Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów 145KM/350Nm
Porównując z innymi logami AJM masz seryjna mape doladowania,a podniesione dawki nie dymi Ci to auto? Zreszta co za firma robi moda na zacinajacych sie kierownicach
-
[B5 AJM] Prośba o analize logów
Z tego co widze auto jest na seryjnym doladowaniu.
-
[B5 AEB] Kompletny rozrząd
To wykrecasz z obudowa i zakladasz nowa pompe i zakrecasz z obudowa. :th:
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Logi zrobione zle po gazujesz i puszczasz gaz,zrob jeszcze raz daj mi pliki .csv ja podam na fourm.
-
[B6 AWX] Wielka prośba o analizę logów
Masz mnie Ob to chwilowe przekroczenie cisnienia. Mysle ze doktor od softu jest Ci zbedny.Zrob jeszcze raz logi zobaczymy jak z tym OB,czasem moze sie okazac ze byl to jednorazowy wybryk turbawki. Moze konczy Ci sie turbina?
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Zle zrobione logi.
-
[B5 1Z] Zaciski i jarzma pod wentylowane tarcze
Nie wciśniesz,bo nie wejdą w jarzma,z to cylinderek chyba podejdzie.
-
Moje ostatnie auta, było ich kilka, czy się podobają ??
Mitsubishi Galant fajna bryczka.
-
[B5 1Z]logi a prawidlowa praca turbiny
Wytlumacz dlaczego?Trubina faktycznie rozpedza sie troszke pozno,moze kat przypchany? Przeplywka kuleje.
-
[ALL] Korekcje - grupa 013
Zapomnial tylko dopisac ze norma to +2 -2
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Turbo do czyszczenia.Przeplywka wyglada na zdrowa.
-
[ALL B5] Prośba o analizę logów - AHU.
Widocznie taki mial byc
-
[ALL] Korekcje - grupa 013
Moim zdaniem korekcje sa w normie,zrob logi dynamiczne.
-
[B6 AWX] Wielka prośba o analizę logów
A po czym oceniasz ze ten program jest zle napisany? Po tym tuner podniósł ciśnienie o 0,3 bara?
-
[ALL B5] Prośba o analizę logów - AHU.
Spanki teraz chcesz być mądrzejszy od rogala? :polew: :polew: Skoro taki soft napisal to ma jakieś doświadczenie w tym i wie ze wytrzyma.
-
[B6 AWX] Proszę o analize logów
Zloguj 11 ze 3 razy i podaj wyniki.
-
[ALL B5] Prośba o analizę logów - AHU.
Moze o to ze otwiera sie zawor upustowy,a w VTG ruszaja sie kierownice. wytlumacz jeszcze co masz to korekcji bo jak wynika z tabeli to norma to -2 +2 a u niego jest 056 047 -040 wiec trzyma norme.
-
[B5 AFN] Zle odpala gdy silnik jest ciepły
Skasowałem bo jak zobaczyłem jak ty sie znasz na temacie to sie załamałem,a nie mam zamiaru sie kłócić z VIPAMI Poczekałem na rozwój wydarzeń i wyszło na moje.
-
[B5 AEB] Kompletny rozrząd
Magiki wymianiaja rozrzad bez demontazu przodu,wiec co taka wymiana samej pompy.
-
[B5 AEB] Kompletny rozrząd
Ja wymienilem wszystko z pompa wody cena czesci 880zl.
-
[AEB C5] 1,8T 150km Brak mocy - gorzej calkiem nie ma sily ruszyc !!!
Ookrec rure ktora wlatuje powietrze to turbiny i zobacz czy wirnik sie kreci.
-
[AEB C5] 1,8T 150km Brak mocy - gorzej calkiem nie ma sily ruszyc !!!
Strzelam:zatarta turbina.
-
[B6 AWX] Wielka prośba o analizę logów
Powiem więcej turbinka pompuje bardzo dobrze,odchylki sa w normie. Czy mozesz tak jezdzic,nie wiem zapytaj jakiegos tunera twoja suszarka pampuje jakies 1.5 bara moim zdaniem powinna wytrzymac.
-
[B6 AWX] Wielka prośba o analizę logów
Napisz jeszcze gdzie bo ja widze raz: ,2.85, 2121, 2488.8, 2761.2, 69.7,
-
[B5 ADR] Problem z gasnącym silnikiem a przedody zapłonowe
Byles w serwisie,co Ci powiedzieli? Przewody 1-4,3-2 a to z tego powodu ze iskra skacze jednoczesnie na 1-4,3-2 gdy obydwa tloki sa w gorze.