Treść opublikowana przez wiki
-
[B5 1.8T Avant] MOJE PIERWSZE A 4
fajniutka a ta soczysta czerwień też bajer, cała mi się podoba
-
[B5 1.9TDI 90KM] Pierwszy przegląd....mojej OOOO A4
simon dawaj fotki i wytrzeźwiej po zakupie bo cóś nie kumaty dziś jesteś :053:
-
[ B5 1.8 125KM 1995r.] Moja pierwsza A4
wiocha, festyn i 10000 razy lepiej wygladała przed twoimi modyfikacjami
-
[B5 1,9 TDI 90 KM] 95 r.
brewki do zdjecia i miodzio, ten model felg mi sie bardzo podoba
-
[B6 1.8T]Wymiana oleju paska itp CO ILE Prosze o pomoc
w ksiażce obsługi, serwisowej masz wszystko, olej przy tym przebiegu to pełen syntetyk, a pozostałe graty dowiesz się z katalogu w serwisie lub sklepie motoryzacyjnym
-
[ALL B5] Klekotanie w silniku - hydrauliczne popychacze
ten klekot czasami to normalna sprawa i nie ma się czym przejmować lać olej Mobil S - półsyntetyk i zostawić temat w spokoju. Mi też czasmi pomlaska ale rzadko
-
[B5 1.6] Historia autka zwanego NIUNIĄ! :D
s-line :one:
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
no tu masz rację zapomniałem o tym no ale na tym twoja poprawna diagnoza sie kończy :564: (choć nigdy nie mówmy nigdy :diabel2: )
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
model kolego nic tu do rzeczy nie ma, jeśli chodzi o kanały to proszę cię bardzo i troche incjatywy , jest wszystko opcja szukaj (nikt nie mówił że będzie łatwo) KLIMATRONIK Zmiana jednostek wyświetlania temperatury. Naciśnij i przytrzymaj przycisk recyrkulacji. Następnie naciśnij ‘+’ temperatury aby zmieniać jednostki pomiędzy Celsjuszami i Fahrenheitami na wyświetlaczu klimatyzacji i wskaźnika temperatury zewnętrznej. Dostępne kody diagnostyczne. Naciśnij i przytrzymaj przycisk recyrkulacji. Następnie naciśnij przycisk ręcznego nawiewu górnego. Wyświetli się 1c. Naciśnij ‘+’ lub ‘-‘ temperatury żeby wybrać numer kodu. Naciśnij ponownie przycisk recyrkulacji. Wyświetli się wartość. Naciśnij ‘+’ lub ‘-‘ temperatury ponownie aby wyświetlić inny kod. Uwaga: Silnik przepływu powietrza (V 71) i potencjometr (G 113) nie są instalowane w wersjach do USA/Kanady. Pominąć wartości wyświetlane dla tych elementów. Wyświetlana wartości kodu. http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4306&sid=5cd0bb2e5762780a4d21d32cc4bc94d8 :one:
-
[B5 AFN] Problem z Pompa paliwa w A4 1,9 Tdi -110km-Avant
brać kija i zasuwac na tą stacje (żart oczywiscie chociaż ja bym chyba nie wytrzymał), no i tak jak planujesz: zlać gnój,nowy filtr i nadzieja
-
[B5 1.6] Historia autka zwanego NIUNIĄ! :D
nie kaprawe te fotki jakieś (smochodu), a twoje na wybiegu fajne prosimy o następny zestaw :one:
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
na kanale 51 jak znam życie będzie miał 90 stopni bo to nie jest temp. płynu w silniku tylko nagrzewnicy, za temp. w bloku silnika odpowada kanał 49 gdzie pokazuje info w trybie rzeczywistym, a czujnik temp. jest obok termostatu najczęstszą przyczyną błednych wskazan temp. i bardzo często jest uszkodzony jeden z nich bo są dwa w jednym. Kaziu_Wichura twoja wypowiedź brzmi tak jakbyś wogóle nie czytał o termostatach w postach :027: proponuję podpięcie VAGa, analiza temp.,( może będzie błąd czujnika temp. a myślę że będzie), i przeczytaj wszystkie info na temat termostatów i temp. a jest tego sporo i dużo ciekawych spostrzeżeń które ci pomogą :one:
-
Skradziono kluczyk i dokumenty
bardzo dobra rada, ja miałem kiedyś przestawiane zapadki w nowych bębenkach pod stary kluczyk i wszystko było gicio jak należy, a robił mi to gośc co dorabia klucze. ps. próbowali mi ukraść kiedyś Opla Corse w Łodzi w południe pod uczelnią, partacze na moje szczęscie nie potrafili otworzyć tylko rozpruli obie wkładki doszczętnie i odpuścili ( bagażnikiem wchodziłem bo jego oszczędzili )
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
a ja na 99% stawiam na czujnik temperatury cieczy, bo jakbyś miał tak zupełnie zrąbany termostat to musiałoby to owocować mega spalaniem a to byś chyba zauważył no i na ssaniu by ci długo pracował silnik, ale po wymianie czujnika może okazać sie że termostat też nie jest w kondycji
-
[S4 4,2 V8]-nowe fotki -zimowe:)
cicha woda brzegi rwie
-
luszczy sie lakier
spoleruje i klare nową nałoży, tanio to wyjdzie i nie szukaj specjalnie bo to żadna filozofia jest :one:
-
luszczy sie lakier
mi się łuszczy bezbarwny na krawędzi tylnych prawych drzwi i w okolicach listwy plastykowej na drzwiach, zamalowałem to czarnym flamastrem i jest git prawie nie widać
-
swiece zaplonowe
ja kupiłem 4 mc-e temu NGK z emblematami VW/Audi oryginały i śmigaja mi ładnie nie narzekam ,wcześniej miałem Boscha i nie widzę jakiejś tam różnicy auto pali wyśmienicie ! :one:
-
[B5 ADR] Czy można zmienić tarcze zwykłą na wentylowaną ??
a tego to nie wiedziałem :galy: jo tyż :zdziw:
- [B5 1,6] 1996r
-
Użytkownicy pokażcie sie..
show time :one:
-
[B5 2.5TDI]Moja A4 na nowych kołach RS4
jedna z ładniejszych A4 jakie widziałem, wszystko ze smakiem
-
[B5 ADR] Czy można zmienić tarcze zwykłą na wentylowaną ??
całość 270 zł klocki+tarcze wszystko pierwsza liga :one: [ Dodano: 02-01-2007, 12:37 ] a ja mam zero wpisów w koncu ksiazki tylko same inspekcje co 12 mc w VW Audi, czyżby nic nie wymieniali nie wieżę :027:
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
ty chyba gościu S-Line nie widziałes kupiłes autko "dobrze" wyposażone i myślisz że pana Boga za nogi złapałeś ,a gdzie jakies emblematy S-line :?: ,przestań nas czarować bo czekalśmy na fotki konkretnej bryki a tu ... rozczarowanie, zwykła seria plus pare bajerków, zadzwoń sobie z tego telefonu fabrycznego do Ingolstadt z reklamacją, że w ksiażce rzekomo wpisali Ci S-Line, a tego pakietu jak nie widac tak nie widac i bez głupich tekstów do nowych kolegów bo kiepsko startujesz, no ale pomimo tego wszystkiego masz ładne auto i niech tak zostanie :diabelek: :564:
-
Historia naszych nicków
tak byłem chłonny info na tym forum że jak się rejestrowałem pieręciutko i spojrzałem na mojego brzdąca Wiktora na którego wołamy wiki to nick był oczywisty :one: