Treść opublikowana przez soolek
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Tośmy sobie pograli
-
[B5 AFN] Jaki zestaw tarcz + klocki ATE czy TRW???
ciekawe jak w przypadku 312, a tarcza to cena za sztuke?? 300 za komplet 288 (chyba mam). Podobno przy 312 już jest większa różnica - zapytaj TOMa na PW. Wtedy podobno trafiłem na dobry kurs waluty, ale czekałem chyba 2 tygodnie na nie. Tarcze tarczami, a klocki to napewno Ferodo, porównująć do ATE - sprawdzone na własnej skórze.
-
[B5 AFN] Jaki zestaw tarcz + klocki ATE czy TRW???
Dokładnie, klocki ok. 200, czyli o 50 więcej niż ATE - jak dla mnie warto. A a tarcze płaciłem bodajże 300 u TOM77, ale dobry kurs był wtedy, więc nie wiem jak teraz.
-
[B5 AFN] Jaki zestaw tarcz + klocki ATE czy TRW???
Do czasu czego? Jeden komplet klocków Ferodo miałem przez ponad 50 tyś - przyjechały na aucie. Potem było ATE (kupa totalna w porównaniu do Ferodo). Teraz mam drugi komplet od jakichś 10 tyś. I na razie hamują...I to dobrze.
-
[B5 AFN] Jaki zestaw tarcz + klocki ATE czy TRW???
A ja mogę polecić tarcze Zimmermann + klocki Ferodo Premier. W porównaniu do zestawu ATE różnica kolosalna jak dla mnie. Do tego płyn ATE niebieski. Zero zmęczenia podczas hamowania, a wręcz przeciwnie - im częściej hamujesz, tym lepiej hamują.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
designer ma, ale nie wiem, czy już w Wawie i nie wiem dokładnie z jakim ET.
-
Dysk zewnętrzny do domowego użytku.
Why?
-
Wąskie e30
Nie mogłem się powstrzymać
-
Dysk zewnętrzny do domowego użytku.
Potrzebuję dysk zewnętrzny do domowego laptoka. - do 300 plnów - bez zasilania z sieci - do przechowywania zdjęć, filmów itd - im większy tym lepszy Poradzcie co kupić, bo na rynku jest tego zatrzęsienie. Dzięki.
-
Wąskie e30
I co Ty teraz będziesz robił z tym samochodem? Przecież tu wszystko jest zrobione Tylko nie popsuj nic Trochę mi gul skacze jak widzę taką furkę, bo ciągle coś mi psuje plany i sobie nie mogę takiej zapodać
-
[B6 AVF] Brak mocy! Brak doładowania! Prosze o analizę LOGów... ;-(
I ch... strzelił BRD
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przy wjeździe na strzeżony jest zazwyczaj sporo miejsca i ... wczoraj napewno nie śmierdziało. Można spróbować next week.
-
[ALL B8] Avant 2.0TFSI
a mam do Ciebie i zreszta tez do innych jaki jest czas produkcji a4? bo produkcje mam na pierwszy tydzien pazdziernika i wlasnie nie wiem na kiedy bedzie gotowa, a w salonie mowia tylko ze na pewno w pazdzierniku bedzie do odbioru, a ja sie juz niecierpliwie im mniej czasu zostalo tym bardziej nogi sie trzesa z niecierpliwosci :> To jak jeszcze nie zaczęli, to daj komuś w łąpę, niech Ci Quattro dorobią
-
235/45/17 95
Tak.
-
[B5 AJM] Spadek mocy od 120 km/h - proszę o pomoc
Turbo działa zawsze, ale zaczynasz je czuć przed 2000 obr. Agresywnie, czyli pedał w podłogę do 4000. Oczywiście w ramach rozsądku.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Tyle czasu jeździłeś z chlapaczami, to możesz teraz pojeździć bez Q na listwie
-
[B5 AJM] Spadek mocy od 120 km/h - proszę o pomoc
No to jest szansa, że obejdzie się bez czyszczenia, tylko musisz teraz trochę agresywniej pojeździć. Ale logi zrób. Pogadaj z chłopakami ze swojego regionu, może Ci ktoś to ogarnie. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9570.915
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Zagadaj z Kolkovem - ma szczotkowane, a fura idzie na sprzedaż
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aaaa wiesz, normalnie palimy grilla, pijemy browary, gadamy o d*pach A jak poszukasz z miesiąc wstecz, to jeszcze fotka była z naszej spotowej zabawy
-
[B5 AGB] VIAGRA
Ale chyba na jednym nie poprzestaniesz?
-
[B5 AJM] Spadek mocy od 120 km/h - proszę o pomoc
1. najpewniej tak 2. może pomóc, ale niekoniecznie, zaszkodzić - chyba nie powinno 3. logi robisz z podpiętym VAGiem - 3 bieg i przyśpieszenie w zakresie 1500-4200 obrotów -> szczególy znajdziesz w dziale diagnostyka 4. jak masz dryg do mechaniki, to pewnie sobie poradzisz; na forum znajdziesz informacje jak się dostać do turbiny i jak ją wyczyścić.
-
[B5 AJM] Spadek mocy od 120 km/h - proszę o pomoc
notlauf i wszystkiego się dowiesz.
-
Błąd sterownika ekranu
Sterowniki ściągnięte. Windows faktycznie nie chciał ściągnąć bo niby są ok, a na stronie byly świeższe. Zobaczymy ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
LUKAS ZMIEŃ NA ARKADIĘ, bo ma być jeszcze większa piździawica niż ostatnio
-
[ALL B5] Czym przyciemnić tylne światła w avancie B5?
Seria: Uploaded with ImageShack.us Lekka ściema - folia jasna szara do przednich świateł. Uploaded with ImageShack.us