Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. proszę nie na forum, to publiczne forum. na spocie można się pochwalić, albo PW...
  2. Bylinski Sylwek, spróbuj jeszcze na ul. Kwietnej (Oliwa), zaraz obok alarmów. Ceny mogą mieć niższe.
  3. no dobra mydlo, ale to nas zaprasza zdeniu do siebie w tym topiku :582:
  4. w powyższym poście jest napisane "Wartośc dla Twojego" (w domyśle silnika szpaka : AFF). Ty masz AFN przecież... Proszę uważać z oznaczeniami silników ! Zrobię OT (to jest temat o AFF szpaka) i napiszę : Wartości w AFN to 14Ω ... 20Ω
  5. no ok wygląda, jakieś bardziej obszerniejsze info ? poprawiłem posta, bo zdjecia sie nie wyswietlały, pędź szybko się przywitać jeszcze do działu Newbie I proszę wyedytuj posta i popraw duze litery na małe, duże oznaczają krzyk
  6. no nie widzisz tych Audic w tle na czwartym zdjęciu ?
  7. mam też padnięte, ostatnio orientowałem się ile kosztuja obie w ASO.... prawie 700 zł ! drogo... Pisze oczywiscie o tych do AWXa
  8. :065: Nie wyłapałem z kontekstu... co wzrastało/spadało ? EDIT: ok, chyba widze - temperatura gazów
  9. o żesz, na tym silniku to jeść chyba można :diabel: Nad lampami nie myślałeś ? (zmianą)
  10. MARTiiii, jakas pasta miedziana na przykład http://www.abs.lublin.pl/Mol.pasty%20gwint.html HSC plus copper paste
  11. pre_pl odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    chyba tak : Wybierz 17 (Instrument Cluster) Adaptacja -> Funkcja 10 -> Kanał 19 (Misc) xxxx?: Remote Clock 0 - Remote Clock not active 1 - Remote Clock active http://en.openobd.org/audi/a4_8e.htm
  12. pre_pl odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    cuber, mozesz miec poprostu ustawiony zegar "manualnie"
  13. AWX to oznaczenie silnika, turbina od AWX to turbina montowana seryjnie w silniku AWX. Hybryda to cos takiego, ze w obudowe na przyklad dajmy na to: turbiny AWX, wklada sie wnetrznosci od innej (zazwyczaj mocniejszej) turbawki.
  14. u niektorych chupie u innych nie... zamykam bo wszystko jasne
  15. MorgothDBMA, to jest inne turbo. Oznaczenie silnika ARL. Pamietaj, że Ty masz w Audi silnik wzdłużnie umieszczony, a w Golfie jest poprzecznie. Nie wrzucisz tego turbo bez ingerencji. Już była o tym mowa, ctv pisał o tym.
  16. pre_pl odpowiedział(a) na Gorgoth temat w Audi A4 B6/B7
    a byłeś u Twojego "local dealer" ?? Zobacz co powie, nie powinno być to drogie... Czasem lepiej, niż czekać na przesyłke (pewno i tak używanego) przycisku
  17. Sylwek, spróbuj u Sosnowskiego : http://wizytowka.pkt.pl/strony/GDY06/41729/index.htm http://www.skrzyniebiegow.pl/ Wiele pochlebnych opinii słyszałem o tej firmie, aczkolwiek sam nigdy nie robiłem.
  18. nie pamietam dokladnie, ale wersja 409.1 (darmowa) moze miec ograniczenia z usuwaniem. Wystarczy sprawdzic na stronie www.ross-tech.com... Darmowe wersje maja różne ograniczenia, niestety EDIT: a nie, jest napisane, ze ta wersja powinna umozliwiać usuwanie błędów: http://www.ross-tech.com/vag-com/vag-functions.html
  19. jordy, tu masz wszystko napisane : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4457
  20. jaaaasne, wpadaj do Trójmiasta :diabel: jakby co, to myśle że parę furek może by i wpadło do Słupska albo okolic
  21. nie powiem, oryginalnie : traktorem do ślubu :053: też jechałem tdi...
  22. wypłukać to raczej jak założysz już nową.. Czyli dwa razy zalać
  23. No wiesz, to wszystko zależy od tego jak się jeździ... Właściwie takie powinno być pierwsze pytanie, bo klocki to powinno się dobierać do stylu jazdy. Osobiście nie uznaję takich klockow jak Typ poleciłeś, choć oczywiście się będą sprawdzać. Ale powtarzam, zależy przy jakiej jeździe :diabel2: I wcale nie uważam, że jeżdzę ostro ...
  24. coś mi się w głowie mota, że był to system ATE. Lucasa nie było chyba w tym modelu. Tarcze masz teraz seryjne ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.