Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Bo nie znajdziesz,chyba ze jakiegos zgniotka.
  2. Moze opowiedz ile dales,to przestaniemy sie czepiac tego przodu
  3. Ogladalem pare testow aut z tyl silnikiem na TVN Turbo z udzialem Adama Kornackiego.Za kazdym razem twierdzil on ze te silnik ma slaby dol ze ciężko sie nim rusza.Czy ten nowy soft cos zmienia?
  4. Zapomnialem napisac ze fajny wypas masz,tylko dlaczego wlozyli taki slaby motor to takiej opcji to zachodze w glowe.
  5. I znowu napisze nie na temat,ale nie pisz bzdur bo silnik jest doladowany i spokojnie mozna go chipnac.Wystarczylo popatrzec na obrazki:
  6. W moim AEB jest śruba do spuszczenia plyny z bloku silnika w pompie,dostrzeglem ja jak wymienialem pasek nierządu.
  7. Diesla mial wczesniej i widocznie nie przejmuje sie spalaniem tak jak ty.Rownie dobrze moglby nie robic nic przy aucie jak polowa ludnosci tego kraju i czekac az sie rozleci.
  8. Przeplywki nie oryginalne moga bys nowe nie sprawne.
  9. W/g ,mnie tam jest tylko suw pracy czyli tlok w gorze+iskra.
  10. Kolego nie masz linijki w domu? male ostrzezenie 7 dniowe za bezsensowny post nic nie wnoszacy do tematu!! Mogles koledze zwrocic uwage na PW
  11. Fajny by byl gdyby pokazali wszystkie suwy ssanie/sprezanie/praca/wydech.
  12. http://video.google.com/videoplay?docid=-5815350492893860613&hl=pl
  13. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Podobno masterlink dojezdza do klijenta i zabiera paczki,prawda to?
  14. A te pukajace jaka wykazywaly sprawnosc?
  15. Nie wiem skad i po co ten temat,przeciez nikt na tym ani na innym forumnie twierdzi ze 1.8 to mul,co innego 1.6.
  16. No to jak to wyczaiłeś skoro diagnostyka sprawności amorów tego nie wykazała? Normalnie wymienil na nowe,pisalem juz wyzej ze amory tez moga stukac.W moim aucie jest podobnie wymienilem juz wszystkie luzne wahacze i dla pewnosci laczniki a stukanie nie ucichlo.Dodam ze w poprzednim aucie wahacze mialem o wiele "luzniejsze" a zadnych stukow nie bylo.Wiec zanosi sie na wymiane amorow chociaz troche szkoda,bo sprawnosc rowna sie 68 i 73%
  17. Kziazka "Sam naprawiam a4" podaje ze ADR nie ma czujnika predkosci obrotowej.
  18. Za 2-3 miesiace sprzedalem auto,do tego czasu blad nie wystapil ponownie.
  19. marewel odpowiedział(a) na audia4s4 temat w Audi A4 B5
    A po co odkrecasz ten korek?Masz jakies nawyki gieldowe z lat 70 i 80?
  20. Odpinasz poduche kasujesz blad,podpinasz i kasujesz ponownie.2 razy udalo mi sie tak usunac ten problem.
  21. Jaka kolwiek diagnoza bedzie miala sens jak zrobisz i przedstawisz logi.
  22. Czy jest oryginalna ta przeplywka?
  23. A co mechanik ci poradzi,jak sie nie dotarly jeszcze klocki?
  24. Nie mylisz sie,tam ma byc blachowkręt ale na plaski śrubokręt.
  25. Nie przypominam sobie ze by takie lozysko wystepowalo. Za stukanie moze byc odpowiedzialny amotryzator,mam podobny problem ale jeszcze sie z min nie uporalem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.