Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. spoko i tak idą święta, więc pewno ludziska co innego w głowach mają... Ale trzeba rozruszać towarzycho
  2. hej, Pomorzanie - ruszamy coś w temacie spota ? coraz więcej nas jest...
  3. eee nooo.... ładne cacko, fiu, fiu, fiu... no i silniczek
  4. pre_pl odpowiedział(a) na gosia temat w Elektryka i Oświetlenie
    możesz podać podstawę prawną ?
  5. panowie, to temat o fabrycznym tunerze Audi... A nie co kto i jak Chociaż można założyć temat o tunerach Audi... Tuner jest jeden : quattro GmbH http://www.audiworld.com/news/03/010503/content.shtml http://www.audi.de/audi/de/de2/unternehmen/investor_relations/fuer_investoren/beteiligungen/quattro_gmbh.html Roznica w porównaniu do takiego AMG jest taka, że 'quattro GmbH' należy w całości do Audi AG i zostało przez Audi stworzone :razz:
  6. wyłącz proszę capslock .... I tak Cię zrozumiałem... Dawaj zdjęcia ! :twisted: Co to za czip ? Czy szacunek... Się okaże...
  7. badi2, zaspokoiłaś ciekawość ?? :twisted: Dawaj foty
  8. quattro GmbH
  9. no własnie na przykład nierówna praca.. Często po zagazowaniu, bardzo częsta przypadłość. Nie mam gazu, ale widzę z czym się męcza Ci co zagazowali. Zwłaszczam, że nawet błędy miałeśz tym związane...
  10. MorgothDBMA, myśle że wszyscy Cię dopingujemy choć wybrałeś inną drogę niż pozostali mogliby ewentualnie wybrać. Nie jeden się znajdzie, co zapyta w tym temacie "i jak ?" za parę tygodni/miesięcy... Także jedź do Mastera i rób mody :twisted:
  11. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    może pomoże... http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=31374#31374 :twisted:
  12. ja sprawdzam na ciepłym silniku, ale odczekuję te 10 minut, żeby spłynął trochę. Choć na zimnym też mi się zdarza sprawdzać, ale wielokrotnie czytałem własnie, żeby tę pierwszą metodę stosować.
  13. pre_pl odpowiedział(a) na Furio temat w Audi A4 B5
    http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4174&highlight=p%B3ywak nawet juz opisywaliśmy co nieco
  14. :shock: :?: przecież na pierwszej stronie chyba już wszystko zostało napisane... jest jasna odpowiedź mam wrażenie.
  15. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    bialy4, do tych rysunków u góry dochodzi to jeszcze : bialy4, napisz jeszcze jaki przebieg masz ?
  16. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    tam jest pasek, mecik pewno już wymieniałeś, co ? tu od razu z numerami :
  17. http://der-b5.de/Innenfarben.html co prawda tylko w A4 B5, ale może da jakieś pojęcie... właściwie, moglibyśmy też zrobić takie FAQ. Każdy podesłałby zdjęcie swojego wnętrza i voila....
  18. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    silnikiem rzuca, ale kiedy ? na biegu jałowym ? jak jedziesz ? czy jak...
  19. ja już Ci pisałem
  20. pre_pl odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    zdeniu, a podaj proszę konkretne ceny ?
  21. nie nooo, moja ocena : super - a dlaczego '-' ?? ten hak.... no kurde panie, taki śliczny silnik, sedan... i hak. "I jak to wygląda ? Jak gówno w lesie" (Alternatywy, jakby ktoś nie pamietał) :razz: Ale ładnie, ładnie...
  22. no przecież ma 2.5TDI.... tam nie ma pompek
  23. Keżor,
  24. http://download.audi4ever.at/technische_daten/audi_a4-8e_avant/audi_a4-8e_2.5tdi_132kw_6g_avant_quattro.pdf według tego, waga auta to 1645kg (w manualu),a z tipem 1680kg
  25. Ale o czym piszesz ? o kablu czy programie jakimś ? Kabel 200 funtów nie kosztuje, no chyba że do CANa.... Kup w Polsce... No chyba będziesz na święta ? :razz: EDIT: ok, już widzę.. Serwis ma tyle kosztować. No to chyba jasne, że się opłaca kupować kabelek...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.