Treść opublikowana przez pre_pl
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B5 AJM] Pomysł na Tunning!! Czy naprawde bedzie skuteczne?
ARL to poprzeczny silnik, więc nie jest tak "hop siup" z tą turbiną
-
[B6 BDG] Syczenie turbosprężarki
lekko niedomagający EGR, rozrząd ok, przepływomierz ok oraz nieszczelność
-
[B5 ADP] Problem chyba z komputerem?????
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t14425.0.html;highlight=def http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15783.0.html;highlight=def http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t6704.0.html;highlight=def chyba źle DEF wpisałeś w wyszukiwarkę...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no było nieźle, tak poza tym alvaro nie dał znaku życia..... :gwizdanie: heh jak masz jakieś zdjęcia fuso to wrzucaj
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomek, o tym aucie mówiłem : http://www.a4-klub.pl/smf/a4b7_moja_niunia-t36772.0.html
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
a jednak jest, tomeks32 ma taką całą pikowaną
-
[ALL] RNS-E nie czyta wszystkich mp3
być może nazwa pliku w którymś folderze jest zbyt długa ?
-
[ALL] Czujnik cofania bez wiercenia zderzaka
nie lepiej poszukać ori z audi ? Wyjdzie trochę drożej, ale jest wszystko ori jak zaplanował producent. I czujniki będą solidne, rzadko padają oryginalne.
-
Powołanie do czynnej służby...
nie o nies'a mi chodziło....
-
Powołanie do czynnej służby...
ło rany, radzę skasować ten post... naprawdę..
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
potwierdzam, zresztą ta uwaga kilkukrotnie się przewijała
-
[ALL B7] 1,9TDI 115KM - co to za silnik ?
wlepkę masz na bank w książce serwisowej... zajrzyj do niej w końcu
-
[B5 AFN] Błąd 00522 coolant temperature sender-G62
a nie dałeś rady odszukać cokolwiek na forum na temat G62 ? Położenie czujników w silnikach 1.8T Funkcja czujnika G62 Wyjasnienie błędu 00522 Trochę o czujniku G62 i wiele innych....
-
[B5 AFN] Błąd 00522 coolant temperature sender-G62
styki zabrudzone albo sam czujnik uszkodzony. Mogą pojawić się problemy z uruchomieniem silnika, obroty nieregularne na jałowym biegu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
18 git Kocky, super że są naklejki, to ja już kleju nie będę przywoził alvaro nicponiu, dawaj jutro... :gwizdanie:
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
zdaje się, że dopiero od B8 jest nawet.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wstyd się przyznać, ale ja jeszcze nawet "ramków" firmowych nie założyłem [br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 18:29 _________________________________________________ uwaga dziewczyny, ważny komunikat: http://www.a4-klub.pl/smf/naklejka_foliowa_zapisy_na_ii_ture_naklejek-t35594.0.html;msg427468#msg427468
-
Problem - Navigacja Plus RNS-4
dlaczego piszesz publicznie, że wskazówki poszły na skrzynkę ? Do czego ma służyć ta informacja innym ?
-
[B7 3.0 TDI 233KM] RNS-E Bluetooth problem
daj update po tygodniu
-
[INNE] Temperatura silnika po wymianie termostatu
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_przestroga_dla_posiadaczy_20tdi-t36253.0.html;msg423463#msg423463 czaki miał najwyraźniej rację...
-
[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?
to jest sprężyna na tył, podejdzie z jakiego to jest motorka ? ?diesel 1.9tdi, 2.5tdi czy może otto ? Ja poza tym widzę, że to również przód