Treść opublikowana przez mateogda
-
[B6 AMB] Co to jest
Tak, o to urządzenie tylko na zdjęciu z allegro jest chyba inny model (może dlatego, że auto z ameryki).
-
[B6 AMB] Co to jest
Elektryczna pompa podciśnienia do wspomagania hamulców 8E0 927 317A (może inny model ale to chyba to).
-
[B7 BPW] Jak
VAGiem w blokach pomiarowych można podejrzeć temperaturę oleju w skrzyni, nie pamiętam tylko która grupa (jedna z pierwszych).
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ze względu na pogodę, w tym tygodniu chyba nie, co?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Talent do zdjęć młody chyba po ojcu odziedziczył, zdjęcia Giliego Tomek do dziś nikomu nie pokazał. Czyżby nie wyszło
-
[B5 ADR] Podłączenie reduktora
Tak nie do końca. Jak chcesz mieć dobry argument skorzystaj z usług rzeczoznawcy np. PZMotu, który jednoznacznie i na piśmie stwierdzi co jest przyczyną niedomagań. Sposób wykonania montażu w tym dobór elementów (za to odpowiada warsztat), czy wada fabryczna sprzętu (tu już odpowiedzialność spoczywa na producencie sprzętu, chociaż powinna być wykonana przez dystrybutora bądź inny podmiot odpowiedzialny).
- [B6 ALT] Jaki klucz do świec ?
-
[B5 ADR] Problemy z gazem po remoncie głowicy
Nie do końca, bo to że przelewa mieszankę nie musi świadczyć o uszkodzeniu sondy. Zwróć uwagę na napięcie sondy w grupie 007 i na częstotliwość zmian tego napięcia przy podwyższonych obrotach biegu jałowego.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Miej Ty umiar następnym razem.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czerwonego Hujdaja nie licz!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował
-
[B5 ANB] Problem z zimnym silnikiem
Skąd ta pewność?
-
[B5 ANB] Problem z zimnym silnikiem
I sterownik błędów nie wyrzuca??!, a powiedz mi jakie masz wartości w grupie 032?
-
Moje tablice rejestracyjne
Tablica rejestracyjna nie jest twoją własnością, a samochód jakich wiele... więc raczej nikt im nie zabroni.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i kto to mówi , może używa tego samego mydła co ty?
-
[B5 ADR] Ile powinien wynosić kąt wyprzedzenia zapłonu ?
12o
-
[INNE] Proszę o analizę logów (ALLROAD 2001 2,7 ARE)
Błędy 17521 i 17539 dotyczą tego samego problemu ale jednej i drugiej sondy (przed katalizatorem) czyli jeżeli sondy to obie.
-
[B5 ADR] Prosze o analizę błędów
Stwierdzenie "Wszystkie silniki benzynowe z wyjątkiem ADR, AEB, AHL i AGB" wcale nie świadczy o tym, że w tych silnikach tego czujnika niema.
-
[B5 ADR] Prosze o analizę błędów
Na której stronie to wyczytaleś??
-
[INNE] Proszę o analizę logów (ALLROAD 2001 2,7 ARE)
EGR-Temp. Sensor [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 14:09_________________________________________________lub gr.112 Exhaust gas temperature
-
[INNE] Proszę o analizę logów (ALLROAD 2001 2,7 ARE)
To nie ten parametr! Prawdopodobnie tak, ale nie jestem pewien.
-
[INNE] Proszę o analizę logów (ALLROAD 2001 2,7 ARE)
Czujnik temp. recyrkulacji spalin powinien być do podejrzenia w okolicach grupy 075 na vag'u, poszukaj i prawdź jego wskazania.
-
[INNE] Proszę o analizę logów Audi A3
Co się dzieje z autem czy szukacie dziury w całym? Logi są raczej bez uwagna tyle ile można wyczytać ze statycznych.
-
[B5 ANB] Jak wymienić przepływomierz ?
Jak będziesz miał okazję zrób logi z nowej przepływki.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak nic, a nic, nawet błędów................ to straszna lipa jest.[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 18:55_________________________________________________ Jak zdążymy to chętnie, fuso chce logować dlatego pobieram sprzęt z magazynu.