Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B5 AVV]Pompa wody :/
120 do 200zł, jest na rozrządzie popraw temat, zobacz że stosujemy prefix (model auta i silnik)
-
[B5 AHU] Proszę o analizę logów
masz powyżej przecież, kolega w AHU na programie ma około 1bara
-
[B6 AKE]Mega Problem :( Pomóżcie
Ale co ma do tego dochodzenie praw konsumenta... Dla mnie to zbieg okoliczności raczej, nawet sam "poszkodowany" zdaje się wyrażać ten pogląd. Aaa ! Poszukaj na forum AKP kolegi carlnova, zdaje się jest z okolic Koszalina, może być mega pomocny
-
[B6 AKE]Mega Problem :( Pomóżcie
może być i pompa.. niestety więcej powiedziałby vag. Ktoś w Twoim regionie miał VAGa, poszukaj na forum i się skontaktuj z człowiekiem. W 2002 to masz AKE motor, nie BAU
-
[B5 AGB] Przyczyna kodów błędu sondy lambda i wałka rozrządu ?
najpierw bym zrobił jednak porządek z sondą i po jakimś czasie sprawdził ten czujnik dopiero
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wiesz... jak jest dobrze skręcony to "d.upa blada"... U Ciebie chyba można odczytać przebieg z ECU, sprawdzimy kiedyś
-
[B5 AGB] Przyczyna kodów błędu sondy lambda i wałka rozrządu ?
B2 to ta po stronie kierowcy. Ja jak miałem 'no activity' to sonda była do wymiany.
-
Kasowanie inspekcji: IN1, IN2, OIL
http://www.a4-klub.pl/smf/b6_alt_informacja_service-t37002.0.html;msg433176#msg433176
-
[B5 AKN] Logi końcowe - strona III - proszę o analizę
kąt już ustawiony ?
- Kody climatronika Audi A4 B5
-
[B6 AWX] Dziwny dźwięk przy ruszaniu
dokładnie, ważne : jednorazowe zaraz po ruszeniu... Głowę dałbym, że ten temat był poruszany u nas, ale nie mogę za cholery znaleźć [br]Dopisany: 01 Sierpień 2008, 12:04 _________________________________________________ gnida
-
felgi 18" S-LINE JAKIE OPONY NA TO DO A4
skąd taka wartość ? nie znam takiej opony... wysokość takie opony to 90mm
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a coś o bov to tipa czy manuala jest ?
-
Mój artykuł "Nieśmiertelne A4,czyli nieprzeciętna jakość i wygląd za dobrą cenę"
przy czym RS4 motor to już FSI, B6/B7 4.2 to nie są jeszcze FSI
-
[ALL B6] Zestaw telefoniczny Siemens
ori centralka Bluetooth znajduje się pod fotelem pasażera. Ale w B5 to nie sądzę, że masz BT....
-
[B6 AWX] Audi concert
ok, napisz jakie kodowanie miałeś ? Jestem ciekaw....
-
[ALL B6] Zestaw telefoniczny Siemens
tu chodzi o wersję vag-coma, a nie kabel... (choć kabelek może w jakimś stopniu mieć znaczenie, w końcu to samoróbka) Ale, wersja vag-coma implikuje odpowiedni kabelek i kółeczko się zamyka.
-
[B7/B8] Felga z B8 do B7
no własnie widzę, że cuber ma/miał : http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_roznica_miedzy_18_a_17-t34945.0.html;msg405319#msg405319 245/40 w 18tkach... tylko nie wiem jakie ET tu coś pisał o ET : http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_roznica_miedzy_18_a_17-t34945.0.html;msg406774#msg406774 (niby 42 czy 43 ?) Boję się o to dość mocne odsadzenie felgi.. Trzeniu, a Ty jakie ET dałeś ?
-
[B7/B8] Felga z B8 do B7
Mam zagwostke... W tej chwili mam opony 225/45R17 na feldze 7cali, zamierzam zmienić na 245/40R18 (szerokość felgi 8 cali) Felga ma ET47 i pochodzi z nowej A4ki (B8) Moje wyliczenia wielkości koła : 225/45/17 wysokość opony : 101,25 średnica koła : 634,3 mm 245/40/18 wysokość opony : 98 średnica koła : 653,2 mm Czyli 2cm większe koło... da radę do B7 zarzucić ?
-
[B6 AMB] Check engine po rozłączeniu i ponownym podłączeniu zegarów
rany, przestańcie używać tego wd-40 ! To styków są duże lepsze szpraje Nie sądzę, że to jest powód
-
[B5 AHU] Prośba o analizę logów - kopci, łapie tryb awaryjny
ale przecież Spanky napisał już co jest... wymieniaj dziurawy osprzęt, następnie zabierz się za przepływomierz (ale najpierw zrób ponownie diagnoze) Cóż więcej pisać...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
łomatko... aa ty, czyli szukasz unfallniętych B8 tyż ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
łożesz, rozumiem że już jej nimo jak jest dawaj linkę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
18ki, ale nie od RS6, te to niedługo pół forum będzie miało Ori i jeszcze nikt nie ma takich u nas Łatwo zgadnąć, bo mówiłem w jakim kierunku bryka będzie robiona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
z tego parkingu pod lasem do portu pojadę