Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. fajniutka a ta soczysta czerwień też bajer, cała mi się podoba
  2. simon dawaj fotki i wytrzeźwiej po zakupie bo cóś nie kumaty dziś jesteś :053:
  3. wiocha, festyn i 10000 razy lepiej wygladała przed twoimi modyfikacjami
  4. brewki do zdjecia i miodzio, ten model felg mi sie bardzo podoba
  5. w ksiażce obsługi, serwisowej masz wszystko, olej przy tym przebiegu to pełen syntetyk, a pozostałe graty dowiesz się z katalogu w serwisie lub sklepie motoryzacyjnym
  6. ten klekot czasami to normalna sprawa i nie ma się czym przejmować lać olej Mobil S - półsyntetyk i zostawić temat w spokoju. Mi też czasmi pomlaska ale rzadko
  7. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    no tu masz rację zapomniałem o tym no ale na tym twoja poprawna diagnoza sie kończy :564: (choć nigdy nie mówmy nigdy :diabel2: )
  8. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    model kolego nic tu do rzeczy nie ma, jeśli chodzi o kanały to proszę cię bardzo i troche incjatywy , jest wszystko opcja szukaj (nikt nie mówił że będzie łatwo) KLIMATRONIK Zmiana jednostek wyświetlania temperatury. Naciśnij i przytrzymaj przycisk recyrkulacji. Następnie naciśnij ‘+’ temperatury aby zmieniać jednostki pomiędzy Celsjuszami i Fahrenheitami na wyświetlaczu klimatyzacji i wskaźnika temperatury zewnętrznej. Dostępne kody diagnostyczne. Naciśnij i przytrzymaj przycisk recyrkulacji. Następnie naciśnij przycisk ręcznego nawiewu górnego. Wyświetli się 1c. Naciśnij ‘+’ lub ‘-‘ temperatury żeby wybrać numer kodu. Naciśnij ponownie przycisk recyrkulacji. Wyświetli się wartość. Naciśnij ‘+’ lub ‘-‘ temperatury ponownie aby wyświetlić inny kod. Uwaga: Silnik przepływu powietrza (V 71) i potencjometr (G 113) nie są instalowane w wersjach do USA/Kanady. Pominąć wartości wyświetlane dla tych elementów. Wyświetlana wartości kodu. http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4306&sid=5cd0bb2e5762780a4d21d32cc4bc94d8 :one:
  9. brać kija i zasuwac na tą stacje (żart oczywiscie chociaż ja bym chyba nie wytrzymał), no i tak jak planujesz: zlać gnój,nowy filtr i nadzieja
  10. nie kaprawe te fotki jakieś (smochodu), a twoje na wybiegu fajne prosimy o następny zestaw :one:
  11. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    na kanale 51 jak znam życie będzie miał 90 stopni bo to nie jest temp. płynu w silniku tylko nagrzewnicy, za temp. w bloku silnika odpowada kanał 49 gdzie pokazuje info w trybie rzeczywistym, a czujnik temp. jest obok termostatu najczęstszą przyczyną błednych wskazan temp. i bardzo często jest uszkodzony jeden z nich bo są dwa w jednym. Kaziu_Wichura twoja wypowiedź brzmi tak jakbyś wogóle nie czytał o termostatach w postach :027: proponuję podpięcie VAGa, analiza temp.,( może będzie błąd czujnika temp. a myślę że będzie), i przeczytaj wszystkie info na temat termostatów i temp. a jest tego sporo i dużo ciekawych spostrzeżeń które ci pomogą :one:
  12. bardzo dobra rada, ja miałem kiedyś przestawiane zapadki w nowych bębenkach pod stary kluczyk i wszystko było gicio jak należy, a robił mi to gośc co dorabia klucze. ps. próbowali mi ukraść kiedyś Opla Corse w Łodzi w południe pod uczelnią, partacze na moje szczęscie nie potrafili otworzyć tylko rozpruli obie wkładki doszczętnie i odpuścili ( bagażnikiem wchodziłem bo jego oszczędzili )
  13. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    a ja na 99% stawiam na czujnik temperatury cieczy, bo jakbyś miał tak zupełnie zrąbany termostat to musiałoby to owocować mega spalaniem a to byś chyba zauważył no i na ssaniu by ci długo pracował silnik, ale po wymianie czujnika może okazać sie że termostat też nie jest w kondycji
  14. cicha woda brzegi rwie
  15. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    spoleruje i klare nową nałoży, tanio to wyjdzie i nie szukaj specjalnie bo to żadna filozofia jest :one:
  16. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    mi się łuszczy bezbarwny na krawędzi tylnych prawych drzwi i w okolicach listwy plastykowej na drzwiach, zamalowałem to czarnym flamastrem i jest git prawie nie widać
  17. ja kupiłem 4 mc-e temu NGK z emblematami VW/Audi oryginały i śmigaja mi ładnie nie narzekam ,wcześniej miałem Boscha i nie widzę jakiejś tam różnicy auto pali wyśmienicie ! :one:
  18. a tego to nie wiedziałem :galy: jo tyż :zdziw:
  19. wiki odpowiedział(a) na edekxp temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    święta prawda
  20. show time :one:
  21. jedna z ładniejszych A4 jakie widziałem, wszystko ze smakiem
  22. całość 270 zł klocki+tarcze wszystko pierwsza liga :one: [ Dodano: 02-01-2007, 12:37 ] a ja mam zero wpisów w koncu ksiazki tylko same inspekcje co 12 mc w VW Audi, czyżby nic nie wymieniali nie wieżę :027:
  23. ty chyba gościu S-Line nie widziałes kupiłes autko "dobrze" wyposażone i myślisz że pana Boga za nogi złapałeś ,a gdzie jakies emblematy S-line :?: ,przestań nas czarować bo czekalśmy na fotki konkretnej bryki a tu ... rozczarowanie, zwykła seria plus pare bajerków, zadzwoń sobie z tego telefonu fabrycznego do Ingolstadt z reklamacją, że w ksiażce rzekomo wpisali Ci S-Line, a tego pakietu jak nie widac tak nie widac i bez głupich tekstów do nowych kolegów bo kiepsko startujesz, no ale pomimo tego wszystkiego masz ładne auto i niech tak zostanie :diabelek: :564:
  24. tak byłem chłonny info na tym forum że jak się rejestrowałem pieręciutko i spojrzałem na mojego brzdąca Wiktora na którego wołamy wiki to nick był oczywisty :one:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.