego kraju pochodzi, jaki masz przebieg w aucie i czy jesteś pewny, że jest oryginalny?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja brałem, coś z nimi nie tak ?? :decayed:- [ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
chyba bardziej by pasowało: czego nie masz w wydechu, haha- [B5 AFN] Dolanie denaturatu do ON?
Nie chodzi tylko o "palnie". Paliwo równie dobrze może zamarznąć podczas jazdy. -16 stopni to nie tragedia, problemy zaczynają się od 20 stopni poniżej zera. a czy nagrzane paliwo z pompy nie jest czasem puszczane na filtr w celu jego ogrzania a tym samym niedopuszczenie do zamarznięcia paliwa??- [B6 AVB] Brak rozruchu
- Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Hmm, chyba mam problem, bo wisko chula mi cały czas- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
mam kolegę który przy minusie ojcu pucował A6, a potem w garażu z suszarkę do włosów i farelką działał, hehehehe- Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
10o to za dużo - [B5 AFN] Układ chłodzenia a pasek rozdządu