Treść opublikowana przez wiki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
odwdzięczy z nawiązką :th:, witamy na pokładzie
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
albo sprayem pomalowac na czarno (matem), malowaem kiedyś plastyki sprayem czarnym matowym i efekt super i trwaly :gwizdanie:
-
płyn w chłodnicy - kolor
ale co niektórzy na to nie wpadli dobra zamykam bo sensu się robi, a w tym temacie chodzilo o kolor plynu a nie etykietki, a jak wiadomo kolor jest bez znaczenia byle byl to plyn do chlodnic alu
-
Moje a4 cabrio
za***isty sprzęt ale ja bym wolal za taką kasę pomalowany
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
pany ja siedem lat temu jak miałem OPLA Astrę I z 1996r. z klimatyzacją to fabrycznie miałem klimatyzowany schowek ależ to był luksus wtedy dla mnie , a tu mosz A4 - B5 B6 B7 ! tego nie mają w standardzie to rezanie w B5 to dla mnie lipa takie mało estetyczne to, rezanko u Lukasa , oniaka i malika to malinka :oklaski:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na pokładzie
-
[B5 AEB] Problem ze sprzęgłem
nie rozumię, może trochę jaśniej tzn. zazwyczaj sprzegło bierze ci od samej podłogi i to ci przeszkadza a czasami bierze pod koniec skokou pedała i to też ci przeszkadza ? odpowiem tak jeśli bierze od samej podłogi to jest super prawidłowo, jeśli bierze w 3/4 skoku pedała to normalka w grupie VW/Audi, a jeśli raz jest tak a za chwilę inaczej to nic z tego nie rozumię i stawiam na hydraulikę sprzęgła
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
odpowiedż nie eksperta: ja też stosuję bezynkę ekstrakcyjną do trudno usuwalnych zanieczyszczeń z lakieru i jeszcze nigdy nic się lakierowi nie stało, pozatym że był czysty :gwizdanie:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Deep Crystal Step 1 Paint Cleaner - po użyciu tego środka musisz zabezpieczyć karoserię woskiem bo jest to środek który delikatnie poleruje, usuwa oksydację i wygladza lakier, po tym karoseria jest przygotowana na wosk najlepiej Goldclas lub Techwax i jest blysk potwierdzam z autopsji
-
[B5 ADR] gdzie moge kupic ta czesc!!!!!!!!!!!!!! pomocy
a ASO
-
płyn w chłodnicy - kolor
jak wymieszasz pól na pól to temperatura zamarzania będzie okolo -38 stopni i to ci w zupelności wystarczy, no chyba że na Syberię jedziesz, to lej koncentrat ja kilka dni temu kupielm 5l koncentratu Mobil Antifreze, koloru granatowego za 73 zl plus 5l wody destylowanej za 4 zl i doroblem 10l plynu 50/50 zgodnie z tabelą, gdzie rezultat tej proporcji to -38 stopni
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello
-
[B5 ADP] Klekotanie na goracym silniku
CHŁOPIE NIE IDŻ WIECEJ DO TEGO "MECHANIKA", CHYBA ŻE Z SIEKIERĄ, CZŁOWIEKU KTO ZMIENIA OLEJ Z SYNTETYKA NA MINERAŁ, NAPRAWIA NAPINACZE I INNNE DZIWNE RZECZY KTÓRE CI ZROBIŁ Z SILNIKIEM, NATYCHMIAST IDŹ DO FACHOWCA I PRZEDSTAW MU CAŁĄ SYTUACJę, NIECH SPUŚCI TĄ BREJę Z SILNIKA I OBEJRZY KLAWIATURę ORAZ ZAŁOZY NOWY NAPINACZ
-
doradzcie ktore z tych kupic!!!
pełen wypas, wyglada rasowo, gratuluję dobrego zakupu :oklaski:
-
[B5 ADP] Klekotanie na goracym silniku
napinacz wyelimnujesz zdejmując pasek przez odchylenie owego napinacza, a co do klawiatury w silniku to proponuję podjechać do innego speca niech się wypowie
- Fotki mojej A4 :)
-
[B5 AJM] Czas na moją niunie.
fajniutka
-
Ktore ladniejsze
drugie ale pierwsze też są nie kiepskie, ja bym zrobił symulację w jakimś programie graficznym np. Photoshop
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj pany tak sobie czytam i oglądam i widzę że wawka bawi się za***iście aż żal du.ę ściska
-
Świece z allegro
panowie są to oryginały i sprawują sie bez zarzutu, wiem z autopsji, ten typ świec poprostu jest tani
-
Zarysowany lakier
D3xter jak pomalujesz autko to będzie działać jak płachta na byka na tą mendę także się nie zdziw jak będziesz miał to samo albo i gorzej, musisz albo przyłapac fiuta albo zostawiać auto z zerowum dostepem dla postronnych osób
-
Niewentylowane tarcze (!?)
kaziu nie pękaj ja też miałem nie wentylowane zalety: są dużo tańsze i klocki są do nich grubsze, no i jeśli sie nie ścigasz to żadna róznica
-
dziwny sterownik klimatyzacji
widział ktoś kiedyś coś takiego w A4, co to jest za sterownik, to chyba jakis przeszczep jest
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B5 ADP] Rolka napinacza paska klimatyzacji
zamiennik LuKa kupisz za 70 parę złoty - bardzo dobry ale równiez możesz zdjać plastykowa nakładkę która jest na nim, podważasz ten dekielek płaskim śrubokrętem i tam ukazuje ci się zwykłe łozysko mocowane śrubą, także tam mozesz skasować luz, lub wymienić łożysko - dziecinnie proste